Konkurs - Bonito.pl

Nagrody

W tym konkursie przewidziałem dwójkę równorzędnych zwycięzców. Jedna osoba zgarnie biografię Steve’a Jobsa autorstwa Waltera Isaacsona, druga zaś dostanie paczkę z Jednym Dniem Davida Nichollsa. (Jest jednakże możliwe, że oba te tytuły polecą pod ten sam adres – wszystko zależy od Ciebie!)

Po dokładne informacje zapraszam do poniższej tabelki.

Rzeczy Do Zrobienia

[tabs titles=”Zasady, Konkurs – Biznes, Konkurs – Miłość”]

[pane]

Bonito.plSponsorem dzisiejszych nagród jest księgarnia internetowa Bonito.pl.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu. Ponadto: można brać udział w obu kategoriach naraz, są to niejako konkursy rozłączne.

Konkurs trwa od 13 grudnia do końca dnia 18 grudnia (niedziela). Wtedy też wybiorę najciekawsze wpisy w obu kategoriach, a zwycięscy autorzy zostaną poproszeni o adresy kontaktowe e-mailem lub prywatną wiadomością na Facebooku.

[/pane]

[pane]

Biografia Steve'a Jobsa

W konkursie Biznes do wygrania jest biografia Steve’a Jobsa autorstwa Waltera Isaacsona. Od czasu tamtej pamiętnej notki sam mam ochotę prześledzić historię życia tego wizjonera, ale, no cóż. Skoro ta konkretna książka czeka na Ciebie, przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać.

Aby się o nią postarać, polub proszę jestKulturę na FB (możesz użyć ramki w menu po prawej) oraz podziel się ze mną w komentarzu pod tym statusem ciekawą i innowacyjną formą promowania bloga (najlepiej o Kulturze :).

Rozpocznij ten komentarz od słowa KONKURS.

[/pane]

[pane]

Jeden DzieńW konkursie Miłość czeka na Ciebie do wygrania książka Jeden Dzień autorstwa Davida Nichollsa. Niedawno napisałem tekst, w którym pokrótce wytłumaczyłem, dlaczego jest to najlepsza książka mojego życia.

Aby się o nią postarać, polub proszę jestKulturę na FB (możesz użyć ramki w menu po prawej) oraz podziel się ze mną w komentarzu pod tą notką historią: co byś zrobił lub zrobiła w swoim życiu inaczej, gdyby nie zbrakło Ci wtedy odwagi?

Rozpocznij ten komentarz od słowa KONKURS.

[/pane]

[/tabs]

*** Konkurs Zakończony ***

W razie jakichkolwiek pytań – pisz.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies