Premiera kursu “Jak uczyć online” – dla nauczycieli, wykładowców, korepetytorów i szkoleniowców

Czas czytania: około 3 minuty • Autorskie
 

Z powodu zaistniałej sytuacji na świecie nagle WSZYSCY muszą mieć kompetencje pracy z kamerą. Nawet jeśli ktoś był do tej pory wybitnym pedagogiem – teraz musi nim być przez internet. Nie jest to fair.

Niestety, nie jest to fair, ale jest.

Dlatego postanowiłem przygotować mój nowy produkt właśnie w celu rozwiązania tego nietypowego problemu. Połączyłem swoje 10 lat doświadczenia w uczeniu ludzi z 7 latami nagrywania do internetu treści o charakterze edukacyjnym i wyszło z tego kompleksowe szkolenie dla profesjonalistów.

Kurs “Jak uczyć online” to 20 lekcji w formie wideo (razem około 3 godzin).

Przystępna forma przeprowadzająca kursantkę i kursanta od “a do z” przez wszystkie niuanse prowadzenia zajęć online – od psychologii uczenia, przez technologię, aż po praktykę prowadzenia zajęć w internecie.

Rzućcie okiem na stronę sprzedażową – jakuczyc.pl – by poznać całość spisu treści i obejrzeć przykładową minutę.

Ceny postanowiłem na czas pandemii utrzymać w ciągłej promocji – kurs kosztuje sześć dyszek aż do momentu, gdy nie zrobi się na świecie znacząco lepiej.

Niech służy :)

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies