Serial audio “ej, nagrałem ci się” – strona domowa

Serial audio “ej, nagrałem ci się” to historia o uczuciach, odnajdywaniu się w życiu, a także nawigowaniu przez społeczne oczekiwania. Opowiadana jest wiadomościami głosowymi.

Napisał, nagrał i wyprodukował: Andrzej Tucholski.

Serial składa się z 3 sezonów po 24 krótkie odcinki. Całość trwa niecałe 5 godzin.

Po tygodniu od premiery znalazł się na 3. miejscu w rankingu Top Podcasty Spotify – Polska..

Gdzie można go posłuchać?

Serial audio “ej, nagrałem ci się” został udostępniony za darmo, w formie podcastu.

Oto linki do dostępnych źródeł:

W każdym z tych miejsc pojawia się dokładnie ta sama treść.

Playlista piosenek wspomnianych w serialu

Główny bohater “ej, nagrałem ci się” lubi nawiązywać do różnych polskich piosenek. Wszystkie 72 utwory, o których wspomniano w trakcie trzech sezonów serialu znajdują się na osobnej playliście na Spotify.

Jej tytuł to: “mixtape piosenek wspomnianych w serialu“.

Jakie są oceny i recenzje?

Na Spotify serial oceniono ponad 600 razy – średnia wynosi 4.8 / 5.

Na Apple Podcasts serial oceniono ponad 25 razy – średnia wynosi 4.2 / 5.

Oprócz tego, jako autor pozwolę sobie zacytować innego – o wiele bardziej doświadczonego i wyrobionego! – autora. Słowa Jakuba Ćwieka były jedną z pierwszych recenzji “ej, nagrałem ci się”. Zaskoczył mnie nimi zupełnie. A także dodał mi dużo otuchy, dzięki której z jeszcze większą determinacją usiadłem do nagrywania dalszych odcinków.

W razie pytań – zapraszam do kontaktu!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu aktualności na temat mojej pracy oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, tiktok, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies