„Kluczowe jest, aby skupiać się na istotności i zaangażowaniu zamiast samego zasięgu. Blog z 10 000 000 unikalnych użytkowników miesięcznie, który jest średnio związany z Twoją marką jest mniej wartościowy i prawdopodobieństwo interakcji jest o wiele mniejsze niż w przypadku bloga z 1 000 unikalnych użytkowników miesięcznie, który zajmuje się dokładnie Twoimi tematami.”

Chase Jarvis, światowej sławy fotograf, bloger i inwestor.

Blog AndrzejTucholski.pl należy do ścisłego topu najbardziej wpływowych blogów w Polsce.

Każdego miesiąca odwiedza go kilkadziesiąt tysięcy Czytelników a dyskusje są życzliwe i pełne pomysłów. Dużo dzieje się też na kanałach publicznych (fanpage, konto prywatne FB, Instagram, YouTube) i kameralnych (newsletter Tajemna Lista, grupa Sekretna Kawiarnia), które mam przyjemność prowadzić razem ze stroną. Docierają one miesięcznie do kilkuset tysięcy odbiorców.

Ruch na blogu: minimum 60 000 UU miesięcznie; minimum 110 000 views miesięcznie

Każdej akcji poświęcam ogrom uwagi i szykuję ją tak, by podobała się zarówno Marce, jak i Czytelnikom, jak i mnie osobiście. Chcę by niosła ze sobą sporą wartość. Formę zawsze możemy omówić wspólnie – teksty robione z Markami mają u mnie taki sam priorytet jak moje prywatne artykuły. W efekcie nie ma “zgrzytów” :)

W przypadku trwającej współpracy zawsze pozostaję w ciągłym kontakcie z przedstawicielem Marki dzięki czemu na bieżąco zajmujemy się takim przygotowywaniem treści, by była ona jak najlepsza. Działam w ten sposób z Markami już od przeszło sześciu lat i nigdy nie było żadnego większego problemu.

W tym czasie miałem przyjemność z sukcesem współpracować m.in. z następującymi Markami:

Jeśli masz ochotę dopytać o dokładne, aktualne statystyki lub przedyskutować pomysł na wspólną akcję, pisz proszę śmiało pod czesc@AndrzejTucholski.pl :)

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i miło mi Cię tu widzieć!

Jestem dyplomowanym menedżerem i magistrem psychologii biznesu.

Lubię dobre praktyki i interesuję się szukaniem wspólnych mianowników w filozofii i nauce.

Prowadzę bloga i kanał video poświęcone strategiom projektowania fajnego, udanego życia.

Organizuję polecenia #NiedzielaDzielenia, serię #SąSuper oraz akcję SHARE WEEK.

Przygotowuję kawę w Sekretnej Kawiarni oraz ukrywam przed światem Tajemną Listę.

Facebook

Na fanpage wrzucam informacje o nowych premierach i statusy tak długie że same powinny być artykułami. Uwaga: polecam dużo fajnych ludzi i często zachęcam do chwalenia się.

YouTube

Od czasu do czasu montuję na statywie kamerkę i opowiadam jej coś o skuteczności, podejmowaniu decyzji lub stoicyzmie. Uwaga: bywa nieostro, bo sporo macham rękoma.

Instagram

Kulisy mojej pracy, ładne ujęcia Warszawy, spore ilości książek, kawy i podróży archiwizuję amatorskimi fotkami na Instagramie. Uwaga: zdarzają się selfie.

Instagram

Pierwszy raz?

Prowadzę tego bloga od 2009 roku. Opublikowałem tu ponad 1000 wpisów. To dużo treści, więc przygotowałem dla Ciebie drobne wsparcie. Przeczytaj o czym jest to miejsce, kim jestem ja i od czego warto zacząć lekturę na specjalnej stronie powitalnej.

Dołącz do 11 000+ Czytelników
I zapisz się do Tajemnej Listy

Każdy odbiorca newslettera dostaje w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do nowych artykułów
  • skoroszyty Excel pomocne w organizacji życia
  • plakaty i prezentacje z najważniejszymi informacjami

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to blog dla ludzi, którzy chcą więcej. Prowadzony przeze mnie od 2009 roku należy od lat do najbardziej wpływowych w Polsce. Lubię dobre praktyki i interesuję się szukaniem wspólnych mianowników w filozofii i nauce. Wierzę, że niezależnie od tego co lubi się w życiu robić, można to robić skuteczniej, spokojniej oraz czerpać z tego więcej frajdy. Nie lubię mówić innym co mają robić, więc staram się korzystać z przykładów z literatury oraz z własnego doświadczenia. Każdy wyciągnie z nich tyle, ile uzna za stosowne.

Informacje

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

Niektóre linki na blogu mogą być linkami afiliacyjnymi.

Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie gra :)