Premiera kursu “Jak uczyć online” – dla nauczycieli, wykładowców, korepetytorów i szkoleniowców

Czas czytania: około 3 minuty • Autorskie
 

Z powodu zaistniałej sytuacji na świecie nagle WSZYSCY muszą mieć kompetencje pracy z kamerą. Nawet jeśli ktoś był do tej pory wybitnym pedagogiem – teraz musi nim być przez internet. Nie jest to fair.

Niestety, nie jest to fair, ale jest.

Dlatego postanowiłem przygotować mój nowy produkt właśnie w celu rozwiązania tego nietypowego problemu. Połączyłem swoje 10 lat doświadczenia w uczeniu ludzi z 7 latami nagrywania do internetu treści o charakterze edukacyjnym i wyszło z tego kompleksowe szkolenie dla profesjonalistów.

Kurs “Jak uczyć online” to 20 lekcji w formie wideo (razem około 3 godzin).

Przystępna forma przeprowadzająca kursantkę i kursanta od “a do z” przez wszystkie niuanse prowadzenia zajęć online – od psychologii uczenia, przez technologię, aż po praktykę prowadzenia zajęć w internecie.

Rzućcie okiem na stronę sprzedażową – jakuczyc.pl – by poznać całość spisu treści i obejrzeć przykładową minutę.

Ceny postanowiłem na czas pandemii utrzymać w ciągłej promocji – kurs kosztuje sześć dyszek aż do momentu, gdy nie zrobi się na świecie znacząco lepiej.

Niech służy :)

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies