Premiera serialu audio “ej, nagrałem ci się”

Co mądrego może powiedzieć autor w dniu własnej premiery? Szczerze mówiąc: niewiele. Chciałem sprawdzić się w nieznanej mi formie. Napisałem, nagrałem i wyprodukowałem opowieść, o której nie mogłem przestać myśleć.…
Czas czytania: około 4 minuty • Autorskie
 

Co mądrego może powiedzieć autor w dniu własnej premiery? Szczerze mówiąc: niewiele. Chciałem sprawdzić się w nieznanej mi formie. Napisałem, nagrałem i wyprodukowałem opowieść, o której nie mogłem przestać myśleć. I właśnie poleciała w świat.

Już nie jest “moja”, teraz należy do Was.

Jedyne co mi zostaje, to siąść gdzieś w tle z kawą i słuchać, jakie wywołuje emocje, wrażenia, odczucia.

Mam nadzieję, że Was zaciekawi!

Co to w ogóle jest?

Serial audio “ej, nagrałem ci się” to historia o uczuciach, odnajdywaniu się w życiu, a także nawigowaniu przez społeczne oczekiwania. Opowiadam ją wiadomościami głosowymi.

Wszystkie przedstawione postacie i wydarzenia są fikcją opartą o tysiące rozmów z setkami ludzi, którzy przeszli już przez swoje przygody i teraz są w o wiele lepszych miejscach w życiu.

(Czego wszystkim nam życzę).

Nowe odcinki pojawiają się w poniedziałki, środy i piątki.

W pierwszym sezonie przewidziałem ich 24.

A gdzie tego można posłuchać?

Serial dostępny jest za darmo. Wrzuciłem go – dla wygody – w formie podcastu.

Oto linki do dostępnych źródeł:

Na każdym z nich pojawi się to samo, więc nie ma różnicy, który sobie wybierzesz.

Do usłyszenia!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies