Podcast “Przekonajmy się” – strona domowa

Podcast “Przekonajmy się” to regularna audycja o wysokosprawczości, samostanowieniu, odwadze emocjonalnej, a także sile psychicznej. W środku na słuchaczy czeka dużo rozkmin o nadziei i szukaniu sensu w tym zwichrowanym świecie, który nas otacza.

Podcast pisze, nagrywa i produkuje: Andrzej Tucholski.

Nowe odcinki pojawiają się w środy.

Podcast dostępny jest za darmo.

Gdzie można go posłuchać?

Oto linki do dostępnych źródeł:

W każdym z tych miejsc pojawia się dokładnie ta sama treść.

Jakie są oceny i recenzje?

Na Spotify “Przekonajmy się” oceniono ponad 500 razy – średnia wynosi 4.9 / 5.

Na Apple Podcasts “Przekonajmy się” oceniono ponad 100 razy – średnia wynosi 5 / 5.

Oprócz tego, niektóre z recenzji wyglądają następująco:

W razie pytań – zapraszam do kontaktu!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu aktualności na temat mojej pracy oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, tiktok, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies