Cześć!

Nazywam się Andrzej Tucholski. Mieszkam w Warszawie.

Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

“Robię internety” od 2004 roku.

Prowadzę bloga, YouTube’a, podcast, a także rysuję brzydkawy komiks na instagramie.

(Wysyłam też newsletterem coponiedziałkowe głaski i copiątkowe szturchnięcia.)

Ukończyłem zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim z semestrem na Universidade Portucalense, a potem psychologię biznesu na Uniwersytecie SWPS. Dziś prowadzę zajęcia na Uniwersytecie SWPS, na Akademii Górniczo-Hutniczej, oraz na Wyższej Szkole Bankowej.

Pracowałem w życiu z ponad setką marek komercyjnych, NGOsów, uczelni, miast i regionów. Sporo z tych akcji było w swoim czasie pilotażowymi projektami wyznaczającymi nowe drogi dla komunikacji i biznesu.

(Z ciekawostek: “strateg” to też mój główny talent wg badania Gallupa.)

Mam na koncie dwie prezentacje na TEDx i ponad sto wystąpień publicznych i szkoleń, a także niezliczone wypowiedzi do mediów, głównie jako komentator telewizyjny. “Twarzą w twarz” pomogłem z kolei ogarnąć karierę lub inne biznesowe zmartwienia wieeeeeeelu ludziom w trakcie doradztwa, targów, czy konferencji.

Po dekadzie spędzonej w rankingu TOP30 Najbardziej Wpływowi Blogerzy w Polsce przeniesiono mnie do Hall of Fame, bym nie zapychał miejsca. W 2015 roku magazyn BRIEF zaliczył mnie do grona top 50 najbardziej kreatywnych w biznesie w Polsce.

Założyłem 2 sklepy, napisałem 4 książki i wyprodukowałem 6 kursów online. Znajdziesz je tutaj.

Jeśli mogę Ci jakoś pomóc (doradczo, szkoleniowo, albo w ramach influencer marketingu) to koniecznie kliknij tutaj i daj mi znać.

Prywatnie piszę scenariusze filmów i seriali. Sporo podróżuję. Piję stanowczo za dużo kawy.

I bardzo lubię sernik.

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies