Cześć!

Nazywam się Andrzej Tucholski.

Jestem psychologiem biznesu szukającym sposobów na lepsze dbanie o siebie i innych w późnym kapitalizmie.

Podpowiadam, jak nieco lepiej radzić sobie z trudną codziennością oraz żyć i pracować w zgodzie ze sobą i własnymi wartościami.

Stworzyłem koncepcję osoby wysokosprawczej.

O tym wszystkim nagrywam podcast, wysyłam czytany przez tysiące newsletter, wrzucam rolki na insta i tiktoka, a także piszę książki oraz nagrywam kursy online.

Szkolę też w firmach oraz występuję jako speaker na konferencjach. Wspieram profesjonalistów i liderów w podejmowaniu skutecznych, odpowiedzialnych decyzji. Pomagam budować zespoły i firmy, w których chce się pracować. Działam, by ludzie czuli się w życiu i pracy pewniej, spokojniej oraz mieli poczucie większego upełnomocnienia.

Moją ofertę można znaleźć tutaj. Zapraszam też do kontaktu na LinkedIn.

Trzy razy zaproszono mnie na konferencje TEDx (2015, 2019, 2022).

Po dekadzie spędzonej w TOP30 Najbardziej Wpływowi Blogerzy w Polsce wywalono mnie do Hall of Fame, żebym nie zapychał miejsca. W 2015 roku magazyn BRIEF zaliczył mnie do grona TOP50 najbardziej kreatywnych w biznesie w Polsce. W 2023 roku magazyn Charaktery uznał mnie za “lidera opinii” w zakresie wysokosprawczego, łagodnego życia, dzięki któremu i nam, i innym jest po prostu nieco lepiej.

Ukończyłem zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim z semestrem na Universidade Portucalense, a potem psychologię biznesu na Uniwersytecie SWPS.

Często wypowiadam się dla mediów.

W drugim życiu jestem autorem fabularnym. Piszę powieści, scenariusze filmów i seriali oraz słuchowiska.

Napisałem obyczajówkę o życiu w wielkim mieście pt. “Umowy Śmieciowe”.

Oprócz tego napisałem, nagrałem i wyprodukowałem opowiadany wiadomościami głosowymi serial audio “ej, nagrałem ci się”, który po tygodniu od premiery znalazł się na 3. miejscu w rankingu Top Podcasty Spotify – Polska.

Aktualnie kończę pracę nad nowym tytułem. Tym razem wzięło mnie na psychologiczną powieść grozy, która powinna fabułą i nastrojem połączyć film “Constantine”, serial “Twin Peaks”, dawne polskie wierzenia oraz zamglone, nieco nieprzychylne współczesnym Mazury.

W tle pracuję nad scenariuszem filmu pełnometrażowego.

Łatwo się ciekawię. Dużo podróżuję. Piję stanowczo za dużo kawy.

Jeśli mogę Ci w czymkolwiek pomóc – zapraszam do kontaktu.

Życzę dobrego dnia!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu aktualności na temat mojej pracy oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, tiktok, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies