Serial audio “ej, nagrałem ci się” – strona domowa

Serial audio “ej, nagrałem ci się” to historia o uczuciach, odnajdywaniu się w życiu, a także nawigowaniu przez społeczne oczekiwania. Opowiadana jest wiadomościami głosowymi.

Napisał, nagrał i wyprodukował: Andrzej Tucholski.

Nowe odcinki pojawiają się w poniedziałki, środy i piątki.

Serial dostępny jest za darmo. Pojawia się – dla wygody – w formie podcastu.

Gdzie można go posłuchać?

Oto linki do dostępnych źródeł:

W każdym z tych miejsc pojawia się dokładnie ta sama treść.

Jakie są recenzje?

Jako autor pozwolę sobie zacytować przede wszystkim innego – o wiele bardziej doświadczonego i wyrobionego! – autora. Słowa Jakuba Ćwieka były jedną z pierwszych recenzji “ej, nagrałem ci się”. Zaskoczył mnie nimi zupełnie. A także dodał mi dużo otuchy, dzięki której z jeszcze większą determinacją usiadłem do nagrywania dalszych odcinków.

W razie pytań – zapraszam do kontaktu!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies