Influencer Boot Camp – za miesiąc możesz być w zupełnie innym miejscu, niż teraz

Łoo, ale to jest dla mnie ciekawa chwila. Rusza właśnie potężna akcja, w której nie dość, że pomagam świetnej polskiej firmie zaistnieć na rynku influencerskim, to jeszcze jestem odpowiedzialny za…
Czas czytania: około 4 minuty • Autorskie
 

Łoo, ale to jest dla mnie ciekawa chwila. Rusza właśnie potężna akcja, w której nie dość, że pomagam świetnej polskiej firmie zaistnieć na rynku influencerskim, to jeszcze jestem odpowiedzialny za opiekę merytoryczną całości segmentu edukacyjnego. A z kolei Wy możecie za darmo nauczyć się ogromu przydatnych rzeczy, a potem wygrać dziesięć tysięcy złotych :D

Zacznę tak – parę tygodni temu miał premierę mój nowy ebook. Część z Was zauważyła, że można go kupić w dziwny sposób, a mianowicie jak się kliknie na mobile’u w ten link to przenosi nas do “rozmowy na czacie na fejsie” i tam na miejscu w parę sekund można ode mnie kupić książkę, a ja Wam – NADAL NA CZACIE – po prostu w sekundę wysyłam i tyle :D Wygodne tak, że hej!

(A przy okazji bezpieczne – to “okienko”, w którym się załatwia zakup, pomimo bycia na czacie na fejsie jest “odcięte” od fejsa – podajecie dane wyłącznie polskiej firmie, do której zaraz przejdę, a także mega zaufanej firmie ogarniającej płatności wszędzie na świecie.)

No więc ta usługa sprzedaży poprzez chat-commerce nazywa się Gizmi.io i jest to polska firma chcąca uprościć relacje influencer-odbiorca poprzez zaoferowanie wygodnego, bezpiecznego, szybkiego sposobu na etyczną monetyzację wiedzy lub światopoglądów w takiej “mikro” skali. Jeśli działacie w necie jako twórczyni internetowa, albo ekspertka, albo po prostu sprzedajecie digitalowe produkty – oj, nie można przegapić startu tego rozwiązania. Gdy Kevin Kelly formułował legendarną już koncepcję “1000 prawdziwych fanów” miał na myśli dokładnie tego typu mechanizm.

Ale, ja dziś nie o tym miałem.

W ramach “przywitania się” świetni ludzie odpowiedzialni za Gizmi.io postanowili zorganizować dla swoich przyszłych, potencjalnych klientów wyjątkową akcję – INFLUENCER BOOT CAMP – czyli połączenie naprawdę wspaniałego segmentu edukacyjnego z konkretnym konkursem.

Co to jest Influencer Boot Camp?

Jest to duża akcja edukacyjna połączona z konkursem. Zapisujecie się do niej ZA DARMO (no serio) i macie potem dostęp do 10 wykładów, których wspólny cel jest tylko jeden: nauczyć Was, w jaki sposób skutecznie, etycznie i zgodnie z własnymi wartościami działać w sieci i zarabiać na swoich produktach!

Nauczymy Was prowadzić fanpage, konto na insta, YouTube’a, lepiej myśleć o grafikach, zdjęciach i filmach, skutecznie się reklamować, szykować e-booki i kursy on-line, a także złapiecie wszystkie potrzebne fundamenty psychologii biznesu.

Jako ambasador akcji i opiekun części edukacyjnej dostałem od organizatorów absolutnie wolną rękę w doborze osób prowadzących kolejne tematy i wiecie co? Nie mogę się nacieszyć tym, jak to wszystko ładnie wyszło. W toku swoich kilkunastu lat w branży poznałem wiele wyjątkowych osób, wspaniałych umysłów, wielkich serc. I skorzystałem teraz z tego ogromnego przywileju i do wybranych napisałem i razem stworzyliśmy taki program, że mucha nie siada!

Każdej z tych ekspertek i ekspertów zaufałbym z własnym biznesem.

Co więcej – mimo tego, że to sam ogarniam, to i tak na większość wykładów wpadnę posłuchać :D

(A wszystkie ekspertki i eksperci wrócą potem na dedykowane sesje Q&A – zapisz się, by nie przegapić.)

No dobra, edukacja edukacją, a co z tym hajsem?

W tej części akcji INFLUENCER BOOT CAMP nie brałem aktywnego udziału, ale jest ściśle związana z wątkiem edukacyjnym. Pomysł na całość jest mianowicie taki: w ciągu 10 dni uczymy Was WSZYSTKIEGO co trzeba wiedzieć o robieniu własnego mikroproduktu, a potem dołączacie do Mistrzostw E-Sprzedaży i konkurujecie w jednej z dwóch kategorii i wygrywacie jedną z wielu nagród pieniężnych.

Dlaczego warto spróbować?

Jeśli działasz w sieci i masz swój produkt – aplikuj. Nic nie tracisz, a możesz zgarnąć dodatkowe pieniądze.

Jeśli działasz w sieci i jeszcze nie masz swojego produktu – skorzystaj z naszej wiedzy, a potem przygotuj mikroprodukt i przetestuj zupełnie nowy ocean możliwości.

Jeśli nie działasz w sieci to przynajmniej skorzystaj z części edukacyjnej. Wiesz czemu? Mam dla Ciebie prosty powód.

Do końca roku zostało jeszcze kilka tygodni. Jeśli dobrze rozegrasz tę szansę możesz za miesiąc być w ZUPEŁNIE innym miejscu niż teraz. Możesz uruchomić na boku dodatkowy biznes, możesz zacząć budować nową bazę kliencką, możesz rozszerzyć swoje działanie o nowy segment wiedzy, możesz spróbować swoich sił w influencerce, możesz zaryzykować i zacząc budować kompetencje pod awans zawodowy, możesz potem wykorzystać te umiejętności jak tylko Ci się żywnie podoba.

Ale najpierw je zdobądź i sprawdź, jak się z nimi czujesz.

Być może pójdziesz w ślady jednej z naszych cudownych ekspertek i ekspertów, i po latach zorientujesz się, że żyjesz dokładnie takie życie, jakie Cię od dawna intuicyjnie intrygowało. A może już teraz jesteś na właściwym miejscu w życiu i po prostu czeka Cię mega ciekawa przygoda.

Tak czy inaczej – jako ambasador i opiekun części edukacyjnej – zapraszam.

Wiem, że będzie to bardzo dobra inwestycja Twojego czasu.

Widzimy się na wykładach!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

PS: To pewnie wynika z kontekstu, ale lubię być transparentny, więc dopiszę. Oczywiście ten tekst powstał we współpracy z Gizmi.io :D

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies