Blog

Premiera e-booka “PODRĘCZNIK BEZTROSKI”

Dzień dobry! Dziś premiera mojego nowego e-booka! Nazywa się PODRĘCZNIK BEZTROSKI i jest dla każdego, kto stara się o siebie dbać, ale możliwe, że ciągle zapomina o jednej z najczęściej zapominanych potrzeb współczesnego człowieka!

Data publikacji: 11 marca 2024


Premiera “Nie chcę być wieczny”

Cześć! Dziś ma premierę “Nie chcę być wieczny”, czyli mój najnowszy e-book poświęcony funkcjonowaniu w nieprzychylnym człowiekowi, późnym kapitalizmie.

Data publikacji: 2 stycznia 2024


Premiera kursu online “Rozwiń swoją wysokosprawczość”

Powoli kończę pracę nad wydaniem drugim, rozszerzonym mojej książki o wysokosprawczości “I CO Z TYM ZROBISZ? Rozwiń swoją wysokosprawczość” (czyli tej różowej). Jej pierwszy nakład rozszedł się w niecały rok – dało nam to pozycję bestsellera roku 2022.

Data publikacji: 18 października 2023


“Umowy Śmieciowe” mają premierę jako prawdziwa książka! Po sześciu latach!

Umowy Śmieciowe to wciągająca, głęboka emocjonalnie opowieść dla każdego, kto kiedykolwiek czuł się zagubiony lub przytłoczony szybką i płytką współczesnością.

Data publikacji: 6 kwietnia 2023

Tematy:


Premiera “Jak sobie zaufać (i nie bać się życia)”

Cześć! Dziś ma premierę “Jak sobie zaufać (i nie bać się życia)“, mój najnowszy ebook poświęcony stabilizacji emocjonalnej i budowaniu bezpieczeństwa we własnych myślach.

Data publikacji: 20 marca 2023

Tematy:


Premiera trzeciego (i ostatniego!) sezonu serialu audio “ej, nagrałem ci się”

Wiecie, że początkowo rozpisałem “ej, nagrałem ci się” na cztery sezony? Chciałem, by akcja trwała okrągły rok. Jeden sezon razem z towarzyszącą mu przerwą zajmuje równy kwartał, więc wychodziło równo i elegancko.

Data publikacji: 6 marca 2023


Premiera drugiego sezonu serialu audio “ej, nagrałem ci się”

W chwili premiery pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu audio “ej, nagrałem ci się” licznik ocen wskazuje 4.8 gwiazdki na 5 możliwych przy ponad 500 oddanych głosach. W życiu nie wpadłbym na to, że przyjmiecie te wiadomości głosowe z podobnym entuzjazmem!

Data publikacji: 5 grudnia 2022


Premiera “myśli do pomyślenia” – nowego projektu na 2023 rok

Cześć! Dziś ma premierę mój nowy produkt. “Dziecko” newslettera i podcastu, czyli całoroczne wsparcie emocjonalne w formie 52 nagrań uspokajających burzliwą codzienność!

Data publikacji: 20 listopada 2022

Tematy:


Premiera serialu audio “ej, nagrałem ci się”

Co mądrego może powiedzieć autor w dniu własnej premiery? Szczerze mówiąc: niewiele. Chciałem sprawdzić się w nieznanej mi formie. Napisałem, nagrałem i wyprodukowałem opowieść, o której nie mogłem przestać myśleć. I właśnie poleciała w świat.

Data publikacji: 5 września 2022


Premiera mojego nowego e-booka: jak przestać scrollować memy i zabrać się za cokolwiek, nawet jeśli na chwilę i bez przekonania

Przepieprzasz absurdalne ilości czasu pomimo tego, że teoretycznie masz co robić? Ciśnie Cię zwątpienie egzystencjalne i jakieś takie puste, ssące, durne, gówniane, nieciekawe poczucie, że nie wiesz po co to wszystko?

Data publikacji: 8 sierpnia 2022


CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu aktualności na temat mojej pracy oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, tiktok, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies