Blog

“Umowy Śmieciowe” mają premierę jako prawdziwa książka! Po sześciu latach!

Umowy Śmieciowe to wciągająca, głęboka emocjonalnie opowieść dla każdego, kto kiedykolwiek czuł się zagubiony lub przytłoczony szybką i płytką współczesnością.

Data publikacji: 6 kwietnia 2023

Tematy:


Premiera “Jak sobie zaufać (i nie bać się życia)”

Cześć! Dziś ma premierę “Jak sobie zaufać (i nie bać się życia)“, mój najnowszy ebook poświęcony stabilizacji emocjonalnej i budowaniu bezpieczeństwa we własnych myślach.

Data publikacji: 20 marca 2023

Tematy:


Premiera trzeciego (i ostatniego!) sezonu serialu audio “ej, nagrałem ci się”

Wiecie, że początkowo rozpisałem “ej, nagrałem ci się” na cztery sezony? Chciałem, by akcja trwała okrągły rok. Jeden sezon razem z towarzyszącą mu przerwą zajmuje równy kwartał, więc wychodziło równo i elegancko.

Data publikacji: 6 marca 2023


Premiera drugiego sezonu serialu audio “ej, nagrałem ci się”

W chwili premiery pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu audio “ej, nagrałem ci się” licznik ocen wskazuje 4.8 gwiazdki na 5 możliwych przy ponad 500 oddanych głosach. W życiu nie wpadłbym na to, że przyjmiecie te wiadomości głosowe z podobnym entuzjazmem!

Data publikacji: 5 grudnia 2022


Premiera “myśli do pomyślenia” – nowego projektu na 2023 rok

Cześć! Dziś ma premierę mój nowy produkt. “Dziecko” newslettera i podcastu, czyli całoroczne wsparcie emocjonalne w formie 52 nagrań uspokajających burzliwą codzienność!

Data publikacji: 20 listopada 2022

Tematy:


Premiera serialu audio “ej, nagrałem ci się”

Co mądrego może powiedzieć autor w dniu własnej premiery? Szczerze mówiąc: niewiele. Chciałem sprawdzić się w nieznanej mi formie. Napisałem, nagrałem i wyprodukowałem opowieść, o której nie mogłem przestać myśleć. I właśnie poleciała w świat.

Data publikacji: 5 września 2022


Premiera mojego nowego e-booka: jak przestać scrollować memy i zabrać się za cokolwiek, nawet jeśli na chwilę i bez przekonania

Przepieprzasz absurdalne ilości czasu pomimo tego, że teoretycznie masz co robić? Ciśnie Cię zwątpienie egzystencjalne i jakieś takie puste, ssące, durne, gówniane, nieciekawe poczucie, że nie wiesz po co to wszystko?

Data publikacji: 8 sierpnia 2022


“I CO Z TYM ZROBISZ?” – pierwsza książka o wysokosprawczości na świecie już dostępna!

Kilkanaście lat zdobywania wiedzy i doświadczenia, cztery lata pracy nad koncepcją, dwa lata kierunkowej pracy mającej na celu zbudowanie spójnej teorii, pół roku porządkowania notatek i znajdywania finalnych połączeń i – wreszcie – kwartał pisania. I kolejny kwartał redakcji. I gotowe!

Data publikacji: 25 kwietnia 2022


I co z tym zrobisz? – PREMIERA MOJEJ NOWEJ KSIĄŻKI JUŻ 25.04

Chcesz nie martwić się o przyszłość? Z pogodą ducha podchodzić do trudności i czuć, że i tak sobie z nimi poradzisz? Mądrzej stawiać granice, a równocześnie lepiej wspierać ważnych dla Ciebie ludzi?

Data publikacji: 11 kwietnia 2022

Tematy:


24 pomysły na produkt online, który stworzysz w 24 godziny

Wbrew obiegowej opinii nie trzeba szalonych zasobów, by choćby jutro zacząć działać w internecie z własnym mikroproduktem – czy to w formie “side hustle”, zarabiania kasy na boku, czy to w formie sprawdzania, czy taki biznes by się sprawdził długofalowo. Łap listę szybkich pomysłów, które mogą hulać online choćby zaraz. Wpis powstał we współpracy z […]

Data publikacji: 24 listopada 2021


CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies