Cafa Roskosz - mapa

Legenda:

  1. Metro Stokłosy
  2. Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego (taki ogromny)
  3. Cafe Roskosz, w czymś na kształt pawilonów lub garaży.

Knajpka odkryta niedawno. Dwa kameralne pomieszczenia urządzone na kształt i podobieństwo dowolnego ursynowskiego mieszkanka z lat siedemdziesiątych (jest nawet telefon z tarczą. A raczej cała ich kolekcja) stanowią świetne miejsce do przerwy w porannej wycieczce rowerowej (na gości zjeżdżających bezpośrednio ze ścieżki czeka stojak), popołudniowego spotkania lub wieczornej randki.

Lecz nie tylko wygląd trąci rokiem uruchomienia masowej produkcji Fiata 126p. W menu znajdziemy takie pozycje jak śniadanie PTTK lub sałatka Społem. A do picia, poza kawami i herbatami, czeka długa na dwadzieścia siedem butelek półka oranżad w wielu smakach. Począwszy od zwykłych, przepysznie chemicznych znanych z osiedlowych sklepów na importowanych z Niemiec specjałach kończąc (polecam Afri Colę, cudo!).

A do tego wszystkiego rurki z kremem i naprawdę uprzejmy właściciel.

Warto wpaść.

Cafe Roskosz
ul. Wiolinowa 2a 02-785 Warszawa
tel. 22 111 50 15
Czynna codziennie od 10 do 20 (lub ostatniego klienta)

Podobało Ci się?

To o tym napisz! :)

Wróć do listy lokali.

Jeśli cokolwiek się nie zgadza – daj mi znać!

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies