Premiera “Nie chcę być wieczny”

Cześć! Dziś ma premierę "Nie chcę być wieczny", czyli mój najnowszy e-book poświęcony funkcjonowaniu w nieprzychylnym człowiekowi, późnym kapitalizmie. Możesz go kupić tutaj. W przypadku zakupu w czasie promocji z…
Czas czytania: około 6 minut • Autorskie
 

Cześć! Dziś ma premierę “Nie chcę być wieczny”, czyli mój najnowszy e-book poświęcony funkcjonowaniu w nieprzychylnym człowiekowi, późnym kapitalizmie.

Możesz go kupić tutaj. W przypadku zakupu w czasie promocji z okazji premiery (do 14 stycznia włącznie) – dostaniesz dodatkowo webinar poświęcony utowarowieniu, czyli jednej z największych “zmor” późnego kapitalizmu!

O czym jest ten e-book?

Na bardzo intensywnych 148 stronach przechodzę przez całość odpowiedzi na pytanie: czemu we współczesnym świecie jest tak szalenie ciężko po prostu sobie spokojnie żyć?

Późny kapitalizm nie istnieje po to, by było nam dobrze. Faworyzuje bardzo specyficzne typy osobowości i szalenie wąskie specjalizacje karier. Wspiera to co proste, szybkie, uzależniające i nie zachęca jakoś przesadnie do przejmowania się długofalowymi konsekwencjami własnych decyzji.

W słowach komentującego ten trend profesora antropologii, Stephena M. Fjellmana:

“Utrzymanie spójności egzystencjalnej jest coraz trudniejsze. Ludzie przestają po prostu żyć swoje życia, a zaczynają dobierać różne ‘lifestyles’, próbując poukładać obok siebie różne zestawy towarów, które sprawiają wrażenie przyjemnych.”

E-book “NIE CHCĘ BYĆ WIECZNY” możesz kupić tutaj.

Czy jest wobec tego dla nas jeszcze jakakolwiek nadzieja?

Pewnie, że tak!

NIE CHCĘ BYĆ WIECZNY to moja próba poszukania tej nadziei.

Ten e-book to zestaw myśli, schematów psychoemocjonalnych i rozkminiania filozofii potrzebnej, by przetrwać w trudnych warunkach późnego kapitalizmu.

Po przeczytaniu go będziecie rozumieć:

✅ dlaczego ludziom tak ciężko żyć, nawet gdy nieźle zarabiają
✅ jakie elementy składają się na późny kapitalizm i jaki jest ich wpływ na ludzką psychikę
✅ jakie kompetencje warto w sobie wyrobić, by nieco się tym trendom przeciwstawić
✅ jak myśleć o życiu, by budować je w zgodzie z własnymi wartościami i potrzebami
✅ jak przeciwstawić się najbardziej krzywdzącej presji późnego kapitalizmu!

E-book “NIE CHCĘ BYĆ WIECZNY” możesz kupić tutaj.

W środku znajdziecie rekordowo dużo stron (pod kątem liczby znaków jest dwukrotnie dłuższy od mojego poprzedniego najdłuższego e-booka), na przełomie których próbuję lepiej zrozumieć złożoność współczesnego świata.

Głęboko w gąszczu badań, obserwacji i profesjonalnych przewidywań trendów znalazłem – tak sądzę – zdrowy schemat poznawczy pozwalający sensowniej radzić sobie z trudami szalenie komercyjnej codzienności.

Wierzę, że przyniesie on sporo wartości każdemu, kogo trapi poczucie beznadziei i takiego ogólnego przytłoczenia związanego np. z cenami mieszkań albo brakiem perspektyw innych niż konsumowanie kolejnych abonamentów, bo na nic innego i tak się nie odłoży żadnego prawdziwego hajsu.

Wierzę, że może ten e-book nawet przyniesie Wam nieco ulgi? Kurde, dobrze by było.

Z takim zamiarem go pisałem.

E-book “NIE CHCĘ BYĆ WIECZNY” możesz kupić tutaj.

Jeśli co chwila sięgacie po coś nowego i towarzyszy Wam niepokój, że nie “budujecie kariery” – albo odwrotnie – jeśli lubicie trwać przy jednym i przeraża Was tempo świata za oknem, bo nie pozwala na stabilizację, to koniecznie sięgnijcie po tego e-booka.

Te dwa typy osobowości są najbardziej “wystawione” na trudną współczesność. Wiem coś o tym, bo sam należę do jednej z tych grup.

Pod wieloma względami to jest też mój najbardziej prywatny e-book, ponieważ rozliczam się w nim nieco z własnego charakteru i generalnego niedopasowania np. do rynku pracy. Z tej myśli też wyprowadzam wnioski dla Was – by każdy mógł jakoś to odnieść do własnej sytuacji.

E-book “NIE CHCĘ BYĆ WIECZNY” możesz kupić tutaj.

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu aktualności na temat mojej pracy oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, tiktok, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies