Cześć Orły!

Oto regulamin Sekretnej Kawiarni!

Co to za grupa: Sekretna Kawiarnia powstała, by Czytelnicy bloga i Widzowie kanału mogli sobie pogadać o tym, co ich interesuje :)

Co się na niej robi: Wymieniamy się poradami, poleceniami książek i seriali, a także wiedzą i doświadczeniem.

A teraz zasady:

1. Jesteśmy dla siebie mili, uprzejmi i wspierający.

2. Nie popisujemy się, nie ciśniemy nikomu, nie szukamy poklasku, nie krytykujemy bez potrzeby, nie dokuczamy, nie cwaniakujemy.

3. Autopromocja, spam i niezwiązane z dyskusją linki są niedozwolone.

4. Pseudonauka, terapeutyzowanie siebie i innych, radykalne poglądy, dziwne problemy też są niedozwolone.

5. Nie szukamy na grupie pomysłów na swojego bloga, nie robimy badań do magisterki i nie odrabiamy tu prac domowych.

6. Nowe statusy tagujemy (łatwo się zorientować, jak to działa) oraz piszemy je w formie, która POMAGA INNYM – czyli np. jeśli szukasz nowych knajp w Poznaniu, to najpierw poleć trzy, które już znasz. Chcesz pogadać o języku włoskim? Zarzuć w statusie pierwszy wątek, który pomoże innym natychmiast dołączyć do konwersacji :)

TL;DR: Jeśli coś wydaje Ci się “nie do końca w porządku” lub nie wiesz czy nie złamie regulaminu, to tego nie rób. Bądźmy dla siebie fajni i nie bądźmy dupkami :)

Redakcja moderująca grupę to: Ola Korbacz, Luiza Markowicz, Olga Pazio, Weronika Cekała, Maria Wawrzyniak i Konrad Witek.

Utrzymujmy tu razem najwyższy możliwy poziom. Dzięki za pomoc i wyrozumiałość :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies