Cześć!

Nazywam się Andrzej Tucholski i mój blog od lat należy do ścisłej czołówki współprac z influencerami w Polsce.

Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Obecność brandów wpisuje się naturalnie w to, co tworzę, więc artykuł powstały we współpracy z marką jest zawsze tak samo dobry, jak nie lepszy, niż wszystkie pozostałe. Tworzy to udany klimat do ciekawych działań, a że prywatnie interesuję się marketingiem i studiowałem biznes, to tym bardziej jestem gotów porozmawiać o każdym pomyśle, czy to sprawdzonym i tradycyjnym, czy też zupełnie niekonwencjonalnym :)

Szybko i skutecznie buduję też jakościowy kanał na YouTube.

Do tej pory miałem przyjemność współpracować między innymi z tymi markami:

Tematyka / konteksty na blogu i YouTube

Piszę i nagrywam o udanym życiu.

O tym, jak ogarnąć codzienność w taki sposób, by mieć więcej czasu na to, co się kocha.

Na blogu i na YouTube łączę lifestyle’owe treści z eksperckimi poradami. W praktyce oznacza to artykuły na codzienne tematy wzbogacone “w środku” fajnymi rozwiązaniami z zakresu optymalizacji obowiązków, psychologii oraz strategicznego podchodzenia do wyzwań.

Ludzie przychodzą do mnie po chwilę wyluzowania, a wychodzą z nowym pomysłem lub przychodzą po rozwiązanie, a przy okazji trochę odpoczną!

Zasięgi

Blog każdego miesiąca odwiedza kilkadziesiąt tysięcy Czytelników. Dyskusje są życzliwe i pełne pomysłów, ponieważ zbudowana na przestrzeni 10 lat istnienia strony społeczność bardzo dba o wysoki poziom komentarzy. Podobnie sytuacja wygląda na YouTube. Dużo dzieje się też na kanałach publicznych (fanpage, konto prywatne FB, Instagram) oraz kameralnych (grupa dla Czytelników, newsletter).

Dane zostały pobrane w marcu 2019.

Kim jest Czytelnik / Widz

Chociaż każdy z moich kanałów ogląda trochę inna grupa odbiorców (m.in. zauważyłem, że blog i YouTube działają fantastycznie jako wspierające się miejsca, a wcale nie “kradną” sobie ruchu dzięki sporym grupom śledzącym tylko jedno z nich) to można zauważyć, że pewne trendy powtarzają się wszędzie. Zamieszczam poglądowy opis wraz ze screenami z Google Analytics, YouTube Analytics, Facebook Insights oraz Instagram Analytics.

Dane zostały pobrane w marcu 2019.

Wierzę jednak, że człowiek to nie tylko cyferki, dlatego korzystając z analizy jakościowej komentarzy pod moimi tekstami i filmami przygotowałem też krótkie podsumowanie – po ludzku – “kim jest” osoba, która czyta lub ogląda moje treści. W dużym skrócie: to, co robię przyciąga ludzi obu płci i w różnym wieku, można jednak zauważyć, że główną grupą są mieszkające w dużym mieście (70%) kobiety (65%) w wieku od 18 do 34 lat (75%).

Perspektywy na współpracę

Każdej akcji poświęcam ogrom uwagi i szykuję ją tak, by podobała się zarówno Klientowi, jak i Czytelnikom / Widzom, jak i mnie osobiście. Chcę, by niosła ze sobą sporą wartość. W przypadku współpracy szybkiej, tzw. “jednostrzałowej” działam szybko i dbam, by wszystkie ustalenia przebiegały bezproblemowo a terminy były dotrzymane. W przypadku działań dłuższych (mam doświadczenie zarówno w kilku partnerstwach miesięcznych, jak i kwartalnach, a także wieloletnich) pozostaję w ciągłym kontakcie z przedstawicielem Klienta, dzięki czemu pomimo rozciągniętej w czasie narracji możemy skutecznie przygotowywać aktualne treści tak, by odpowiadać na zmieniające się potrzeby brandu.

Współpracuję z firmami od ośmiu lat i zawsze jestem gotów przygotować dla moich Odbiorców kolejną super akcję :)

Już teraz powiedzieć mogę jedno: bankowo będzie wykonana najlepiej jak potrafię. Na tak bezpośrednio złożoną obietnicę pozwala mi nagroda Złoty Spinacz 2017, którą w kategorii Content Marketing – Branded Content dostał Uniwersytet SWPS za swój doskonale promujący naukę i realizujący cele kanał na YouTube. Jego częścią był prowadzony przeze mnie cykl wywiadów z ludźmi nauki “Można!”, jedna z najlepszych tego typu serii na świecie. Przykładałem się do bycia elementem tego wielkiego projektu ze wszystkich sił.

Formy współpracy

Na blogu, kanale YouTube oraz kanałach social media realizowałem już najróżniejsze formy akcji. Wierzę więc, że bez problemu uda nam się połączyć wizje przeprowadzenia kampanii tak, by zrealizować wszystkie postawione cele. Mam doświadczenie przede wszystkim w następujących formach:

– artykuł na blogu

– film na YouTube (dedykowany lub wewnątrz istniejącego formatu)

– transmisja live na YouTube lub na fanpage’u (forma webinaru lub inna)

– status (tekstowy, zdjęcie lub film) na fanpage’u

– zdjęcie lub instastory na Instagramie

Przede wszystkim jednak proponuję działania pakietowe obecności marki na blogu i kanale, które zawierają artykuł i/lub film oraz pełne wsparcie social media (fanpage, prywatna grupa na Facebooku, Instagram, newsletter). Dysponuję liczbami udowadniającymi, że jest to najskuteczniejsza forma komunikacji z moją Społecznością, a przy okazji najbardziej trwała w czasie (sentymenty generowane przez tekst/filmy można potem liczyć latami).

Chętnie też wchodzę w działania długoterminowe, zarówno proste (takie jak kampanie pakietowe oparte o więcej niż jeden artykuł / film) jak i złożone (dłuższe, szyte na miarę partnerstwa, dzięki którym mogę razem z marką opowiedzieć pewną historię i przygotować więcej wartościowych treści wewnątrz jednej narracji).

Skontaktujmy się

W przypadku jakichkolwiek pytań lub niepewności, proszę jak najszybciej pisać pod adres e-mail: czesc@AndrzejTucholski.pl :)

Postaram się błyskawicznie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby.

Życzę udanego dnia!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

Autor zdjęcia: Joshua Newton

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!