Cześć Orły!

Oto regulamin Sekretnej Kawiarni!

Co to za grupa: Sekretna Kawiarnia powstała, by Czytelnicy bloga i Widzowie kanału mogli sobie pogadać o tym, co ich interesuje :)

Co się na niej robi: Wymieniamy się poradami, poleceniami książek i seriali, a także wiedzą i doświadczeniem.

A teraz zasady:

1. Jesteśmy dla siebie mili, uprzejmi i wspierający.

2. Nie popisujemy się, nie ciśniemy nikomu, nie szukamy poklasku, nie krytykujemy bez potrzeby, nie dokuczamy, nie cwaniakujemy.

3. Autopromocja, spam i niezwiązane z dyskusją linki są niedozwolone.

4. Pseudonauka, terapeutyzowanie siebie i innych, radykalne poglądy, dziwne problemy też są niedozwolone.

5. Nie szukamy na grupie pomysłów na swojego bloga, nie robimy badań do magisterki i nie odrabiamy tu prac domowych.

6. Nowe statusy tagujemy (łatwo się zorientować, jak to działa) oraz piszemy je w formie, która POMAGA INNYM – czyli np. jeśli szukasz nowych knajp w Poznaniu, to najpierw poleć trzy, które już znasz. Chcesz pogadać o języku włoskim? Zarzuć w statusie pierwszy wątek, który pomoże innym natychmiast dołączyć do konwersacji :)

TL;DR: Jeśli coś wydaje Ci się “nie do końca w porządku” lub nie wiesz czy nie złamie regulaminu, to tego nie rób. Bądźmy dla siebie fajni i nie bądźmy dupkami :)

Redakcja moderująca grupę to: Ola Korbacz, Luiza Markowicz, Olga Pazio, Weronika Cekała, Maria Wawrzyniak i Konrad Witek.

Utrzymujmy tu razem najwyższy możliwy poziom. Dzięki za pomoc i wyrozumiałość :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies