Pracuj ze mną

Cześć!

Nazywam się Andrzej Tucholski i służę pomocą.

Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

“Robię internety” od 2004 roku.

Prowadzę bloga, YouTube’a, podcast, a także rysuję brzydkawy komiks na instagramie.

(Wysyłam też newsletterem coponiedziałkowe głaski i copiątkowe szturchnięcia.)

Zważywszy na dualizm mojej pracy, zaglądasz na tę stronę albo w poszukiwaniu psychologa biznesu specjalizującego się w skuteczności i wysokosprawczości, albo w poszukiwaniu influencera, który z kolei o tych dwóch tematach publikuje w formie bloga, YouTube’a, podcastu, czy też na instagramie.

Zacznę od szybkiego podsumowania moich kompetencji.

Potem znajdziesz ofertę związaną z psychologią biznesu, doradztwem, szkoleniami, a także konsultacjami.

Informacje dotyczące współpracy ze mną w ramach influencer marketingu umieściłem się na końcu.


Kim jestem i jakie mam kompetencje?

Działam w internecie od 2004 roku, a komercyjnie – od 2009 roku. Od 2015 roku pracuję jako psycholog biznesu specjalizujący się w skuteczności. od 2018 roku zajmuję się wysokosprawczością.

Ukończyłem zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim z semestrem na Universidade Portucalense, a potem psychologię biznesu na Uniwersytecie SWPS. Dziś prowadzę zajęcia na Uniwersytecie SWPS, na Akademii Górniczo-Hutniczej, oraz na Wyższej Szkole Bankowej.

Pracowałem w życiu z ponad setką największych światowych marek komercyjnych, a także długą listą NGOsów, uczelni, miast i regionów. Sporo z tych akcji było w swoim czasie pilotażowymi projektami wyznaczającymi nowe drogi dla komunikacji i biznesu.

Mam na koncie trzy prezentacje na TEDx i ponad sto wystąpień publicznych i szkoleń, a także niezliczone wypowiedzi do mediów, głównie jako komentator telewizyjny. “Twarzą w twarz” pomogłem z kolei ogarnąć karierę lub inne biznesowe zmartwienia wieeeeeeelu ludziom w trakcie doradztwa, targów, czy konferencji.

Po dekadzie spędzonej w rankingu TOP30 Najbardziej Wpływowi Blogerzy w Polsce przeniesiono mnie do Hall of Fame, bym nie zapychał miejsca. W 2015 roku magazyn BRIEF zaliczył mnie do grona top 50 najbardziej kreatywnych w biznesie w Polsce.

Założyłem 2 sklepy, napisałem 4 książki i wyprodukowałem 6 kursów online. Znajdziesz je tutaj.


Pracuj ze mną: doradztwo / szkolenia / konsultacje

Bardzo lubię pracować z ludźmi.

Mam za sobą ponad dekadę doradztwa jeden-na-jeden, a także wystąpień w ramach konferencji, targów, szkoleń, prelekcji, warsztatów, ćwiczeń, czy wykładów. Prowadziłem kameralne grupy przez wielodniowe, kilkugodzinne pasma szkoleń oraz przemawiałem ze sceny do setek ludzi w trakcie keynote’ów reklamowanych jako główne punkty programowe imprez.

Należę do kadry trzech uczelni wyższych.

Regularnie prowadzę też webinary i jestem zapraszany do telewizji oraz radia.

Jestem “pokładowym psychologiem biznesu” w kampusie innowacji CIC Warsaw.

Zajmuję się trzema polami tematycznymi:

Moją pracę jako psychologa biznesu charakteryzuje interdyscyplinarne podejście (działam “gestaltowo”, tzn. biorąc pod uwagę wszystkie aspekty problemu, a proponowane rozwiązania bazuję na szerokim dorobku doświadczeń i wiedzy: od ekonomii, przez psychologię i filozofię, aż po zagadnienia polityczne, czy profesjonalne pisanie angażujących historii). Lubię rozwiązywać problemy tak, by już nigdy nie wróciły.

Jeśli mogę jakoś pomóc – pisz proszę śmiało.


Pracuj ze mną: współpraca w ramach influencer marketingu

Moje media (blog, YouTube, podcast, a także instagram i newsletter) należą do czołówki współprac z influencerami w Polsce. Po ponad dekadzie w branży zrealizowałem na nich z sukcesem ponad setkę akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Do tej pory miałem przyjemność współpracować między innymi z tymi markami:

Obecność brandów wpisuje się naturalnie w to, co tworzę, więc treści powstałe we współpracy z marką są zawsze tak samo dobre (jak nie lepsze), co moje autorskie. Tworzy to udany klimat do ciekawych działań, a że prywatnie interesuję się komunikacją, studiowałem psychologię biznesu, a na Uniwesytecie SWPS prowadzę zajęcia z wizerunku, to tym bardziej jestem gotów porozmawiać o każdym pomyśle, czy to sprawdzonym i tradycyjnym, czy też zupełnie niekonwencjonalnym :)

Oto skrótowe, najważniejsze informacje dotyczące współpracy ze mną:

Jeśli mogę jakoś pomóc – pisz proszę śmiało.

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies