Czas czytania: około 4 minuty

Ogłaszam moją nową premierę – kurs uczenia się dla dorosłych!

Czołem! Moi drodzy, z wielką radością ogłaszam, że oto rusza przedsprzedaż mojego nowego kursu! Jest to kurs uczenia się dla dorosłych i przygotowałem go specjalnie z myślą o ludziach, którzy – po prostu – potrzebują się czegoś nauczyć i interesują ich wyłącznie najlepsze narzędzia!

Cechuje go pięć kwestii i jeśli poświęcisz mi teraz moment, chętnie Ci o nich opowiem :)

(Jeśli chcesz przejść na stronę sprzedażową, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje – spis treści, bibliografię, cennik – to wystarczy, że klikniesz w dowolny link w tym tekście. Każdy prowadzi w to samo miejsce – a jak masz jakiekolwiek pytania, to pisz z kolei tutaj, w komentarzach! Ja chętnie odpowiem!)

Po pierwsze – kurs jest dla dorosłych

Większość dostępnych na rynku materiałów przygotowano z myślą o dzieciach i młodzieży.

W przypadku mojego kursu jest odwrotnie.

Bo widzicie, choć neuroplastyka i uwarunkowania społeczne działają na niekorzyść dorosłego (niestety, mózgi dzieciaków są fantastyczne pod uczenie się) to z punktu widzenia psychologii poznawczej dorośli mają swoje własne “supermoce”, o których bardzo rzadko się mówi. A ja postanowiłem poświęcić im kilka miesięcy pracy i scenariusz szkolenia.

W efekcie całość kursu – wszystkie 17 lekcji, a także każdy z materiałów dodatkowych – zaprojektowałem tak, by jak najlepiej korzystały z mocnych stron osób dorosłych.

Po drugie – kurs uczenia się odpowiada na realne potrzeby

Wiecie, że przeciętne zatrudnienie w jednej firmie w 2018 roku trwa mniej niż 5 lat?

Innymi słowy: co 5 lat przyjdzie Ci się dokształcać, zwiększać kompetencje, robić certyfikaty, uczyć się języków i podejmować dużo innych działań, by poradzić sobie w nowej sytuacji.

Albo wiecie, że w branży finansowej uzyskanie certyfikatu powoduje wzrost wynagrodzenia o średnio 62%?

Innymi słowy: uczenie się popłaca. Niezależnie od wieku i niezależnie od branży dokształcanie się owocuje lepszymi zarobkami oraz stabilniejszym zatrudnieniem.

O, albo inna kwestia – wiecie, że kluczową kompetencją na rok 2020 będzie radzenie sobie z przeładowaniem poznawczym?

Innymi słowy: czeka nas wyłącznie więcej i więcej informacji. Posiadanie sprawnego systemu uczenia się, który zaangażuje zarówno uwagę jak i pamięć szybko przełoży się na pewność i spokój, że żadna ilość nowych bodźców nie będzie zbyt straszna.

Świat się zmienia i trend “lifetime learning” przestaje jawić się jako fanaberia, a zaczyna być zwykłą, codzienną rzeczywistością.

Dokładnie pod te potrzeby przygotowałem całość scenariusza kursu uczenia się dla dorosłych.

(Przytoczone źródła: Employee Tenure Summary by Bureau of Labor Statistics (link; dostęp: 12.10.2018); Goldman Recruitment Salary Survey 2017; Future Work Skills Summary by Institute for the Future for Phoenix Research Institute (link; dostęp: 12.10.2018).)

Po trzecie – kurs opiera się o moją autorską strategię

Wszystkie wybrane przeze mnie mechanizmy psychologiczne (zarówno te kilka kluczowych, związanych ściśle z podstawami funkcjonowania uwagi i pamięci jak i ponad 30 praktycznych, do codziennego korzystania) ułożyłem w spójną sekwencję. Nazwałem ją strategią PROPS (to wbrew pozorom prawdziwy akronim, ale i tak jestem zachwycony, że mogę w tym kursie zaprezentować coś, co nazywa się props :D) i to właśnie ta strategia jest rdzeniem całego kursu.

Nie znajdziecie jej nigdzie indziej.

Ten kurs to pierwsze miejsce, w którym o niej opowiadam publicznie :)

Po czwarte – jest skuteczny

W kursie nie znajdziesz ani jednej niepotrzebnej informacji. Co więcej – wziąłem te moje blisko 10 lat doświadczenia i opracowałem tak, że całość trwa około 5 godzin. Uznałem, że skoro szykuję produkt dla dorosłych to niestety, nie są to klienci, którzy będą mogli sobie czasowo pozwolić na słuchanie 120 godzin mojego nieredagowanego wykładu, gdzie się rajcuję, że psychologia jest super ;)

W efekcie poświęciłem kilka miesięcy na takie dopracowanie scenariusza, że wszystkie 17 filmów kursu można aktualnie obejrzeć w jedno lub dwa popołudnia :)

Po piąte – kurs uczenia się dla dorosłych jest efektem 10 lat mojej pracy

Na początku było tak, że musiałem się sporo uczyć. Tak wyszło. A potem polubiłem się sporo uczyć. I tak już zostało.

Każdą luźną chwilę staram się poświęcić na rozwijanie kompetencji i zdobywanie nowych doświadczeń. W minionych miesiącach wziąłem się na przykład za robienie egzaminów certyfikacyjnych ACCA. Z pierwszego zdawanego (F3) zgarnąłem 81 punktów na 100 możliwych, co jest powszechnie przyjęte za całkiem nienajgorszy wynik. Jestem z niego o tyle dumny, że osiągnąłem go, ucząc się po godzinach. Tak, by mi nie przeszkadzało z codzienną pracą. Tak, by nadal mieć czas dla bliskich.

Można. Od 10 lat staram się dowieść, że można, i przeprowadziłem w tym celu setki eksperymentów.

Ich owocem jest strategia PROPS.

Korzystam z niej codziennie. Sprawdza się i przy dużych wyzwaniach, i przy najczęstszych potrzebach dnia powszedniego.

Mówiąc wprost: jeśli potrzebujesz się czegoś nauczyć, to może Ci ona pomóc przepotężnie.

A po konkrety związane z kursem zapraszam już na stronę sprzedażową. Rozpisałem tam dla Ciebie spis treści, przedstawiłem bibliografię. Zadbałem też o rozwinięcie zarówno mojego zdania dotyczącego “lifetime learning” jak i skupiam się na argumentach stojących za tym, czemu warto zainteresować się akurat tym konkretnym kursem.

Wierzę, że wszystkie te informacje pozwolą Ci na spokojny i świadomy wybór, po którym będziesz się dobrze czuć z podjętą decyzją :)

Kurs uczenia się dla dorosłych w przedsprzedaży można dostać w promocyjnej cenie. Przedsprzedaż trwa od 15.10 do 22.10. W poniedziałek 22.10 kurs ma premierę (wtedy dostanie się dostęp do lekcji) a sprzedaż potrwa jeszcze kolejny tydzień, do dnia 28.10. A dla uważnych mam atrakcję: po wpisaniu kodu “BlogPromocja” w sklepie (w trakcie składania zamówienia) możecie załapać się na zniżkę 10%.

Życzę udanego zapoznawania się z przygotowaną stroną i dajcie znać, co sądzicie :)

A ja idę po kawę, BO SIĘ Z TEGO WSZYSTKIEGO BARDZO MOCNO CIESZĘ i napisanie całej strony tekstu bez używania capslocka lub ciągłych emotikonek było bardzo, bardzo trudne :D

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

Jeszcze dzisiaj przerwij stagnację i zmień swoje życie na lepsze!

Proponuję Ci dwie przełomowe książki. „Pomysł na siebie w tydzień” to 21 narzędzi, dzięki którym szybko znajdziesz nową koncepcję na to, co chcesz robić i kim chcesz być. Te wnioski przekujesz w rzeczywistość dzięki „#mikronawykom” – to kompletne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz skuteczny system mikronawyków prowadzących Cię przez wszystkie wymarzone plany.

Razem ponad 340 stron wiedzy, narzędzi, ćwiczeń i arkuszy. Zaufało im już ponad 1000 Klientów!

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!