Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Cześć!

Nazywam się Andrzej. Robię sporo rzeczy.

Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością i ogarnianiem w późnym kapitalizmie. Trzy razy zaproszono mnie na TEDx. Piszę książki, nagrywam kursy oraz prowadzę podcast o sile psychicznej i odwadze emocjonalnej. Po dekadzie spędzonej w TOP30 Najbardziej Wpływowi Blogerzy w Polsce wywalili mnie do Hall of Fame, żebym nie zapychał miejsca. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze. Piję stanowczo za dużo kawy.

Dołącz do 7000+ odbiorców newslettera wywołującego potrzebne emocje:

 

Newsletter
(7000+ odbiorców)

W każdy poniedziałek wysyłam dodającego otuchy “głaska”, a w każdy piątek – skłaniającego do rozkmin “szturcha”. Uwaga: te wiadomości mają długą historię wywoływania potrzebnych emocji!

Kliknij i dostawaj listy   

Powieść new adult
"Umowy śmieciowe"

Napisałem książkę, w której presja życia godnego instagrama zderza się z toksycznymi związkami. Poznaj historię Hanny Wróbel, która uczy się walczyć nie tylko o siebie, ale też o wartościowe życie!

Kliknij i czytaj książkę   

Serial audio
"ej, nagrałem ci się"

Nagrałem serial audio o uczuciach, odnajdywaniu się w życiu i nawigowaniu przez społeczne oczekiwania. Czy bohater kiedykolwiek się ogarnie? Opowiadam jego historię wiadomościami głosowymi.

Kliknij i słuchaj serial   

Podcast "Przekonajmy się"

Podcast “Przekonajmy się” poświęcony jest wysokosprawczości, odwadze emocjonalnej i sile psychicznej. W środku znajdziesz dużo rozkmin o nadziei i szukaniu sensu w tej naszej zwichrowanej rzeczywistości. Dołącz do tysięcy słuchaczy odpalających nowy odcinek co tydzień w środę.

Ocena na Spotify: ★★★★★ (4.9/5 z ponad 500 głosów)

Ocena na iTunes: ★★★★★ (5/5 z ponad 100 głosów)

social media social media social media

blog

Najnowsze artykuły

Data:
2 stycznia 2024

Kategoria:
Autorskie

Czas czytania: 6 minut

Premiera “Nie chcę być wieczny”

Cześć! Dziś ma premierę “Nie chcę być wieczny”, czyli mój najnowszy e-book poświęcony funkcjonowaniu w nieprzychylnym człowiekowi, późnym kapitalizmie.

Data:
18 października 2023

Kategoria:
Autorskie

Czas czytania: 7 minut

Premiera kursu online “Rozwiń swoją wysokosprawczość”

Powoli kończę pracę nad wydaniem drugim, rozszerzonym mojej książki o wysokosprawczości “I CO Z TYM ZROBISZ? Rozwiń swoją wysokosprawczość” (czyli tej różowej). Jej pierwszy nakład rozszedł się w niecały rok – dało nam to pozycję bestsellera roku 2022.

Data:
6 kwietnia 2023

Kategoria:
Autorskie

Czas czytania:

“Umowy Śmieciowe” mają premierę jako prawdziwa książka! Po sześciu latach!

Umowy Śmieciowe to wciągająca, głęboka emocjonalnie opowieść dla każdego, kto kiedykolwiek czuł się zagubiony lub przytłoczony szybką i płytką współczesnością.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu zajmującym się wysokosprawczością oraz ogarnianiem w późnym kapitalizmie. W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies