Premiera trzeciego (i ostatniego!) sezonu serialu audio “ej, nagrałem ci się”

Wiecie, że początkowo rozpisałem "ej, nagrałem ci się" na cztery sezony? Chciałem, by akcja trwała okrągły rok. Jeden sezon razem z towarzyszącą mu przerwą zajmuje równy kwartał, więc wychodziło równo…
Czas czytania: około 3 minuthy • Autorskie
 

Wiecie, że początkowo rozpisałem “ej, nagrałem ci się” na cztery sezony? Chciałem, by akcja trwała okrągły rok. Jeden sezon razem z towarzyszącą mu przerwą zajmuje równy kwartał, więc wychodziło równo i elegancko.

Na szczęście w porę zorientowałem się, że forma nie może przyćmić treści – a treść rysowała mi się właśnie na klasyczne trzy akty. Dlatego pomysł rocznej opowieści trafił do szuflady.

A nas czeka season finale!

Koniec historii!

6.03.2023 roku w godzinach porannych ruszy trzeci (i ostatni!) sezon serialu.

Finał opowieści nastąpi po 24 odcinkach, w ostatni piątek kwietnia – 28.04.2023.

A gdzie tego można posłuchać?

Serial dostępny jest za darmo. Wrzuciłem go – dla wygody – w formie podcastu.

Oto linki do dostępnych źródeł:

Na każdym z nich pojawi się to samo, więc nie ma różnicy, który sobie wybierzesz.

Do usłyszenia!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu aktualności na temat mojej pracy oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, tiktok, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies