Podcast “Przekonajmy się” – strona domowa

Podcast “Przekonajmy się” to regularna audycja o wysokosprawczości, samostanowieniu, odwadze emocjonalnej, a także sile psychicznej. W środku na słuchaczy czeka dużo rozkmin o nadziei i szukaniu sensu w tym zwichrowanym świecie, który nas otacza.

Podcast pisze, nagrywa i produkuje: Andrzej Tucholski.

Nowe odcinki pojawiają się w środy.

Podcast dostępny jest za darmo.

Gdzie można go posłuchać?

Oto linki do dostępnych źródeł:

W każdym z tych miejsc pojawia się dokładnie ta sama treść.

Jakie są recenzje?

Podcast, od premiery we wrześniu 2019 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Oto najnowsze recenzje “zescreenowane” ze strony podcastu na iTunes:

W razie pytań – zapraszam do kontaktu!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies