Cafa Roskosz - mapa

Legenda:

  1. Metro Stokłosy
  2. Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego (taki ogromny)
  3. Cafe Roskosz, w czymś na kształt pawilonów lub garaży.

Knajpka odkryta niedawno. Dwa kameralne pomieszczenia urządzone na kształt i podobieństwo dowolnego ursynowskiego mieszkanka z lat siedemdziesiątych (jest nawet telefon z tarczą. A raczej cała ich kolekcja) stanowią świetne miejsce do przerwy w porannej wycieczce rowerowej (na gości zjeżdżających bezpośrednio ze ścieżki czeka stojak), popołudniowego spotkania lub wieczornej randki.

Lecz nie tylko wygląd trąci rokiem uruchomienia masowej produkcji Fiata 126p. W menu znajdziemy takie pozycje jak śniadanie PTTK lub sałatka Społem. A do picia, poza kawami i herbatami, czeka długa na dwadzieścia siedem butelek półka oranżad w wielu smakach. Począwszy od zwykłych, przepysznie chemicznych znanych z osiedlowych sklepów na importowanych z Niemiec specjałach kończąc (polecam Afri Colę, cudo!).

A do tego wszystkiego rurki z kremem i naprawdę uprzejmy właściciel.

Warto wpaść.

Cafe Roskosz
ul. Wiolinowa 2a 02-785 Warszawa
tel. 22 111 50 15
Czynna codziennie od 10 do 20 (lub ostatniego klienta)

Podobało Ci się?

To o tym napisz! :)

Wróć do listy lokali.

Jeśli cokolwiek się nie zgadza – daj mi znać!

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies