Premiera “Jak sobie zaufać (i nie bać się życia)”

Cześć! Dziś ma premierę "Jak sobie zaufać (i nie bać się życia)", mój najnowszy ebook poświęcony stabilizacji emocjonalnej i budowaniu bezpieczeństwa we własnych myślach. Na 104 stronach znajdziesz kilkadziesiąt intensywnych…
Czas czytania: około 6 minut • Autorskie
 

Cześć! Dziś ma premierę “Jak sobie zaufać (i nie bać się życia)“, mój najnowszy ebook poświęcony stabilizacji emocjonalnej i budowaniu bezpieczeństwa we własnych myślach.

Na 104 stronach znajdziesz kilkadziesiąt intensywnych rozdziałów i 12 prostych ćwiczeń, które w szybki sposób nauczą Cię jak regulować swoje emocje i przepracowywać różne trudne myśli tak, by bardziej Ci sprzyjały. Innymi słowy: podłapiesz 3 super przydatne kompetencje psychoemocjonalne, by czuć się bezpiecznie i pewnie z własnymi myślami.

Możesz go kupić tutaj.

Przez pierwszy tydzień ebook będzie tańszy o 30zł

Od poniedziałku 20 marca do końca niedzieli 26 marca zapłacisz 69zł, zamiast późniejszej ceny na stałe, czyli 99zł. (Na marginesie, siedem dyszek bez złotówki to tyle, ile teraz kosztują w Warszawie dwie średnie pizze w zestawie z piciem.)

Poprosiłem AI, by opowiedziało o ebooku

Odtąd gada robot: Czy masz dość uczucia przytłoczenia własnymi emocjami? Czy zdarza Ci się nie rozumieć własnych myśli? W dzisiejszym szybkim świecie, bardziej niż kiedykolwiek, ważne jest, aby zyskać kontrolę nad swoim emocjonalnym samopoczuciem i procesami myślowymi.

To nie one mają decydować o Tobie, tylko Ty – o nich!

Przedstawiam Ci nową premierę – “Jak sobie zaufać (i nie bać się życia)” – e-book dla każdego dbającego o siebie człowieka! Nauczysz się z niego kluczowych umiejętności samoregulacji emocjonalnej oraz rekonstrukcji poznawczej – ważnych podstaw psychologicznych, które mogą odmienić Twoje życie!

Na 104 intensywnych stronach znajdziesz same konkrety, dzięki którym nauczysz się: 

  • Akceptować swoje emocje i rozwijać zdrową relację z nimi, zamiast uciekać czy ich unikać.
  • Rozumieć i stosować techniki rekonstrukcji poznawczej, aby zmienić sposób, w jaki myślisz, czujesz i reagujesz na życiowe wyzwania.
  • Budować w sobie emocjonalne bezpieczeństwo pozwalające na poradzenie sobie z dowolną sytuacją.

To, co wyróżnia ten ebook, to nacisk na praktyczne ćwiczenia. Dzięki 12 starannie opracowanym ćwiczeniom, nie tylko poznasz teorie stojące za samoregulacją emocjonalną i rekonstrukcją poznawczą, ale także rozwiniesz te kluczowe umiejętności poprzez praktyczne działanie.

Nie pozwól, aby Twoje emocje dłużej Cię hamowały!

Zrób pierwszy krok w kierunku mistrzostwa emocjonalnego i odblokuj nowy poziom bezpieczeństwa, zaufania i spokoju w życiu.

Zainwestuj w siebie już dziś – ponieważ zasługujesz na życie wypełnione świadomym czuciem i jasnymi myślami!

Czym to się różni od moich innych książek? 

Moje wszystkie dotychczasowe książki (włącznie z tą o wysokosprawczości) są poświęcone racjonalnej części ludzkiej psychiki. “Jak sobie zaufać (i nie bać się życia)” to pierwszy ebook w całości poświęcony emocjom.

Życzę dużo dobrego!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu aktualności na temat mojej pracy oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, tiktok, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies