Machina ruszyła!

 

Może to tylko ja, ale zawsze wyobrażam sobie start strony jako pierwsze szarpnięcie za dawną, steampunkową dźwignię. W pobliskich kotłach zbiera się para, gdzieś w oddali koło zamachowe wykonuje pierwszy obrót. Wszystko to delikatnie się rozpędza, w swoim tempie. Nigdy nie widzę startującego samolotu, wodowanego statku, przekręcenia kluczyków w pachnącym jeszcze salonem dropheadzie. Zawsze przywołuję obraz tej dawnej machiny.

Nie inaczej jest i tym razem. Agresywnie potraktowana wajcha wsuwa się z powrotem w bezpieczne przestrzenie między miedzianymi rurami i zardzewiałymi zegarami. Moje miejsce w sieci wystartowało i jedyne co je od dziś czeka, to ciągły progres.

Krótkim słowem wyjaśnienia – prowadziłem już bloga, Ci którzy mnie znają, wiedzą jak go znaleźć. Przestałem się nim zajmować należycie w momencie pewnych prywatnych zmian, potem długi czas nie czułem potrzeby dzielenia się globalnie moimi myślami. Ale przez takie uzależniające substytuty jak blip lub twitter poczułem pustkę. Chęć pisania i czytania komentarzy, dialogu z Wami.

I żeby nie przedłużać – witam mile. Mam nadzieję, że moje notki będą Was ciekawiły i przynajmniej co jakiś czas tutaj zajrzycie. Już ja zadbam, by było warto. Najbliższa publikacja już jutro!

A tymczasem sobie idę. Jako że postawiłem calutką stronę na przełomie ostatnich dziesięciu godzin, muszę trochę odpocząć od monitora. Stosie napoczętych w różnym stopniu książek, przybywam!

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia nowy terminal na Okęciu.

Dobrej nocy i… stay tuned!

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies