Cześć!

Nazywam się Andrzej Tucholski. Jestem psychologiem biznesu szukającym sposobów na lepsze dbanie o siebie i innych w późnym kapitalizmie. Podpowiadam, jak nieco lepiej radzić sobie z trudną codziennością oraz żyć i pracować w zgodzie ze sobą i własnymi wartościami. Stworzyłem koncepcję osoby wysokosprawczej. Często szkolę w firmach i występuję jako speaker na konferencjach.

Trzy razy zaproszono mnie na konferencje TEDx (2015, 2019, 2022).

W drugim życiu piszę powieści, scenariusze filmów i seriali oraz słuchowiska.

Piję stanowczo za dużo kawy.

Więcej o mnie możesz przeczytać tutaj.

Przez charakter mojej pracy często zdarza mi się być zapraszanym do mediów. Poniżej przygotowałem listę wybranych wypowiedzi (bez tzw. “setek” w wiadomościach, które już ciężko po latach namierzyć).

Wybrane przykłady obecności w prasie drukowanej:

Świat się kręci TVP1:

Pytanie na śniadanie TVP2:

Dzień Dobry TVN:

WP.pl:

Polskie Radio (Jedynka, Trójka, Czwórka):

TOK FM:

RMF Classic:

Chilli Zet:

Inne:


Jeśli szukasz mojej oferty szkoleń oraz wystąpień publicznych – zapraszam tutaj.

Jeśli chcesz więcej o mnie przeczytać – zapraszam na stronę “bio”.

Jeśli mogę Ci w czymkolwiek pomóc – zapraszam do kontaktu.

Życzę dobrego dnia!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu aktualności na temat mojej pracy oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, tiktok, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies