Mój mail to: czesc@AndrzejTucholski.pl

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, proszę :)

Staram się czytać większość wiadomości. Odpowiadam na te, na które pozwoli mi czas oraz kompetencje.

Przed napisaniem chcę Cię poprosić o zapoznanie się z tymi paroma punktami:

– Z powodu rosnącej ilości maili nie mam już możliwości odpowiadać na każdy. Niestety. Robiłem tak siedem lat, aż pewnego dnia zorientowałem się, że zaczynam zawodowo siedzieć w skrzynce odbiorczej i musiałem jednak nadać pewien priorytet treściom na bloga i kanał YT

– Raczej nie odpowiadam na wiadomości prywatne wysyłane mi na fanpage, konto prywatne, instagrama i tak dalej. Mail pozwala mi skupić się na nadawcy listu i nie zamierzam tego zaprzepaszczać rozbiciem się na ogrom drugorzędnych kanałów komunikacji

– Wysyłając do mnie maila z pytaniem pozwalasz mi potem na anonimowe zacytowanie jego treści w sesjach Q&A – w ten sposób uda mi się pomóc nie tylko Tobie, ale też i wszystkim Czytelnikom naraz

– Jeśli masz ochotę być ze mną w kontakcie, rozważ zapisanie się do Tajemnej Listy. To mój prywatny newsletter, wewnątrz którego powstaje naprawdę cudowna społeczność tysięcy Czytelników bloga

– Jeśli chcesz ze mną współpracować – przygotowałem dla Ciebie specjalną stronę. Może okazać się pomocna

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i miło mi Cię tu widzieć!

Jestem dyplomowanym menedżerem i magistrem psychologii biznesu.

Lubię dobre praktyki i interesuję się szukaniem wspólnych mianowników w filozofii i nauce.

Prowadzę bloga i kanał video poświęcone strategiom projektowania fajnego, udanego życia.

Organizuję polecenia #NiedzielaDzielenia, serię #SąSuper oraz akcję SHARE WEEK.

Przygotowuję kawę w Sekretnej Kawiarni oraz ukrywam przed światem Tajemną Listę.

Facebook

Na fanpage wrzucam informacje o nowych premierach i statusy tak długie że same powinny być artykułami. Uwaga: polecam dużo fajnych ludzi i często zachęcam do chwalenia się.

YouTube

Od czasu do czasu montuję na statywie kamerkę i opowiadam jej coś o skuteczności, podejmowaniu decyzji lub stoicyzmie. Uwaga: bywa nieostro, bo sporo macham rękoma.

Instagram

Kulisy mojej pracy, ładne ujęcia Warszawy, spore ilości książek, kawy i podróży archiwizuję amatorskimi fotkami na Instagramie. Uwaga: zdarzają się selfie.

Instagram

Pierwszy raz?

Prowadzę tego bloga od 2009 roku. Opublikowałem tu ponad 1000 wpisów. To dużo treści, więc przygotowałem dla Ciebie drobne wsparcie. Przeczytaj o czym jest to miejsce, kim jestem ja i od czego warto zacząć lekturę na specjalnej stronie powitalnej.

Dołącz do 11 000+ Czytelników
I zapisz się do Tajemnej Listy

Każdy odbiorca newslettera dostaje w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do nowych artykułów
  • skoroszyty Excel pomocne w organizacji życia
  • plakaty i prezentacje z najważniejszymi informacjami

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to blog dla ludzi, którzy chcą więcej. Prowadzony przeze mnie od 2009 roku należy od lat do najbardziej wpływowych w Polsce. Lubię dobre praktyki i interesuję się szukaniem wspólnych mianowników w filozofii i nauce. Wierzę, że niezależnie od tego co lubi się w życiu robić, można to robić skuteczniej, spokojniej oraz czerpać z tego więcej frajdy. Nie lubię mówić innym co mają robić, więc staram się korzystać z przykładów z literatury oraz z własnego doświadczenia. Każdy wyciągnie z nich tyle, ile uzna za stosowne.

Informacje

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

Niektóre linki na blogu mogą być linkami afiliacyjnymi.

Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie gra :)