Cześć!

Nazywam się Andrzej Tucholski i uwielbiam opowiadać ludziom o różnych rzeczach.

Kim jestem?

Niedawno zostałem określony słowami “najspokojniejszy strateg świata” i wydaje mi się, że jest to celny opis.

Jestem absolwentem studiów menedżerskich (Uniwersytet Warszawski oraz Universidade Portucalense) oraz psychologii biznesu (SWPS). Na pierwszych studiach szczególnym zainteresowałem darzyłem wszystkie tematy związane z człowiekiem. Na tych drugich z kolei – wszystkie związane z biznesem. Dało to spójny koktajl umiejętności i kompetencji pozwalających mi na strategiczną pracę zarówno w kontekście rynku, jak i uczestników rynku.

Do tego dochodzi moje doświadczenie z prowadzenia jednego z najbardziej wpływowych blogów w Polsce (Top30 Najbardziej Wpływowi Blogerzy w Polsce 2012 – 2016) wymagające ode mnie codziennego kontaktu z tysiącami ludzi, samodzielnego opracowywania i pracy nad setkami tematów poruszanych w artykułach i filmach. Zajmuję się strategicznym prowadzeniem tej marki, przygotowywaniem treści oraz komunikacji od 2009 roku.

Mój wysiłek został doceniony m.in. wieloma nominacjami do nagrody Bloger Odpowiedzialny Społecznie lub Najbardziej Wpływowy Bloger (BFG) a także obecnością w rankingu Top 50 Najbardziej Kreatywni w Biznesie (BRIEF 2015).

Jakie mam doświadczenie w wystąpieniach publicznych?

W tematyce psychologii, kreatywności, internetu, nowych mediów oraz projektowania strategii przeprowadziłem już kilkadziesiąt szkoleń, prezentacji lub luźniejszych wystąpień publicznych. Prowadziłem kameralne grupy przez wielodniowe, kilkunastogodzinne pasma szkoleń oraz przemawiałem do setek ludzi na ogólnopolskich konferencjach.

Regularnie prowadzę też webinary online oraz jestem zapraszany do telewizji i radia.

Na czym się znam?

Zarówno prywatnie jak i zawodowo interesuję się tematami takimi jak:

– ekonomia,

– psychologia biznesu,

– komunikacja,

– internet,

– budowanie i komunikowanie marki,

– nowe media i technologie,

– kognitywistyka,

– procesy i narzędzia myślenia,

– optymalizacja procesów,

– projektowanie procesów i innowacji,

– a przede wszystkim zarządzanie strategiczne.

Znam się też na działaniach “kadrowych”, tzn. dobieraniu talentu pod karierę lub rozwoju zawodowego pod posiadane kompetencje. Co jest jednak najistotniejsze: najbardziej pasjonują mnie zawodowo punkty wspólne wszystkich tych dziedzin. W efekcie potrafię na przestrzeni jednego szkolenia lub prezentacji opowiedzieć o danym temacie korzystając z różnorodnych porównań i anegdot.

Dzięki temu materiał jest lepiej przyswajany a słuchacze się nie nudzą :)

Zapraszam do kontaktu

Jeśli mogę pomóc z aktualnie przeszkadzającym problemem lub cokolwiek dopowiedzieć czy wyjaśnić niejasność, proszę o kontakt. Mój adres e-mail to czesc@AndrzejTucholski.pl :)

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

 

Autor zdjęcia Matt Botsford

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i pokażę Ci różne strategie na ogarnięcie życia. Pogadamy też o kulturze.

Na tym lifestyle'owym blogu eksperckim znajdziesz luźne tematy (seriale) płynnie połączone z pragmatycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Kanał na YouTube jest o tym samym, tylko weselej, bo mogę wymachiwać rękami.

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 12 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • bezpośredni kontakt do mnie
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, którą potem będzie można z dumą pokazać w raportach.

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany, lifestyle'owy blog ekspercki prowadzony od 2009 roku.

Poświęcony jest strategiom na ogarnięcie życia. A także kulturze, no bo jak to tak, żyć bez seriali? W skrócie oznacza to, że artykuły na lifestyle’owe tematy wzbogacone są “w środku” eksperckimi poradami z zakresu optymalizacji obowiązków, psychologii oraz strategicznego podchodzenia do wyzwań. Jeśli przychodzisz do mnie po chwilę wyluzowania, wyjdziesz z nowym pomysłem. A jeśli przychodzisz po rozwiązanie, trochę odpoczniesz :)

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail. W przypadku palących problemów nalegam, by skontaktować się ze sprawdzonym fachowcem legitymującym się wykształceniem i potrzebnymi specjalizacjami. Ci ludzie starali się latami by móc Ci pomóc. Głupio by było teraz im na to nie pozwolić :)

Niektóre linki na blogu mogą być linkami afiliacyjnymi.

Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie gra :)