“I CO Z TYM ZROBISZ?” – rozwiń swoją wysokosprawczość+

Kup książkę w wersji papierowej lub jako e-book!

Masz poczucie, że trochę dryfujesz przez życie? Czas mija, a Ty nieszczególnie lubisz podejmować jakiekolwiek wiążące decyzje? Relacje z innymi są niby spoko, ale czegoś Ci w nich brakuje? Zdarza Ci się reagować na rzeczy wyuczonym cynizmem albo zbijać własne pomysły (płynącym nie wiadomo skąd) założeniem beznadziei?

Różne książki, które miały pomóc, ostatecznie nie pomogły, a wręcz Cię rozczarowały?

Pewnie tak jest, bo wszyscy tak mamy.

Właśnie dlatego cztery lata temu wyruszyłem na naukowo-filozoficzną przygodę, by coś z tym zrobić.

Efekt tej pracy nazwałem wysokosprawczością.

Dzięki niej przejmij odpowiedzialność za swoje historie, naucz się że spokojem rozwiązywać problemy i absolutnie każdego dnia żyć szczęśliwiej. Uwierz w swoją moc sprawczą do życia dobrym dla siebie życiem.

Wysokosprawczość to wypływająca z psychologii i filozofii, oparta o najlepsze historyczne i nowoczesne praktyki, dostosowana do współczesności odpowiedź na pytanie „jak żyć?”.

Kup książkę w wersji papierowej lub jako e-book!

Pierwsza w Polsce książka o wysokosprawczości – mojego autorstwa – jest dla Ciebie, jeśli chcesz:
–> pozbyć się uczucia przytłoczenia;
–> rozwiązywać problemy bez stresu i poczucia bezsilności;
–> przestać się zmuszać do robienia rzeczy w sposób, który Cię krzywdzi;
–> mieć poczucie kontroli nad wszystkimi sferami życia;
–> odkryć proste narzędzia, dzięki którym łatwiej poradzisz sobie w sytuacjach kryzysowych.

Kup książkę w wersji papierowej lub jako e-book!

Dołącz do tysięcy dotychczasowych czytelniczek i czytelników i razem z nimi poznaj nie tylko wszystkie potrzebne postawy i schematy myślenia, ale też wszystkie potrzebne kompetencje skutecznościowe pozwalające Ci zadać każdemu problemowi w życiu bardzo proste pytanie:

Nie mam marzeń – i co z tym zrobisz?

Nie umiem podjąć decyzji – i co z tym zrobisz?

Martwię się – i co z tym zrobisz?

Wali mi się związek – i co z tym zrobisz?

Tracę pracę – i co z tym zrobisz?

Chcę czegoś więcej – i co z tym zrobisz?

Ja już wiem. Czytelniczki i czytelnicy książki też. Teraz pora na Ciebie.

Kup książkę w wersji papierowej lub jako e-book!


O autorze

Andrzej Tucholski – psycholog biznesu i strateg od skuteczności, a także pisarz i scenarzysta. Trzykrotnie występował na konferencji TEDx, prowadzi zajęcia na trzech uczelniach wyższych. Prowadzi podcast, newsletter oraz komiks na instagramie poświęcony odwadze emocjonalnej i sile psychicznej. Więcej możesz przeczytać o nim tutaj.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu aktualności na temat mojej pracy oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, tiktok, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies