Machina ruszyła!

 

Może to tylko ja, ale zawsze wyobrażam sobie start strony jako pierwsze szarpnięcie za dawną, steampunkową dźwignię. W pobliskich kotłach zbiera się para, gdzieś w oddali koło zamachowe wykonuje pierwszy obrót. Wszystko to delikatnie się rozpędza, w swoim tempie. Nigdy nie widzę startującego samolotu, wodowanego statku, przekręcenia kluczyków w pachnącym jeszcze salonem dropheadzie. Zawsze przywołuję obraz tej dawnej machiny.

Nie inaczej jest i tym razem. Agresywnie potraktowana wajcha wsuwa się z powrotem w bezpieczne przestrzenie między miedzianymi rurami i zardzewiałymi zegarami. Moje miejsce w sieci wystartowało i jedyne co je od dziś czeka, to ciągły progres.

Krótkim słowem wyjaśnienia – prowadziłem już bloga, Ci którzy mnie znają, wiedzą jak go znaleźć. Przestałem się nim zajmować należycie w momencie pewnych prywatnych zmian, potem długi czas nie czułem potrzeby dzielenia się globalnie moimi myślami. Ale przez takie uzależniające substytuty jak blip lub twitter poczułem pustkę. Chęć pisania i czytania komentarzy, dialogu z Wami.

I żeby nie przedłużać – witam mile. Mam nadzieję, że moje notki będą Was ciekawiły i przynajmniej co jakiś czas tutaj zajrzycie. Już ja zadbam, by było warto. Najbliższa publikacja już jutro!

A tymczasem sobie idę. Jako że postawiłem calutką stronę na przełomie ostatnich dziesięciu godzin, muszę trochę odpocząć od monitora. Stosie napoczętych w różnym stopniu książek, przybywam!

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia nowy terminal na Okęciu.

Dobrej nocy i… stay tuned!

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies