Premiera kursu online “Rozwiń swoją wysokosprawczość”

Powoli kończę pracę nad wydaniem drugim, rozszerzonym mojej książki o wysokosprawczości "I CO Z TYM ZROBISZ? Rozwiń swoją wysokosprawczość" (czyli tej różowej). Jej pierwszy nakład rozszedł się w niecały rok…
Czas czytania: około 7 minut • Autorskie
 

Powoli kończę pracę nad wydaniem drugim, rozszerzonym mojej książki o wysokosprawczości “I CO Z TYM ZROBISZ? Rozwiń swoją wysokosprawczość” (czyli tej różowej). Jej pierwszy nakład rozszedł się w niecały rok – dało nam to pozycję bestsellera roku 2022.

W trakcie tej wysokosprawczej przygody od blisko dwóch tysięcy Czytelniczek i Czytelników dostałem różne wiadomości podsumowujące wrażenia po lekturze. Przyszedł do mnie ogrom opinii, historii, anegdot, podziękowań, uwag i feedbacku. Pozbierałem to wszystko i zdecydowałem się przerobić książkę w zasadzie od podstaw. Będzie w niej o 1/3 więcej tematów, będzie też nieco krótsza.

I wiecie co? Trochę mi to zajmie. Na razie nie ma żadnych twardych planów na jakąś konkretną datę.

Książka, jak to się mówi, “powstaje”.

Korzystając z jej “szkieletu” postanowiłem za to nagrać kurs o wysokosprawczości!

TEN ARTYKUŁ ZAWIERA REKLAMĘ I AUTOPROMOCJĘ.


Jeśli nie chcesz czytać całego tekstu, tylko od razu przejść do linków, zapraszam:

  • A tutaj czeka link do mojego kursu o wysokosprawczości. WYŁĄCZNIE założenie konta z tego linka da Wam natychmiastowy dostęp do moich materiałów, bo normalnie są one nieco później w “onboardingu” klienta.

2 godziny 15 minut czystej esencji. Kompletna, szybka i sprawna trasa przez fundamenty wysokosprawczości. Wszystko, czego potrzeba, by zapoznać się z jedną z najważniejszych kompetencji współczesności, którą doceniły nie tylko tysiące osób prywatnych, ale też setki profesjonalistek i profesjonalistów świata biznesu oraz sportu.

Chcesz poczuć się bezpieczniej emocjonalnie?

Chcesz bardziej sobie zaufać?

Chcesz przejąć kontrolę nad swoim życiem?

Chcesz poczuć, że jak będzie trzeba, to sobie poradzisz?

Chcesz działać w zgodzie z sobą i świadomie odpoczywać bez poczucia winy?

Ten kurs jest dla Ciebie.

Tutaj możesz podejrzeć jak nazywają się 24 z 30 dostępnych w środku lekcji:

To nie koniec atrakcji.

Kurs jest częścią Campus AI, czyli najważniejszej, hybrydowej inicjatywy edukacyjnej związanej z AI w Polsce. W ramach jednego abonamentu dostaniecie nie tylko mój kurs o wysokosprawczości, ale też np. doskonały masterclass podstaw AI, w którego radzie programowej zasiada m.in. prof. Aleksandra Przegalińska.

Innymi słowy – płacicie jeden abonament za dużo różnorodnych kompetencji przygotowujących do niepewnej, ale fascynującej i pełnej możliwości przyszłości.

Warto dołączyć już teraz (póki trwa beta), bo będzie się osobami współtworzącymi inne projekty Campusu AI, czyli, między innymi: magazyn, radio, oraz wydawnictwo z książkami przyszłości. Wkrótce ruszy także wyjątkowy marketplace dedykowany każdej sprawczej, kreatywnej duszy.

Abonament Campus AI będzie rósł wraz z upływem czasu (i pojawianiem się nowych opcji), ale osoby, które go kupią w specjalnej promocji ode mnie już teraz, ZACHOWAJĄ TĘ STAŁĄ CENĘ nawet w obliczu dalszych podwyżek. To taki dodatkowy bajer.

Jeśli masz ochotę przejrzeć ofertę całego Campusu AI i poczytać o założycielach, misji, czy planowanych rozwinięciach inicjatywy, zachęcam do zajrzenia na stronę główną projektu.

Jeśli zaś interesuje Cię mój kurs o wysokosprawczości to KONIECZNIE kup dostęp z tego linku tutaj, ponieważ tylko dzięki niemu dostaniesz dostęp do mojej ścieżki edukacyjnej od razu, a nie w późniejszym etapie tzw. onboardingu użytkownika.

Powtórzę:

  • A tutaj czeka link do mojego kursu o wysokosprawczości. WYŁĄCZNIE założenie konta z tego linka da Wam natychmiastowy dostęp do moich materiałów, bo normalnie są one nieco później w “onboardingu” klienta.

Jako wisienkę na torcie (lub ostatni, pełen cukru łyczek espresso) łap też kod zniżkowy, dzięki któremu abonament będzie JESZCZE NIŻSZY niż nawet ta jego aktualnie dostępna, najniższa wersja.

Kod brzmi: AT25-Wysokosprawczosc

Życzę dużo dobrego!

TEN ARTYKUŁ ZAWIERA REKLAMĘ I AUTOPROMOCJĘ.

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu aktualności na temat mojej pracy oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, tiktok, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies