Kurs uczenia się dla dorosłych – premiera już dzisiaj!

Czas czytania: około 3 minuty • Autorskie
 

Czołem! Piszę do Ciebie te słowa minuty po piątej rano, gdy Warszawę spowija jeszcze w najlepsze ciężka, siwa mgła. Dopijam kawę. Od uchylonego okna ciągnie chłodem, ale to dobrze, bo potrzebuję pobudzenia, potrzebuję energii. Widzisz – dziś ma premierę mój nowy kurs :) Kurs uczenia się dla dorosłych!

Pracowałem nad nim od wielu miesięcy.

Od wielu tygodni dopinałem detale na ostatni guzik.

Od tygodnia trwała przedsprzedaż.

(Stronę kursu znajdziesz tutaj. Sprzedaż trwa tylko do 28 października.)

A teraz – wreszcie! – wszyscy klienci dostają dostęp do lekcji i mogą w błyskawicznym tempie wyrabiać w sobie poprawne nawyki i budować stabilny, super skuteczny system uczenia się nowych rzeczy. To dla mnie ogromna odpowiedzialność, by dostarczyć nie tylko samą wiedzę, ale też i dostarczyć ją porządnie. Tak, by było dobrze. Dlatego trochę się dzisiaj denerwuję, ale jestem też skupiony i dam z siebie wszystko, by wszystko wyszło jak trzeba.

Ten kurs to jak dotychczas moje najtrudniejsze dokonanie zawodowe. Wymyślenie i spięcie strategii PROPS zaangażowało wszystko co wiem na temat uwagi, pamięci, uczenia się oraz organizacji procesów.

Cieszę się z efektu. Bardzo! I cieszę się, że wzbudza on zainteresowanie. Widzę dużo dyskusji o tym, czy warto się uczyć, jak się uczyć, co przyniesie przyszłość. Piszecie do mnie i maile, i wiadomości, a ja widzę w tych słowach realną ciekawość, mocne opinie, własne światopoglądy. Widzę, że sporo ludzi wierzy w instytucję uczelni wyższych. A niektórzy – już tylko certyfikatów i kompetencji uzyskiwanych podyplomowo. Część to mocni zwolennicy języków. A część sądzi, że przyszłość gwarantuje wyłącznie wszechstronność. Coś mi podpowiada, że wkrótce się przekonamy, jak to naprawdę będzie.

Cieszy mnie też wspólny mianownik tych wypowiedzi: potrzeba uczenia się jest niekwestionowana.

Tak rysują się nadchodzące trendy i fajnie, że sporo ludzi szykuje się na nią już dziś.

Na przykład przy pomocy mojego kursu :)

Jeśli masz ochotę zobaczyć bibliografię, spis treści  i wszystkie inne informacje przydatne przy podjęciu decyzji o zakupu kursu, koniecznie kliknij tutaj i przenieś się na stronę sprzedażową kursu, gdzie wszystko wyjaśniłem. Kurs można kupić jeszcze tylko przez tydzień – czyli znika ze sprzedaży 28 października!

Powtórzę:

Kurs uczenia się dla dorosłych można kupić jeszcze tylko do 28 października

To ostatnia szansa!

Kliknij tutaj i rzuć okiem, czy Ci pasuje :)

A o tym, czemu jest dla mnie ważny, opowiedziałem w nowym filmie:

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu aktualności na temat mojej pracy oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, tiktok, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies