Ogłaszam moją nową premierę – kurs uczenia się dla dorosłych!

Czas czytania: około 4 minuty • Dyscyplina
 

Czołem! Moi drodzy, z wielką radością ogłaszam, że oto rusza przedsprzedaż mojego nowego kursu! Jest to kurs uczenia się dla dorosłych i przygotowałem go specjalnie z myślą o ludziach, którzy – po prostu – potrzebują się czegoś nauczyć i interesują ich wyłącznie najlepsze narzędzia!

Cechuje go pięć kwestii i jeśli poświęcisz mi teraz moment, chętnie Ci o nich opowiem :)

(Jeśli chcesz przejść na stronę sprzedażową, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje – spis treści, bibliografię, cennik – to wystarczy, że klikniesz w dowolny link w tym tekście. Każdy prowadzi w to samo miejsce – a jak masz jakiekolwiek pytania, to pisz z kolei tutaj, w komentarzach! Ja chętnie odpowiem!)

Po pierwsze – kurs jest dla dorosłych

Większość dostępnych na rynku materiałów przygotowano z myślą o dzieciach i młodzieży.

W przypadku mojego kursu jest odwrotnie.

Bo widzicie, choć neuroplastyka i uwarunkowania społeczne działają na niekorzyść dorosłego (niestety, mózgi dzieciaków są fantastyczne pod uczenie się) to z punktu widzenia psychologii poznawczej dorośli mają swoje własne “supermoce”, o których bardzo rzadko się mówi. A ja postanowiłem poświęcić im kilka miesięcy pracy i scenariusz szkolenia.

W efekcie całość kursu – wszystkie 17 lekcji, a także każdy z materiałów dodatkowych – zaprojektowałem tak, by jak najlepiej korzystały z mocnych stron osób dorosłych.

Po drugie – kurs uczenia się odpowiada na realne potrzeby

Wiecie, że przeciętne zatrudnienie w jednej firmie w 2018 roku trwa mniej niż 5 lat?

Innymi słowy: co 5 lat przyjdzie Ci się dokształcać, zwiększać kompetencje, robić certyfikaty, uczyć się języków i podejmować dużo innych działań, by poradzić sobie w nowej sytuacji.

Albo wiecie, że w branży finansowej uzyskanie certyfikatu powoduje wzrost wynagrodzenia o średnio 62%?

Innymi słowy: uczenie się popłaca. Niezależnie od wieku i niezależnie od branży dokształcanie się owocuje lepszymi zarobkami oraz stabilniejszym zatrudnieniem.

O, albo inna kwestia – wiecie, że kluczową kompetencją na rok 2020 będzie radzenie sobie z przeładowaniem poznawczym?

Innymi słowy: czeka nas wyłącznie więcej i więcej informacji. Posiadanie sprawnego systemu uczenia się, który zaangażuje zarówno uwagę jak i pamięć szybko przełoży się na pewność i spokój, że żadna ilość nowych bodźców nie będzie zbyt straszna.

Świat się zmienia i trend “lifetime learning” przestaje jawić się jako fanaberia, a zaczyna być zwykłą, codzienną rzeczywistością.

Dokładnie pod te potrzeby przygotowałem całość scenariusza kursu uczenia się dla dorosłych.

(Przytoczone źródła: Employee Tenure Summary by Bureau of Labor Statistics (link; dostęp: 12.10.2018); Goldman Recruitment Salary Survey 2017; Future Work Skills Summary by Institute for the Future for Phoenix Research Institute (link; dostęp: 12.10.2018).)

Po trzecie – kurs opiera się o moją autorską strategię

Wszystkie wybrane przeze mnie mechanizmy psychologiczne (zarówno te kilka kluczowych, związanych ściśle z podstawami funkcjonowania uwagi i pamięci jak i ponad 30 praktycznych, do codziennego korzystania) ułożyłem w spójną sekwencję. Nazwałem ją strategią PROPS (to wbrew pozorom prawdziwy akronim, ale i tak jestem zachwycony, że mogę w tym kursie zaprezentować coś, co nazywa się props :D) i to właśnie ta strategia jest rdzeniem całego kursu.

Nie znajdziecie jej nigdzie indziej.

Ten kurs to pierwsze miejsce, w którym o niej opowiadam publicznie :)

Po czwarte – jest skuteczny

W kursie nie znajdziesz ani jednej niepotrzebnej informacji. Co więcej – wziąłem te moje blisko 10 lat doświadczenia i opracowałem tak, że całość trwa około 5 godzin. Uznałem, że skoro szykuję produkt dla dorosłych to niestety, nie są to klienci, którzy będą mogli sobie czasowo pozwolić na słuchanie 120 godzin mojego nieredagowanego wykładu, gdzie się rajcuję, że psychologia jest super ;)

W efekcie poświęciłem kilka miesięcy na takie dopracowanie scenariusza, że wszystkie 17 filmów kursu można aktualnie obejrzeć w jedno lub dwa popołudnia :)

Po piąte – kurs uczenia się dla dorosłych jest efektem 10 lat mojej pracy

Na początku było tak, że musiałem się sporo uczyć. Tak wyszło. A potem polubiłem się sporo uczyć. I tak już zostało.

Każdą luźną chwilę staram się poświęcić na rozwijanie kompetencji i zdobywanie nowych doświadczeń. W minionych miesiącach wziąłem się na przykład za robienie egzaminów certyfikacyjnych ACCA. Z pierwszego zdawanego (F3) zgarnąłem 81 punktów na 100 możliwych, co jest powszechnie przyjęte za całkiem nienajgorszy wynik. Jestem z niego o tyle dumny, że osiągnąłem go, ucząc się po godzinach. Tak, by mi nie przeszkadzało z codzienną pracą. Tak, by nadal mieć czas dla bliskich.

Można. Od 10 lat staram się dowieść, że można, i przeprowadziłem w tym celu setki eksperymentów.

Ich owocem jest strategia PROPS.

Korzystam z niej codziennie. Sprawdza się i przy dużych wyzwaniach, i przy najczęstszych potrzebach dnia powszedniego.

Mówiąc wprost: jeśli potrzebujesz się czegoś nauczyć, to może Ci ona pomóc przepotężnie.

A po konkrety związane z kursem zapraszam już na stronę sprzedażową. Rozpisałem tam dla Ciebie spis treści, przedstawiłem bibliografię. Zadbałem też o rozwinięcie zarówno mojego zdania dotyczącego “lifetime learning” jak i skupiam się na argumentach stojących za tym, czemu warto zainteresować się akurat tym konkretnym kursem.

Wierzę, że wszystkie te informacje pozwolą Ci na spokojny i świadomy wybór, po którym będziesz się dobrze czuć z podjętą decyzją :)

Kurs uczenia się dla dorosłych w przedsprzedaży można dostać w promocyjnej cenie. Przedsprzedaż trwa od 15.10 do 22.10. W poniedziałek 22.10 kurs ma premierę (wtedy dostanie się dostęp do lekcji) a sprzedaż potrwa jeszcze kolejny tydzień, do dnia 28.10. A dla uważnych mam atrakcję: po wpisaniu kodu “BlogPromocja” w sklepie (w trakcie składania zamówienia) możecie załapać się na zniżkę 10%.

Życzę udanego zapoznawania się z przygotowaną stroną i dajcie znać, co sądzicie :)

A ja idę po kawę, BO SIĘ Z TEGO WSZYSTKIEGO BARDZO MOCNO CIESZĘ i napisanie całej strony tekstu bez używania capslocka lub ciągłych emotikonek było bardzo, bardzo trudne :D

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu aktualności na temat mojej pracy oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, tiktok, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies