Cześć!

Nazywam się Andrzej Tucholski.

Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

Buduję modele psychologiczno-filozoficzne pomagające zdrowiej funkcjonować w trudnych warunkach. Stworzyłem koncepcję osoby wysokosprawczej.

Ukończyłem zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim z semestrem na Universidade Portucalense, a potem psychologię biznesu na Uniwersytecie SWPS.

Wyprodukowałem kilka kursów kompetencyjnych i napisałem kilka książek psychologiczno-filozoficznych (znajdziesz je w moim sklepie), wliczając w to bestseller 2022 roku – “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość!” – ponad 5000 sprzedanych egzemplarzy w pierwszym roku!

Działam z dużym biznesem, by ludzie czuli się w pracy pewniej, spokojniej, i byli traktowani z większym szacunkiem. Korzystając z różnych dziedzin psychologii, a także z kanonów myślenia proponowanych przez najważniejsze filozofie współpracuję z firmami na każdym szczeblu: od recepcji, po zarządy i od dyrektorów, po pracowników “w terenie”. Szkolę zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Do grona moich klientów należą: Nestlé, Citi, PZU, Trend House, oraz inni.

Jestem też “pokładowym psychologiem biznesu” w kampusie innowacji CIC Warsaw.

O biznesowej stronie wysokosprawczości wysyłam popularny newsletter na LinkedIn.

Trzy razy występowałem na konferencjach TEDx.

Zdarza mi się prowadzić zajęcia na uczelniach.

Jeśli mogę Ci w czymkolwiek pomóc – zapraszam do kontaktu.

Od 2004 roku “robię internety”. Aktualnie przede wszystkim prowadzę podcast “Przekonajmy się” poświęcony odwadze emocjonalnej i sile psychicznej, a także wysyłam popularny newsletter z coponiedziałkowymi “głaskami” i copiątkowymi “szturchami”.

Przez kilkanaście lat pisałem jeszcze bloga i nagrywałem YouTube’a, ale aktualnie mało tam się dzieje.

Prywatne fotki wrzucam na konto na instagramie.

Po dekadzie spędzonej w rankingu TOP30 “Najbardziej wpływowi blogerzy w Polsce” przeniesiono mnie do Hall of Fame, bym nie zapychał miejsca.

W 2015 roku magazyn BRIEF zaliczył mnie do grona TOP50 najbardziej kreatywnych w biznesie w Polsce.

Jako twórca treści pracowałem przy ponad setce kampanii komunikacyjnych, marketingowych, reklamowych i wizerunkowych z takimi markami, jak: Netflix, Orange, Nałęczowianka, Nationale Nederlanden, Siemens, Sony, Hampton by Hilton, ACCA, Pracuj.pl, T-Mobile, MasterCard, KRUPS, Coca-Cola, Costa Coffee, Crédit Agricole, Empik, HBO, HTC, IKEA, Intel, Nestea, Nikon, Nivea, Wydawnictwo Otwarte, PwC, WOŚP, Uniwersytet SWPS, miasto Poznań, miasto Gdańsk, miasto Szczecin, województwo warmińsko-mazurskie, województwo pomorskie, oraz wiele innych organizacji, fundacji, regionów, firm lub uczelni.

Po nocach piszę książki fabularne i scenariusze.

Jestem autorem powieści new adult “Umowy Śmieciowe” oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”, który po tygodniu od premiery znalazł się na 3. miejscu w rankingu Top Podcasty Spotify – Polska.

Powoli kończę pracę nad nowym tytułem. Tym razem wzięło mnie na kryminał grozy, który powinien fabułą i nastrojem połączyć film “Constantine” z serialem “Twin Peaks”.

(A przynajmniej gorąco na to liczę.)

W tle pracuję nad scenariuszem filmu pełnometrażowego.

Sporo podróżuję.

Ciągle coś rozkminiam.

Piję stanowczo za dużo kawy.

I bardzo lubię sernik.

Jeśli jest cokolwiek, w czym mógłbym Ci pomóc – zapraszam do kontaktu.

Życzę dobrego dnia!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies