“I CO Z TYM ZROBISZ?” – pierwsza książka o wysokosprawczości na świecie już dostępna!

Kilkanaście lat zdobywania wiedzy i doświadczenia, cztery lata pracy nad koncepcją, dwa lata kierunkowej pracy mającej na celu zbudowanie spójnej teorii, pół roku porządkowania notatek i znajdywania finalnych połączeń i…
Czas czytania: około 3 minuty • Autorskie
 

Kilkanaście lat zdobywania wiedzy i doświadczenia, cztery lata pracy nad koncepcją, dwa lata kierunkowej pracy mającej na celu zbudowanie spójnej teorii, pół roku porządkowania notatek i znajdywania finalnych połączeń i – wreszcie – kwartał pisania. I kolejny kwartał redakcji.

I gotowe!

I co z tym zrobisz?”, czyli pierwsza taka książka o wysokosprawczości właśnie trafiła do sprzedaży. Tutaj możecie kupić wersję papierową, a z kolei tutaj możecie kupić e-book.

Wydałem ją razem z Wydawnictwem Pełnym Czasu, a w środku czeka na Was 440 stron przedstawiających nie tylko całą teorię psychologiczno-filozoficzną stojącą za koncepcją wysokosprawczości, ale też podręcznik do kilkudziesięciu skutecznościowych kompetencji ułatwiających każdy inny aspekt życia. Przygotowałem też dla Was kilkanaście ćwiczeń układających się w przemyślaną ścieżkę szkoleniową.

(A, bo to w ogóle kursoksiążka jest, a nie książka, ciągle zapominam :D)

Rozpiszę się więcej jakoś na dniach, bo gdy piszę te słowa jest 25 kwietnia, dzień premiery, wpół do pierwszej w nocy, a ja za siedem godzin ruszam do Krakowa na spotkanie autorskie.

Tak więc – cholibka. TO JUŻ.

Niech Wam służy!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies