Admiralette – oficjalna strona książki

[vc_row][vc_column width=”1/1″][nectar_slider location=”Admiralette” full_width=”true” parallax=”true” slider_transition=”slide” slider_height=”650″][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” bg_position=”left top” bg_repeat=”no-repeat” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ bottom_padding=”30″][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Cześć!

Miło mi powitać Cię na oficjalniej stronie polskiego wydania Admiralette! To mój debiutancki zbiór morskich opowieści. Oprócz innych rzeczy, piszę sobie różne fabuły już od bardzo dawna i cieszę się, że wreszcie zdecydowałem się pokazać publicznie chociaż jedną z nich!

O mnie możesz poczytać trochę więcej tutaj (jeśli akurat najdzie Cię taka niecodzienna ochota), ale przede wszystkim gorąco Cię zachęcam do zapisania się do mojego autorskiego newslettera – Tajemnej Listy (możesz kliknąć zarówno w nazwę jak i ten link rejestracyjny). W tym zamkniętym gronie zorganizowaliśmy sobie w dniach premiery Admi dużo fajnych wspomnień :)

UWAGA: Chwilowo nie wznawiam wyprzedanego nakładu książki w związku z zapowiedziami na 2015 rok! Stay tuned!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”full_width_background” bg_position=”left top” bg_repeat=”no-repeat” bg_color=”#e0e0e0″ scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ bottom_padding=”30″][vc_column width=”1/1″][testimonial_slider][testimonial title=”Testimonial” id=”1411534524-1-7″ name=”Jakub Grygiel (sPlay.pl)” quote=”„Admiralette” jest obietnicą. Obietnicą przygody, dobrze spędzonego czasu i naprawdę fajnej historii, która właściwie dopiero się rozpoczyna. To bardzo przyzwoita, udana książka fantasy, poziomem przewyższająca większość znajdujących się w Empikach powieści z tego gatunku.”] Click the edit button to add your testimonial. [/testimonial][testimonial title=”Testimonial” id=”1411534524-2-52″ name=”Łukasz Kotkowski (AspirujacyPisarz.pl)” quote=”Jeśli szukacie książki na wieczór, która przeniesie was do innych krain i oderwie od rzeczywistości – przeczytajcie Admiralette.”] Click the edit button to add your testimonial. [/testimonial][testimonial title=”Testimonial” id=”1411534935213-0-4″ name=”Michał Szymański (PROwincja.art.pl” quote=”Podsumowując, do wzięcia jest bardzo solidne, przyjemne w odbiorze czytadło. W żadnym razie literackie arcydzieło, za to naprawdę dobra awanturnicza opowieść w sam raz na deszczowe lato czy wylegiwanie się z książką na plaży. Czekam na księgę drugą. Naprawdę czekam.”][/testimonial][testimonial title=”Testimonial” id=”1411534936437-0-2″ name=”BlogOjciec.pl” quote=”Czy polecam Admiralette? Tak. Czy kupię następną część? Zdecydowanie. “][/testimonial][/testimonial_slider][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” bg_position=”left top” bg_repeat=”no-repeat” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ bottom_padding=”30″][vc_column width=”1/1″][divider line_type=”No Line” custom_height=”15″][vc_text_separator title=”Oficjalny blurb” title_align=”separator_align_center”][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” bg_position=”left top” bg_repeat=”no-repeat” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ bottom_padding=”30″][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

Córka Admirała, bystra i temperamentna Sephira, wierzy, że jest w stanie pokonać każdy problem. Niestety, może okazać się, że potężny bunt szalejący na wskroś jej pływającego kraju jest zbyt wielkim wyzwaniem, nawet dla niej.

Potężni społeczni i polityczni gracze ścierają się i wykorzystują dawne, morskie tradycje by zdestabilizować wielokulturową Flotę i udowodnić światu, że nie jest wieczna. Że nie zasługuje na istnienie. Czy unia dziesiątek tysięcy statków wytrzyma tę próbę? Czy demony z przeszłości powrócą, wzmocnione o nowych popleczników?

Aby uratować swoją nację i odnaleźć siebie, Sephira wyrusza na napędzaną wiatrem przygodę pełną oceanicznej bryzy, gorącego słońca i prawdziwej przyjaźni.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][image_with_animation image_url=”21110″ alignment=”center” animation=”Fade In From Right” img_link_target=”_self” delay=”150″][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”full_width_background” bg_position=”left top” bg_repeat=”no-repeat” bg_color=”#d6d6d6″ scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ bottom_padding=”30″][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[button open_new_tab=”true” color=”see-through-2″ hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”https://andrzejtucholski.pl/admiralette-tajemna-kajuta/” text=”Zajrzyj do Tajemnej Kajuty” color_override=”” image=”icon-key”]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[button open_new_tab=”true” color=”see-through-2″ hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”http://eepurl.com/baxI_T” text=”Zapisz się do Tajemnej Listy” color_override=”” image=”icon-group”]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i miło mi Cię tu widzieć!

Jestem dyplomowanym menedżerem i magistrem psychologii biznesu.

Lubię dobre praktyki i interesuję się szukaniem wspólnych mianowników w filozofii i nauce.

Prowadzę bloga i kanał video poświęcone strategiom projektowania fajnego, udanego życia.

Organizuję polecenia #NiedzielaDzielenia, serię #SąSuper oraz akcję SHARE WEEK.

Przygotowuję kawę w Sekretnej Kawiarni oraz ukrywam przed światem Tajemną Listę.

Facebook

Na fanpage wrzucam informacje o nowych premierach i statusy tak długie że same powinny być artykułami. Uwaga: polecam dużo fajnych ludzi i często zachęcam do chwalenia się.

YouTube

Od czasu do czasu montuję na statywie kamerkę i opowiadam jej coś o skuteczności, podejmowaniu decyzji lub stoicyzmie. Uwaga: bywa nieostro, bo sporo macham rękoma.

Instagram

Kulisy mojej pracy, ładne ujęcia Warszawy, spore ilości książek, kawy i podróży archiwizuję amatorskimi fotkami na Instagramie. Uwaga: zdarzają się selfie.

Instagram

Pierwszy raz?

Prowadzę tego bloga od 2009 roku. Opublikowałem tu ponad 1000 wpisów. To dużo treści, więc przygotowałem dla Ciebie drobne wsparcie. Przeczytaj o czym jest to miejsce, kim jestem ja i od czego warto zacząć lekturę na specjalnej stronie powitalnej.

Dołącz do 11 000+ Czytelników
I zapisz się do Tajemnej Listy

Każdy odbiorca newslettera dostaje w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do nowych artykułów
  • skoroszyty Excel pomocne w organizacji życia
  • plakaty i prezentacje z najważniejszymi informacjami

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to blog dla ludzi, którzy chcą więcej. Prowadzony przeze mnie od 2009 roku należy od lat do najbardziej wpływowych w Polsce. Lubię dobre praktyki i interesuję się szukaniem wspólnych mianowników w filozofii i nauce. Wierzę, że niezależnie od tego co lubi się w życiu robić, można to robić skuteczniej, spokojniej oraz czerpać z tego więcej frajdy. Nie lubię mówić innym co mają robić, więc staram się korzystać z przykładów z literatury oraz z własnego doświadczenia. Każdy wyciągnie z nich tyle, ile uzna za stosowne.

Informacje

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

Niektóre linki na blogu mogą być linkami afiliacyjnymi.

Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie gra :)