Serial audio “ej, nagrałem ci się” – strona domowa

Serial audio “ej, nagrałem ci się” to historia o uczuciach, odnajdywaniu się w życiu, a także nawigowaniu przez społeczne oczekiwania. Opowiadana jest wiadomościami głosowymi.

Napisał, nagrał i wyprodukował: Andrzej Tucholski.

Nowe odcinki pojawiają się w poniedziałki, środy i piątki.

Serial dostępny jest za darmo. Pojawia się – dla wygody – w formie podcastu.

Gdzie można go posłuchać?

Oto linki do dostępnych źródeł:

W każdym z tych miejsc pojawia się dokładnie ta sama treść.

Playlista piosenek wspomnianych w serialu

Główny bohater “ej, nagrałem ci się” lubi nawiązywać do różnych polskich piosenek. Wszystkie 72 utwory, o których wspomniano w trakcie trzech sezonów serialu znajdują się też na playliście na Spotify.

Jej tytuł to: “mixtape piosenek wspomnianych w serialu“.

Jakie są oceny i recenzje?

Na Spotify serial oceniono ponad 600 razy – średnia wynosi 4.8 / 5.

Na Apple Podcasts serial oceniono ponad 25 razy – średnia wynosi 4.2 / 5.

Oprócz tego, jako autor pozwolę sobie zacytować innego – o wiele bardziej doświadczonego i wyrobionego! – autora. Słowa Jakuba Ćwieka były jedną z pierwszych recenzji “ej, nagrałem ci się”. Zaskoczył mnie nimi zupełnie. A także dodał mi dużo otuchy, dzięki której z jeszcze większą determinacją usiadłem do nagrywania dalszych odcinków.

W razie pytań – zapraszam do kontaktu!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies