Admiralette – oficjalna strona książki

[vc_row][vc_column width=”1/1″][nectar_slider location=”Admiralette” full_width=”true” parallax=”true” slider_transition=”slide” slider_height=”650″][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” bg_position=”left top” bg_repeat=”no-repeat” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ bottom_padding=”30″][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Cześć!

Miło mi powitać Cię na oficjalniej stronie polskiego wydania Admiralette! To mój debiutancki zbiór morskich opowieści. Oprócz innych rzeczy, piszę sobie różne fabuły już od bardzo dawna i cieszę się, że wreszcie zdecydowałem się pokazać publicznie chociaż jedną z nich!

O mnie możesz poczytać trochę więcej tutaj (jeśli akurat najdzie Cię taka niecodzienna ochota), ale przede wszystkim gorąco Cię zachęcam do zapisania się do mojego autorskiego newslettera – Tajemnej Listy (możesz kliknąć zarówno w nazwę jak i ten link rejestracyjny). W tym zamkniętym gronie zorganizowaliśmy sobie w dniach premiery Admi dużo fajnych wspomnień :)

UWAGA: Chwilowo nie wznawiam wyprzedanego nakładu książki w związku z zapowiedziami na 2015 rok! Stay tuned!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”full_width_background” bg_position=”left top” bg_repeat=”no-repeat” bg_color=”#e0e0e0″ scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ bottom_padding=”30″][vc_column width=”1/1″][testimonial_slider][testimonial title=”Testimonial” id=”1411534524-1-7″ name=”Jakub Grygiel (sPlay.pl)” quote=”„Admiralette” jest obietnicą. Obietnicą przygody, dobrze spędzonego czasu i naprawdę fajnej historii, która właściwie dopiero się rozpoczyna. To bardzo przyzwoita, udana książka fantasy, poziomem przewyższająca większość znajdujących się w Empikach powieści z tego gatunku.”] Click the edit button to add your testimonial. [/testimonial][testimonial title=”Testimonial” id=”1411534524-2-52″ name=”Łukasz Kotkowski (AspirujacyPisarz.pl)” quote=”Jeśli szukacie książki na wieczór, która przeniesie was do innych krain i oderwie od rzeczywistości – przeczytajcie Admiralette.”] Click the edit button to add your testimonial. [/testimonial][testimonial title=”Testimonial” id=”1411534935213-0-4″ name=”Michał Szymański (PROwincja.art.pl” quote=”Podsumowując, do wzięcia jest bardzo solidne, przyjemne w odbiorze czytadło. W żadnym razie literackie arcydzieło, za to naprawdę dobra awanturnicza opowieść w sam raz na deszczowe lato czy wylegiwanie się z książką na plaży. Czekam na księgę drugą. Naprawdę czekam.”][/testimonial][testimonial title=”Testimonial” id=”1411534936437-0-2″ name=”BlogOjciec.pl” quote=”Czy polecam Admiralette? Tak. Czy kupię następną część? Zdecydowanie. “][/testimonial][/testimonial_slider][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” bg_position=”left top” bg_repeat=”no-repeat” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ bottom_padding=”30″][vc_column width=”1/1″][divider line_type=”No Line” custom_height=”15″][vc_text_separator title=”Oficjalny blurb” title_align=”separator_align_center”][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” bg_position=”left top” bg_repeat=”no-repeat” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ bottom_padding=”30″][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

Córka Admirała, bystra i temperamentna Sephira, wierzy, że jest w stanie pokonać każdy problem. Niestety, może okazać się, że potężny bunt szalejący na wskroś jej pływającego kraju jest zbyt wielkim wyzwaniem, nawet dla niej.

Potężni społeczni i polityczni gracze ścierają się i wykorzystują dawne, morskie tradycje by zdestabilizować wielokulturową Flotę i udowodnić światu, że nie jest wieczna. Że nie zasługuje na istnienie. Czy unia dziesiątek tysięcy statków wytrzyma tę próbę? Czy demony z przeszłości powrócą, wzmocnione o nowych popleczników?

Aby uratować swoją nację i odnaleźć siebie, Sephira wyrusza na napędzaną wiatrem przygodę pełną oceanicznej bryzy, gorącego słońca i prawdziwej przyjaźni.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][image_with_animation image_url=”21110″ alignment=”center” animation=”Fade In From Right” img_link_target=”_self” delay=”150″][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”full_width_background” bg_position=”left top” bg_repeat=”no-repeat” bg_color=”#d6d6d6″ scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ bottom_padding=”30″][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[button open_new_tab=”true” color=”see-through-2″ hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”https://andrzejtucholski.pl/admiralette-tajemna-kajuta/” text=”Zajrzyj do Tajemnej Kajuty” color_override=”” image=”icon-key”]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[button open_new_tab=”true” color=”see-through-2″ hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”http://eepurl.com/baxI_T” text=”Zapisz się do Tajemnej Listy” color_override=”” image=”icon-group”]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!