Premiera serialu audio “ej, nagrałem ci się”

Co mądrego może powiedzieć autor w dniu własnej premiery? Szczerze mówiąc: niewiele. Chciałem sprawdzić się w nieznanej mi formie. Napisałem, nagrałem i wyprodukowałem opowieść, o której nie mogłem przestać myśleć.…
Czas czytania: około 4 minuty • Autorskie
 

Co mądrego może powiedzieć autor w dniu własnej premiery? Szczerze mówiąc: niewiele. Chciałem sprawdzić się w nieznanej mi formie. Napisałem, nagrałem i wyprodukowałem opowieść, o której nie mogłem przestać myśleć. I właśnie poleciała w świat.

Już nie jest “moja”, teraz należy do Was.

Jedyne co mi zostaje, to siąść gdzieś w tle z kawą i słuchać, jakie wywołuje emocje, wrażenia, odczucia.

Mam nadzieję, że Was zaciekawi!

Co to w ogóle jest?

Serial audio “ej, nagrałem ci się” to historia o uczuciach, odnajdywaniu się w życiu, a także nawigowaniu przez społeczne oczekiwania. Opowiadam ją wiadomościami głosowymi.

Wszystkie przedstawione postacie i wydarzenia są fikcją opartą o tysiące rozmów z setkami ludzi, którzy przeszli już przez swoje przygody i teraz są w o wiele lepszych miejscach w życiu.

(Czego wszystkim nam życzę).

Nowe odcinki pojawiają się w poniedziałki, środy i piątki.

W pierwszym sezonie przewidziałem ich 24.

A gdzie tego można posłuchać?

Serial dostępny jest za darmo. Wrzuciłem go – dla wygody – w formie podcastu.

Oto linki do dostępnych źródeł:

Na każdym z nich pojawi się to samo, więc nie ma różnicy, który sobie wybierzesz.

Do usłyszenia!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu aktualności na temat mojej pracy oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, tiktok, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies