“I CO Z TYM ZROBISZ?” – rozwiń swoją wysokosprawczość

Pierwsza książka o wysokosprawczości już dostępna

(PREMIERA 25.04!)


KUP KSIĄŻKĘ JUŻ DZISIAJ:

Wersja papierowa czeka do kupienia tutaj (cena promocyjna tylko do 4 maja!)

E-book czeka do kupienia tutaj (również obowiązuje cena promocyjna!)

Tutaj znajdziecie link, by pobrać darmowy fragment.

Tutaj – też do 4 maja – czeka dla Was za darmo mój webinar o wysokosprawczości!


Weź życie w swoje ręce! Możesz być skutecznym człowiekiem, który ma wpływ na swoją codzienność i spokojnie radzi sobie z problemami. Możesz działać w zgodzie ze sobą i podejmować pewne decyzje. Możesz stać się osobą wysokosprawczą!

Wysokosprawczość to wypływająca z psychologii i filozofii odpowiedź na pytanie „jak żyć?” zadawane od tysięcy lat. Andrzej Tucholski, twórca tego terminu, wierzy, że właśnie wysokosprawczość to klucz do spokojnego, szczęśliwego życia, zmniejszenia poziomu stresu, satysfakcjonujących relacji, stabilnej kariery i łatwiejszego rozwiązywania problemów.

Ta książka jest dla Ciebie, jeśli chcesz:
· pozbyć się uczucia przytłoczenia;
· rozwiązywać problemy bez stresu i poczucia bezsilności;
· przestać się zmuszać do robienia tego, czego nie chcesz;
· mieć poczucie kontroli nad wszystkimi sferami życia;
· odkryć proste narzędzia, dzięki którym łatwiej poradzisz sobie w sytuacjach kryzysowych.


O autorze

Andrzej Tucholski – legenda blogosfery, podcaster, youtuber, influencer. Jedna z najbardziej wpływowych postaci polskiego internetu. Andrzej jest także psychologiem biznesu i – jak sam siebie nazywa – strategiem „od skuteczności”. Zawodowo zajmuje się tym, jak robić rzeczy mądrzej, szybciej, lepiej, czulej, łagodniej i z bardziej długofalowym skutkiem. Jego działalność w social media kręci się wokół takich tematów jak ogarnianie codzienności, budowanie siły psychicznej, odwagi emocjonalnej i wysokosprawczości. Więcej poczytasz o nim tutaj.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies