Kurs uczenia się dla dorosłych – premiera już dzisiaj!

Czołem! Piszę do Ciebie te słowa minuty po piątej rano, gdy Warszawę spowija jeszcze w najlepsze ciężka, siwa mgła. Dopijam kawę. Od uchylonego okna ciągnie chłodem, ale to dobrze, bo potrzebuję pobudzenia, potrzebuję energii. Widzisz – dziś ma premierę mój nowy kurs :) Kurs uczenia się dla dorosłych!

Pracowałem nad nim od wielu miesięcy.

Od wielu tygodni dopinałem detale na ostatni guzik.

Od tygodnia trwała przedsprzedaż.

(Stronę kursu znajdziesz tutaj. Sprzedaż trwa tylko do 28 października.)

A teraz – wreszcie! – wszyscy klienci dostają dostęp do lekcji i mogą w błyskawicznym tempie wyrabiać w sobie poprawne nawyki i budować stabilny, super skuteczny system uczenia się nowych rzeczy. To dla mnie ogromna odpowiedzialność, by dostarczyć nie tylko samą wiedzę, ale też i dostarczyć ją porządnie. Tak, by było dobrze. Dlatego trochę się dzisiaj denerwuję, ale jestem też skupiony i dam z siebie wszystko, by wszystko wyszło jak trzeba.

Ten kurs to jak dotychczas moje najtrudniejsze dokonanie zawodowe. Wymyślenie i spięcie strategii PROPS zaangażowało wszystko co wiem na temat uwagi, pamięci, uczenia się oraz organizacji procesów.

Cieszę się z efektu. Bardzo! I cieszę się, że wzbudza on zainteresowanie. Widzę dużo dyskusji o tym, czy warto się uczyć, jak się uczyć, co przyniesie przyszłość. Piszecie do mnie i maile, i wiadomości, a ja widzę w tych słowach realną ciekawość, mocne opinie, własne światopoglądy. Widzę, że sporo ludzi wierzy w instytucję uczelni wyższych. A niektórzy – już tylko certyfikatów i kompetencji uzyskiwanych podyplomowo. Część to mocni zwolennicy języków. A część sądzi, że przyszłość gwarantuje wyłącznie wszechstronność. Coś mi podpowiada, że wkrótce się przekonamy, jak to naprawdę będzie.

Cieszy mnie też wspólny mianownik tych wypowiedzi: potrzeba uczenia się jest niekwestionowana.

Część mówi na nią “lifelong learning“, część wybiera bardziej swojską nazwę: kształcenie ustawiczne.

Tak rysują się nadchodzące trendy i fajnie, że sporo ludzi szykuje się na nią już dziś.

Na przykład przy pomocy mojego kursu :)

Jeśli masz ochotę zobaczyć bibliografię, spis treści  i wszystkie inne informacje przydatne przy podjęciu decyzji o zakupu kursu, koniecznie kliknij tutaj i przenieś się na stronę sprzedażową kursu, gdzie wszystko wyjaśniłem. Kurs można kupić jeszcze tylko przez tydzień – czyli znika ze sprzedaży 28 października!

Powtórzę:

Kurs uczenia się dla dorosłych można kupić jeszcze tylko do 28 października

To ostatnia szansa!

Kliknij tutaj i rzuć okiem, czy Ci pasuje :)

A o tym, czemu jest dla mnie ważny, opowiedziałem w nowym filmie:

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

Jeszcze dzisiaj przerwij stagnację i zmień swoje życie na lepsze!

Proponuję Ci dwie przełomowe książki. „Pomysł na siebie w tydzień” to 21 narzędzi, dzięki którym szybko znajdziesz nową koncepcję na to, co chcesz robić i kim chcesz być. Te wnioski przekujesz w rzeczywistość dzięki „#mikronawykom” – to kompletne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz skuteczny system mikronawyków prowadzących Cię przez wszystkie wymarzone plany.

Razem ponad 340 stron wiedzy, narzędzi, ćwiczeń i arkuszy. Zaufało im już ponad 1000 Klientów!

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!