Konkurs - Drive

Nagrody

Dzięki uprzejmości sklepu Merlin.pl mam dla Was aż trzy pachnące nowością filmy Drive (link prowadzi do recenzji). Każdy w folii i każdy wart obejrzenia :)

Rzeczy Do Zrobienia

W filmie najbardziej podeszła mi do gustu muzyka, więc to o nią oprę dzisiejsze zmagania. Jeśli zatem chce wygrać film Drive to:

  1. Co: Wybierz piosenkę, która według Ciebie najlepiej by brzmiała do nocnego jeżdżenia po mieście + opisz krótko klimat takiej sceny.
  2. Gdzie: Piosenkę oraz opis umieść na swoim blogu, wallu na Facebooku, profilu na Google+ bądź w innym publicznie dostępnym miejscu. Oznacza to, że jeśli decydujesz się opublikować swój wybór na wallu na Facebooku to musisz pamiętać o publicznych nastawach takiego statusu, analogicznie na innych platformach.
  3. Jak: Jeśli wrzucasz piosenkę raz z opisem na swojego bloga to podlinkuj gdzieś na dole, że notka bierze udział w konkursie na jestKultura.pl a jeśli wrzucasz swój zestaw na profil na portalu społecznościowym to nie zapomnij mnie otagować (robi się to poprzedzając nazwę bloga znaczkiem plusa i wybierając z rozwijanego menu odpowiedni profil. Wygląda to tak: +jestKultura.pl).
  4. Zgłoszenie: Link do swojego zgłoszenia (notki na blogu bądź publicznego statusu) wyślij do mnie używając tego adresu kontaktowego.

Ważne: Pod uwagę będą brane jedynie zgłoszenia od osób, które mają jestKulturę lajkniętą bądź dodaną do kręgów. Można ten proces nadrobić klikając w odpowiednie guziczki w menu po Twojej prawej.

Dodatkowe Info

Czemu tak? To proste. Internet polega na dzieleniu się i aktywizowaniu innych, więc mam nadzieję, że dzięki takiemu konkursowi, na przykład, jakiś Twój znajomy pozna się na Twoim guście lub przechodzący akurat obok Twojego bloga Czytelnik stwierdzi, że zostanie, bo fajne kawałki lecą :)

Kto wygra? Trójka odpowiedzialna za najfajniejsze klimatycznie piosenki wraz z opisami.

Konkurs trwa do końca dnia 25 marca (jest to niedziela) a wyniki opublikuję pewnie w poniedziałek :)

Życzę powodzenia!

Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

W razie jakichkolwiek pytań – pisz.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies