Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Cześć!

Nazywam się Andrzej Tucholski.

Jestem psychologiem biznesu zajmującym się ogarnianiem w późnym kapitalizmie.

Stworzyłem koncepcję osoby wysokosprawczej.

Trzy razy zapraszano mnie na konferencje TEDx.

Piszę książki, nagrywam kursy oraz prowadzę podcast o sile psychicznej i odwadze emocjonalnej. Szkolę w firmach. Wysyłam popularny newsletter, który raz głaszcze, a raz szturcha. Nagrywam rolki na insta i tiktoka.

Po dekadzie spędzonej w TOP30 Najbardziej Wpływowi Blogerzy w Polsce wywalili mnie do Hall of Fame, żebym nie zapychał miejsca. W 2015 roku magazyn BRIEF zaliczył mnie do grona TOP50 najbardziej kreatywnych w biznesie w Polsce.

Często wypowiadam się dla mediów.

Ukończyłem zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim z semestrem na Universidade Portucalense, a potem psychologię biznesu na Uniwersytecie SWPS.

W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

Jestem autorem powieści obyczajowej “Umowy Śmieciowe” oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”, który po tygodniu od premiery znalazł się na 3. miejscu w rankingu Top Podcasty Spotify – Polska.

Powoli kończę pracę nad nowym tytułem. Tym razem wzięło mnie na psychologiczną powieść grozy, która powinna fabułą i nastrojem połączyć film “Constantine” z serialem “Twin Peaks”. A przynajmniej, no wiecie, gorąco na to liczę.

W tle pracuję nad scenariuszem filmu pełnometrażowego.

Piję stanowczo za dużo kawy.

Jeśli mogę Ci w czymkolwiek pomóc – zapraszam do kontaktu.

Życzę dobrego dnia!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies