Premiera drugiego sezonu serialu audio “ej, nagrałem ci się”

W chwili premiery pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu audio "ej, nagrałem ci się" licznik ocen wskazuje 4.8 gwiazdki na 5 możliwych przy ponad 500 oddanych głosach. W życiu nie wpadłbym…
Czas czytania: około 4 minuty • Autorskie
 

W chwili premiery pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu audio “ej, nagrałem ci się” licznik ocen wskazuje 4.8 gwiazdki na 5 możliwych przy ponad 500 oddanych głosach. W życiu nie wpadłbym na to, że przyjmiecie te wiadomości głosowe z podobnym entuzjazmem!

Potrzeba opowiedzenia historii nagrywającego głosówki bohatera pochodziła 100% z serca. Gdy zaczynałem pracę nad scenariuszem, czułem więc spokój. Wychodziłem z założenia, że nawet jeśli pomysł absolutnie nie wypali, to i tak będzie to zabawa warta wysiłku. Chciałem się sprawdzić, zależało mi też na stworzeniu czegoś, co byłoby ze wszech miar szczere.

“Kto wie”, myślałem wtedy. “Może to nawet do kogoś przemówi? To dopiero byłoby ekstra”.

A tu nagle debiut w TOP50.

Wbicie na “pudło” w postaci TOP3 Spotify Polska po tygodniu.

No i te niesamowite 500+ pozytywnych recenzji.

Bardzo Wam dziękuję i za czas, i za uwagę, i za zaufanie!

Postaram się go nie zawieść!

A zatem, po 24 odcinkach pierwszego sezonu…

…przyszła pora na kontynuację!

5.12.2022 roku w godzinach porannych premierę miał pierwszy odcinek drugiego sezonu.

Razem również będzie ich tyle samo, co poprzednio, czyli 24.

A gdzie tego można posłuchać?

Serial dostępny jest za darmo. Wrzuciłem go – dla wygody – w formie podcastu.

Oto linki do dostępnych źródeł:

Na każdym z nich pojawi się to samo, więc nie ma różnicy, który sobie wybierzesz.

Do usłyszenia!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu aktualności na temat mojej pracy oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, tiktok, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies