Hey, you! Yes, you, there.

Aloha! :)

Or, as they say in Germany, guten Tag!

Who am I?

My name is Andrzej (Andrew) Tucholski.

How have we met?

We’ve probably met at the “Berlin See What’s Next 2017” event hosted by Netflix.

In case I blended in with everybody else (still not sure if this would be a bad or a good thing, since people that watch TV shows are generally speaking fantastic) you can refresh your visual memory with the top photo here. It’s me, hi.

(I made this selfie just a couple of days ago so I really hope I haven’t changed that much in the meantime.)

What do I do?

I run a business psychology blog in Polish (this one) that gathers more than 100 000 UU every month. My entire online system (blog + youtube + social networks) finds its way to more than 250 000 people every month.

From time to time I also do some public speaking, consulting and long-form writing. I’m fairly often invited to television or radio to comment on modern trends.

I’m listed among top20 most influential Polish bloggers and have been recently awarded with the title of Top 50 Most Creative In Business in Poland.

(From time to time I tend to spam my readers and viewers with my new cultural recommendations since I read so many books, and play so many games, and watch so many TV shows that I just feel I have to share.)

I have a bachelor degree in management and a master degree in business psychology.

I love people. I love observing them, getting to know them, understanding them.

I believe in empathy. It’s the key to everything.

I love observing different cultures and looking for common denominators between them.

I write books and screenplays. I publish a serialized novel called “Umowy Śmieciowe” (“Junk Contracts”) for free, on this blog. It’s my personal vent for everything I gather from all the interesting people that surround me.

In my free time I tend to play boardgames and videogames, read books, swim and study storytelling so one day I will be a proper writer / screenwriter. That’s my dream, you know:)

If I can help you in anything – drop me a line.

Let’s keep in touch

E-mail: czesc@andrzejtucholski.pl

Private Facebook: andrzej.tucholski

Twitter, Instagram, Snapchat: @andTucholski

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

PS: I know that you’ve put a different address to your web browser but since my English website is still under construction I decided to reroute your attention here.

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i pokażę Ci różne strategie na ogarnięcie życia. Pogadamy też o kulturze.

Na tym lifestyle'owym blogu eksperckim znajdziesz luźne tematy (seriale) płynnie połączone z pragmatycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Kanał na YouTube jest o tym samym, tylko weselej, bo mogę wymachiwać rękami.

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 12 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • bezpośredni kontakt do mnie

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, którą potem będzie można z dumą pokazać w raportach.

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany, lifestyle'owy blog ekspercki prowadzony od 2009 roku.

Poświęcony jest strategiom na ogarnięcie życia. A także kulturze, no bo jak to tak, żyć bez seriali? W skrócie oznacza to, że artykuły na lifestyle’owe tematy wzbogacone są “w środku” eksperckimi poradami z zakresu optymalizacji obowiązków, psychologii oraz strategicznego podchodzenia do wyzwań. Jeśli przychodzisz do mnie po chwilę wyluzowania, wyjdziesz z nowym pomysłem. A jeśli przychodzisz po rozwiązanie, trochę odpoczniesz :)

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail. W przypadku palących problemów nalegam, by skontaktować się ze sprawdzonym fachowcem legitymującym się wykształceniem i potrzebnymi specjalizacjami. Ci ludzie starali się latami by móc Ci pomóc. Głupio by było teraz im na to nie pozwolić :)

Niektóre linki na blogu mogą być linkami afiliacyjnymi.

Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie gra :)