Cześć!

Jeśli chcesz ze mną współpracować, pisz proszę tutaj lub zapoznaj się wcześniej z jedną ze stron, które pomogą Ci podjąć jak najlepszą decyzję: współpraca z markami / doradztwo / szkolenia i wystąpienia publiczne.

Staram się czytać większość wiadomości. Odpowiadam na te, na które pozwoli mi czas oraz kompetencje.

Z powodu rosnącej liczby maili nie mam już możliwości odpowiadać na każdy. Niestety. Robiłem tak siedem lat, aż pewnego dnia zorientowałem się, że zaczynam zawodowo siedzieć w skrzynce odbiorczej i musiałem jednak nadać pewien priorytet artykułom oraz filmom :) Mogę Ci za to obiecać, że na Twoją wiadomość wysłaną mailem trafię o wiele szybciej niż jeśli skusi Cię pisanie na fejsie/instagramie/fanpage’u/gołębiem pocztowym. Skrzynki odbiorcze gdzie indziej sprawdzam raz na miesiąc, o ile w ogóle.

Wysyłając do mnie maila z pytaniem pozwalasz mi tym samym na anonimowe zacytowanie jego treści w artykułach lub filmach – w ten sposób pomogę nie tylko Tobie, ale też tysiącom pozostałych Czytelników naraz.

A zatem, mój mail to:

czesc@AndrzejTucholski.pl

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

Autor zdjęcia: Patrick Fore

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i piszę bloga oraz nagrywam filmy o ogarnianiu fajnego życia.

Lubię łączyć treści przyjemne z pożytecznymi. Dlatego, jeśli zaglądasz tutaj by odpocząć, pewnie podrzucę Ci nowy pomysł. A jeśli zaglądasz w poszukiwaniu rozwiązania, pewnie trochę odpoczniesz.

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial. Jest za darmo!"Umowy Śmieciowe" to serial do czytania opowiadający historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z sobą oraz, bądźmy szczerzy, większością otoczenia. Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych dramatów kawy.


Przeczytaj serial

Pobierz darmowe materiały
i dołącz do 12 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Każdej akcji poświęcam pełną uwagę i dbam, by łączyła doskonałą treść dla moich Odbiorców z pełnym zrealizowaniem wyznaczonych celów dla Klienta.

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to blog dla ludzi, którzy chcą więcej. Prowadzony przeze mnie od 2009 roku należy od lat do najbardziej wpływowych w Polsce. Lubię dobre praktyki i interesuję się szukaniem wspólnych mianowników w filozofii i nauce. Wierzę, że niezależnie od tego co lubi się w życiu robić, można to robić skuteczniej, spokojniej oraz czerpać z tego więcej frajdy. Nie lubię mówić innym co mają robić, więc staram się korzystać z przykładów z literatury oraz z własnego doświadczenia. Każdy wyciągnie z nich tyle, ile uzna za stosowne.

Informacje

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

Niektóre linki na blogu mogą być linkami afiliacyjnymi.

Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie gra :)