Admiralette – oficjalna strona książki

[vc_row][vc_column width=”1/1″][nectar_slider location=”Admiralette” full_width=”true” parallax=”true” slider_transition=”slide” slider_height=”650″][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” bg_position=”left top” bg_repeat=”no-repeat” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ bottom_padding=”30″][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Cześć!

Miło mi powitać Cię na oficjalniej stronie polskiego wydania Admiralette! To mój debiutancki zbiór morskich opowieści. Oprócz innych rzeczy, piszę sobie różne fabuły już od bardzo dawna i cieszę się, że wreszcie zdecydowałem się pokazać publicznie chociaż jedną z nich!

O mnie możesz poczytać trochę więcej tutaj (jeśli akurat najdzie Cię taka niecodzienna ochota), ale przede wszystkim gorąco Cię zachęcam do zapisania się do mojego autorskiego newslettera – Tajemnej Listy (możesz kliknąć zarówno w nazwę jak i ten link rejestracyjny). W tym zamkniętym gronie zorganizowaliśmy sobie w dniach premiery Admi dużo fajnych wspomnień :)

UWAGA: Chwilowo nie wznawiam wyprzedanego nakładu książki w związku z zapowiedziami na 2015 rok! Stay tuned!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”full_width_background” bg_position=”left top” bg_repeat=”no-repeat” bg_color=”#e0e0e0″ scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ bottom_padding=”30″][vc_column width=”1/1″][testimonial_slider][testimonial title=”Testimonial” id=”1411534524-1-7″ name=”Jakub Grygiel (sPlay.pl)” quote=”„Admiralette” jest obietnicą. Obietnicą przygody, dobrze spędzonego czasu i naprawdę fajnej historii, która właściwie dopiero się rozpoczyna. To bardzo przyzwoita, udana książka fantasy, poziomem przewyższająca większość znajdujących się w Empikach powieści z tego gatunku.”] Click the edit button to add your testimonial. [/testimonial][testimonial title=”Testimonial” id=”1411534524-2-52″ name=”Łukasz Kotkowski (AspirujacyPisarz.pl)” quote=”Jeśli szukacie książki na wieczór, która przeniesie was do innych krain i oderwie od rzeczywistości – przeczytajcie Admiralette.”] Click the edit button to add your testimonial. [/testimonial][testimonial title=”Testimonial” id=”1411534935213-0-4″ name=”Michał Szymański (PROwincja.art.pl” quote=”Podsumowując, do wzięcia jest bardzo solidne, przyjemne w odbiorze czytadło. W żadnym razie literackie arcydzieło, za to naprawdę dobra awanturnicza opowieść w sam raz na deszczowe lato czy wylegiwanie się z książką na plaży. Czekam na księgę drugą. Naprawdę czekam.”][/testimonial][testimonial title=”Testimonial” id=”1411534936437-0-2″ name=”BlogOjciec.pl” quote=”Czy polecam Admiralette? Tak. Czy kupię następną część? Zdecydowanie. “][/testimonial][/testimonial_slider][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” bg_position=”left top” bg_repeat=”no-repeat” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ bottom_padding=”30″][vc_column width=”1/1″][divider line_type=”No Line” custom_height=”15″][vc_text_separator title=”Oficjalny blurb” title_align=”separator_align_center”][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” bg_position=”left top” bg_repeat=”no-repeat” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ bottom_padding=”30″][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

Córka Admirała, bystra i temperamentna Sephira, wierzy, że jest w stanie pokonać każdy problem. Niestety, może okazać się, że potężny bunt szalejący na wskroś jej pływającego kraju jest zbyt wielkim wyzwaniem, nawet dla niej.

Potężni społeczni i polityczni gracze ścierają się i wykorzystują dawne, morskie tradycje by zdestabilizować wielokulturową Flotę i udowodnić światu, że nie jest wieczna. Że nie zasługuje na istnienie. Czy unia dziesiątek tysięcy statków wytrzyma tę próbę? Czy demony z przeszłości powrócą, wzmocnione o nowych popleczników?

Aby uratować swoją nację i odnaleźć siebie, Sephira wyrusza na napędzaną wiatrem przygodę pełną oceanicznej bryzy, gorącego słońca i prawdziwej przyjaźni.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][image_with_animation image_url=”21110″ alignment=”center” animation=”Fade In From Right” img_link_target=”_self” delay=”150″][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”full_width_background” bg_position=”left top” bg_repeat=”no-repeat” bg_color=”#d6d6d6″ scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ bottom_padding=”30″][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[button open_new_tab=”true” color=”see-through-2″ hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”https://andrzejtucholski.pl/admiralette-tajemna-kajuta/” text=”Zajrzyj do Tajemnej Kajuty” color_override=”” image=”icon-key”]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[button open_new_tab=”true” color=”see-through-2″ hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”http://eepurl.com/baxI_T” text=”Zapisz się do Tajemnej Listy” color_override=”” image=”icon-group”]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na ludzkie życie ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganego życia. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam :)

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs."Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 3 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • bezpośredni kontakt do mnie

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na ludzkie życie. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność. W tekstach łączę lifestyle’owe treści z eksperckimi poradami. W praktyce oznacza to artykuły na codzienne tematy wzbogacone “w środku” fajnymi rozwiązaniami z zakresu optymalizacji obowiązków, psychologii oraz strategicznego podchodzenia do wyzwań. Jeśli przychodzisz po chwilę wyluzowania, wyjdziesz z nowym pomysłem. A jeśli przychodzisz po rozwiązanie, trochę odpoczniesz :)

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail. W przypadku palących problemów nalegam, by skontaktować się ze sprawdzonym fachowcem legitymującym się wykształceniem i potrzebnymi specjalizacjami. To ludzie, którzy starali się latami, by móc Ci pomóc. Głupio by było teraz im na to nie pozwolić :)

Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie gra :)