Resort - mapa

Legenda:

  1. Metro Ratusz Arsenał
  2. Teatr Wielki
  3. Resort, naprzeciwko salonu mBanku

Duży, modny lokal mogący pomieścić sporo kameralnych spotkań na parterze i grubiutką imprezę w piwnicy. Skonstruowany ze starych książek bar narzuca wchodzącym alternatywny klimat. Lampy z pralkowych bębnów, fotele z koszyków z hipermarketu i kanapa z wanny dopełniają krajobrazu. W tle leci niezła muzyka a o gniazdko nietrudno.

Świetna miejscówka do pracy i relaksu. Do zmierzchu można posiedzieć nad obowiązkami, potem schować laptopa do plecaka i przestawić się na chillout z grupą znajomych. W luzowaniu atmosfery pomoże obficie zaopatrzona ściana za wiecznie rozgadanymi barmanami (i barmankami!) oraz szeroki wybór innych dziwnych rzeczy do picia (czaje? mlekolady? imbirowe cytryniaki?), dla każdego coś zabawnego.

Polubiłem ostatnio tam wpadać, wartościowe miejsce.

Resort
ul. Bielańska 1
tel. 507 179 935
Czynna codziennie od 11 do wczesnych godzin nocnych

Podobało Ci się?

To o tym napisz! :)

Wróć do listy lokali.

Jeśli cokolwiek się nie zgadza – daj mi znać!

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies