Premiera “myśli do pomyślenia” – nowego projektu na 2023 rok

Cześć! Dziś ma premierę mój nowy produkt. "Dziecko" newslettera i podcastu, czyli całoroczne wsparcie emocjonalne w formie 52 nagrań uspokajających burzliwą codzienność! (Tutaj możesz przejść do sklepu - dostęp można…
Czas czytania: około 6 minut • Autorskie
 

Cześć! Dziś ma premierę mój nowy produkt. “Dziecko” newslettera i podcastu, czyli całoroczne wsparcie emocjonalne w formie 52 nagrań uspokajających burzliwą codzienność!

(Tutaj możesz przejść do sklepu – dostęp można kupić WYŁĄCZNIE W DNIACH 21.11 – 04.12!)

Chaos w myślach i nerwówa w sercu potrafią zepsuć wszystko.

Dlatego chcę dać Ci trochę spokoju.

Mam dla Ciebie zdrowe „myśli do pomyślenia”, czyli 52 nagrania pokazujące na żywym, gotowym przykładzie, w jaki sposób podejść do jakiegoś zmartwienia, wyhamować spiralę, nazwać własne emocje, a potem łagodnie i z akceptacją przejść dalej. Czujesz frustrację np. z powodu niespodziewanego problemu? Odpal pasującą „myśl do pomyślenia” i po 10 minutach poczuj, że jesteś w lepszym miejscu i możesz spokojnie zastanowić się, co dalej.

Zero pseudopozytywnego pierdololo. Każde szorstkie, szczere, ale pełne miłości nagranie bierze świat takim, jakim jest, a potem z ogromną akceptacją podpowiada, co dalej.

I tak przez cały rok – po jednym mailu tygodniowo!

Jaki te nagrania mają cel: podpowiedzieć Ci na żywym, gotowym przykładzie, w jaki sposób podejść do jakiegoś zmartwienia, ogarnąć chaos w myślach, i wyhamować spiralę w głowie. Zdrowy, spokojny tok myślenia to najlepsza metoda na ukojenie nerwówy.

Są to nagrania do wielokrotnego słuchania: dobieram dosyć specyficzne, ale często zdarzające się okazje. Same codzienne zmartwienia i tematy. Przykładowo:

  • Myśl do pomyślenia po czymś trudnym (np. pracy), gdy jeszcze przed nami kolejne wyzwanie (np. rodzinne) zamiast upragnionego odpoczynku.
  • Albo myśl do posłuchania, gdy martwimy się, że zmarnowaliśmy dzień.
  • Albo gdy mogą nam odlecieć myśli, a chcemy być uziemieni tu-i-teraz.

Jakie postawy promują te nagrania: każde z nich pomaga wypracować nieco dojrzałości emocjonalnej. Podpowiadam w nich odwagę emocjonalną, siłę psychiczną, a także wytrzymałość na stres. To trzy najbardziej kluczowe kompetencje potrzebne, by przeżyć w tym popieprzonym świecie, w którym się znaleźliśmy.

Jak to wygląda technicznie: edycja 2023 to roczne wsparcie w postaci 52 nagrań mp3, które po prostu wysyłam do Ciebie co tydzień mailem. Bez logowań, kont, czelendży, surowy produkt na trudne czasy. Zero głupot. Kliknij tutaj, by przejść do sklepu.

Dla kogo to jest: dla każdej osoby, która chce pewnego dnia poczuć, że zapomniała się zestresować, bo podłapała pełną akceptację na siebie, na świat takim, jaki jest, i jakoś po prostu nerwy odpuściły, a chaos – wyluzował.

A czy to można zamiast terapii: ABSOLUTNIE NIE. Jeśli czujesz, że potrzebujesz, lub po prostu masz ochotę coś sprawdzić na temat swojego zdrowia psychicznego – sio, leć do psychoterapeuty, a nie do typka z netu! Ale poza tym, to jednak okrągły rok spokojnego, dobrego, poprawnego psychologicznie i sensownego filozoficznie wsparcia emocjonalnego, by Ci było lepiej na co dzień, to też nie w kij pierdział!

Kliknij w ten link, by przejść do sklepu.

Dostęp do edycji na rok 2023 (pierwsza wysyłka na początku stycznia) można wykupić WYŁĄCZNIE W DNIACH 21.11 – 04.12.

Kto nie dołączy w tym czasie, ten nie dołączy w ogóle.

Dlatego zdecyduj się już teraz i zagwarantuj sobie okrągły rok spokojnej głowy i wspaniałego wsparcia przed chaosem (i spiralowaniem) w myślach.

Nie namawiam, ale wierzę, że warto.

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu aktualności na temat mojej pracy oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, tiktok, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies