Pracuj ze mną

Cześć!

Nazywam się Andrzej Tucholski i służę pomocą.

Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

“Robię internety” od 2004 roku.

Prowadzę bloga, YouTube’a, podcast, a także rysuję brzydkawy komiks na instagramie.

Zważywszy na dualizm mojej pracy, zaglądasz na tę stronę albo w poszukiwaniu psychologa biznesu specjalizującego się w skuteczności i wysokosprawczości, albo w poszukiwaniu influencera, który z kolei o tych dwóch tematach publikuje w formie bloga, YouTube’a, podcastu, czy też na instagramie.

Zacznę od szybkiego podsumowania moich kompetencji.

Potem znajdziesz ofertę związaną z psychologią biznesu, doradztwem, szkoleniami, a także konsultacjami.

Informacje dotyczące współpracy ze mną w ramach influencer marketingu umieściłem się na końcu.


Kim jestem i jakie mam kompetencje?

Działam w internecie od 2004 roku, a komercyjnie – od 2009 roku. Od 2015 roku pracuję jako psycholog biznesu specjalizujący się w skuteczności. od 2018 roku zajmuję się wysokosprawczością.

Ukończyłem zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim z semestrem na Universidade Portucalense, a potem psychologię biznesu na Uniwersytecie SWPS. Dziś prowadzę zajęcia na Uniwersytecie SWPS, na Akademii Górniczo-Hutniczej, oraz na Wyższej Szkole Bankowej.

Pracowałem w życiu z ponad setką marek komercyjnych, NGOsów, uczelni, miast i regionów. Sporo z tych akcji było w swoim czasie pilotażowymi projektami wyznaczającymi nowe drogi dla komunikacji i biznesu.

Mam na koncie dwie prezentacje na TEDx i ponad sto wystąpień publicznych i szkoleń, a także niezliczone wypowiedzi do mediów, głównie jako komentator telewizyjny. “Twarzą w twarz” pomogłem z kolei ogarnąć karierę lub inne biznesowe zmartwienia wieeeeeeelu ludziom w trakcie doradztwa, targów, czy konferencji.

Po dekadzie spędzonej w rankingu TOP30 Najbardziej Wpływowi Blogerzy w Polsce przeniesiono mnie do Hall of Fame, bym nie zapychał miejsca. W 2015 roku magazyn BRIEF zaliczył mnie do grona top 50 najbardziej kreatywnych w biznesie w Polsce.

Założyłem 2 sklepy, napisałem 4 książki i wyprodukowałem 6 kursów online. Znajdziesz je tutaj.


Pracuj ze mną: doradztwo / szkolenia / konsultacje

Kocham pracować z ludźmi.

Mam za sobą ponad dekadę doradztwa jeden-na-jeden, a także wystąpień w ramach konferencji, targów, szkoleń, prelekcji, warsztatów, ćwiczeń, czy wykładów. Prowadziłem kameralne grupy przez wielodniowe, kilkugodzinne pasma szkoleń oraz przemawiałem ze sceny do setek ludzi w trakcie keynote’ów reklamowanych jako główne punkty programowe imprez.

Należę do kadry trzech uczelni wyższych.

Regularnie prowadzę też webinary i jestem zapraszany do telewizji oraz radia.

Zajmuję się trzema polami tematycznymi:

Moją pracę jako psychologa biznesu charakteryzuje interdyscyplinarne podejście (działam “gestaltowo”, tzn. biorąc pod uwagę wszystkie aspekty problemu, a proponowane rozwiązania bazuję na szerokim dorobku doświadczeń i wiedzy: od ekonomii, przez psychologię i filozofię, aż po zagadnienia polityczne, czy profesjonalne pisanie angażujących historii). Lubię rozwiązywać problemy tak, by już nigdy nie wróciły.

Jeśli mogę jakoś pomóc – pisz proszę śmiało.


Pracuj ze mną: współpraca w ramach influencer marketingu

Moje media (blog, YouTube, podcast, a także instagram) należą do czołówki współprac z influencerami w Polsce. Po ponad dekadzie w branży zrealizowałem na nich z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Do tej pory miałem przyjemność współpracować między innymi z tymi markami:

Obecność brandów wpisuje się naturalnie w to, co tworzę, więc treści powstałe we współpracy z marką są zawsze tak samo dobre (jak nie lepsze), co moje autorskie. Tworzy to udany klimat do ciekawych działań, a że prywatnie interesuję się komunikacją, studiowałem psychologię biznesu, a na Uniwesytecie SWPS prowadzę zajęcia z wizerunku, to tym bardziej jestem gotów porozmawiać o każdym pomyśle, czy to sprawdzonym i tradycyjnym, czy też zupełnie niekonwencjonalnym :)

Oto skrótowe, najważniejsze informacje dotyczące współpracy ze mną:

Jeśli mogę jakoś pomóc – pisz proszę śmiało.

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies