“I CO Z TYM ZROBISZ?” – pierwsza książka o wysokosprawczości na świecie już dostępna!

Kilkanaście lat zdobywania wiedzy i doświadczenia, cztery lata pracy nad koncepcją, dwa lata kierunkowej pracy mającej na celu zbudowanie spójnej teorii, pół roku porządkowania notatek i znajdywania finalnych połączeń i…
Czas czytania: około 3 minuty • Autorskie
 

Kilkanaście lat zdobywania wiedzy i doświadczenia, cztery lata pracy nad koncepcją, dwa lata kierunkowej pracy mającej na celu zbudowanie spójnej teorii, pół roku porządkowania notatek i znajdywania finalnych połączeń i – wreszcie – kwartał pisania. I kolejny kwartał redakcji.

I gotowe!

I co z tym zrobisz?”, czyli pierwsza taka książka o wysokosprawczości właśnie trafiła do sprzedaży. Tutaj możecie kupić wersję papierową, a z kolei tutaj możecie kupić e-book.

Wydałem ją razem z Wydawnictwem Pełnym Czasu, a w środku czeka na Was 440 stron przedstawiających nie tylko całą teorię psychologiczno-filozoficzną stojącą za koncepcją wysokosprawczości, ale też podręcznik do kilkudziesięciu skutecznościowych kompetencji ułatwiających każdy inny aspekt życia. Przygotowałem też dla Was kilkanaście ćwiczeń układających się w przemyślaną ścieżkę szkoleniową.

(A, bo to w ogóle kursoksiążka jest, a nie książka, ciągle zapominam :D)

Rozpiszę się więcej jakoś na dniach, bo gdy piszę te słowa jest 25 kwietnia, dzień premiery, wpół do pierwszej w nocy, a ja za siedem godzin ruszam do Krakowa na spotkanie autorskie.

Tak więc – cholibka. TO JUŻ.

Niech Wam służy!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies