Czas czytania: około 4 minuty

Influencer Boot Camp – za miesiąc możesz być w zupełnie innym miejscu, niż teraz

Łoo, ale to jest dla mnie ciekawa chwila. Rusza właśnie potężna akcja, w której nie dość, że pomagam świetnej polskiej firmie zaistnieć na rynku influencerskim, to jeszcze jestem odpowiedzialny za opiekę merytoryczną całości segmentu edukacyjnego. A z kolei Wy możecie za darmo nauczyć się ogromu przydatnych rzeczy, a potem wygrać dziesięć tysięcy złotych :D

Zacznę tak – parę tygodni temu miał premierę mój nowy ebook. Część z Was zauważyła, że można go kupić w dziwny sposób, a mianowicie jak się kliknie na mobile’u w ten link to przenosi nas do “rozmowy na czacie na fejsie” i tam na miejscu w parę sekund można ode mnie kupić książkę, a ja Wam – NADAL NA CZACIE – po prostu w sekundę wysyłam i tyle :D Wygodne tak, że hej!

(A przy okazji bezpieczne – to “okienko”, w którym się załatwia zakup, pomimo bycia na czacie na fejsie jest “odcięte” od fejsa – podajecie dane wyłącznie polskiej firmie, do której zaraz przejdę, a także mega zaufanej firmie ogarniającej płatności wszędzie na świecie.)

No więc ta usługa sprzedaży poprzez chat-commerce nazywa się Gizmi.io i jest to polska firma chcąca uprościć relacje influencer-odbiorca poprzez zaoferowanie wygodnego, bezpiecznego, szybkiego sposobu na etyczną monetyzację wiedzy lub światopoglądów w takiej “mikro” skali. Jeśli działacie w necie jako twórczyni internetowa, albo ekspertka, albo po prostu sprzedajecie digitalowe produkty – oj, nie można przegapić startu tego rozwiązania. Gdy Kevin Kelly formułował legendarną już koncepcję “1000 prawdziwych fanów” miał na myśli dokładnie tego typu mechanizm.

Ale, ja dziś nie o tym miałem.

W ramach “przywitania się” świetni ludzie odpowiedzialni za Gizmi.io postanowili zorganizować dla swoich przyszłych, potencjalnych klientów wyjątkową akcję – INFLUENCER BOOT CAMP – czyli połączenie naprawdę wspaniałego segmentu edukacyjnego z konkretnym konkursem.

Co to jest Influencer Boot Camp?

Jest to duża akcja edukacyjna połączona z konkursem. Zapisujecie się do niej ZA DARMO (no serio) i macie potem dostęp do 10 wykładów, których wspólny cel jest tylko jeden: nauczyć Was, w jaki sposób skutecznie, etycznie i zgodnie z własnymi wartościami działać w sieci i zarabiać na swoich produktach!

Nauczymy Was prowadzić fanpage, konto na insta, YouTube’a, lepiej myśleć o grafikach, zdjęciach i filmach, skutecznie się reklamować, szykować e-booki i kursy on-line, a także złapiecie wszystkie potrzebne fundamenty psychologii biznesu.

Jako ambasador akcji i opiekun części edukacyjnej dostałem od organizatorów absolutnie wolną rękę w doborze osób prowadzących kolejne tematy i wiecie co? Nie mogę się nacieszyć tym, jak to wszystko ładnie wyszło. W toku swoich kilkunastu lat w branży poznałem wiele wyjątkowych osób, wspaniałych umysłów, wielkich serc. I skorzystałem teraz z tego ogromnego przywileju i do wybranych napisałem i razem stworzyliśmy taki program, że mucha nie siada!

Każdej z tych ekspertek i ekspertów zaufałbym z własnym biznesem.

Co więcej – mimo tego, że to sam ogarniam, to i tak na większość wykładów wpadnę posłuchać :D

(A wszystkie ekspertki i eksperci wrócą potem na dedykowane sesje Q&A – zapisz się, by nie przegapić.)

No dobra, edukacja edukacją, a co z tym hajsem?

W tej części akcji INFLUENCER BOOT CAMP nie brałem aktywnego udziału, ale jest ściśle związana z wątkiem edukacyjnym. Pomysł na całość jest mianowicie taki: w ciągu 10 dni uczymy Was WSZYSTKIEGO co trzeba wiedzieć o robieniu własnego mikroproduktu, a potem dołączacie do Mistrzostw E-Sprzedaży i konkurujecie w jednej z dwóch kategorii i wygrywacie jedną z wielu nagród pieniężnych.

Dlaczego warto spróbować?

Jeśli działasz w sieci i masz swój produkt – aplikuj. Nic nie tracisz, a możesz zgarnąć dodatkowe pieniądze.

Jeśli działasz w sieci i jeszcze nie masz swojego produktu – skorzystaj z naszej wiedzy, a potem przygotuj mikroprodukt i przetestuj zupełnie nowy ocean możliwości.

Jeśli nie działasz w sieci to przynajmniej skorzystaj z części edukacyjnej. Wiesz czemu? Mam dla Ciebie prosty powód.

Do końca roku zostało jeszcze kilka tygodni. Jeśli dobrze rozegrasz tę szansę możesz za miesiąc być w ZUPEŁNIE innym miejscu niż teraz. Możesz uruchomić na boku dodatkowy biznes, możesz zacząć budować nową bazę kliencką, możesz rozszerzyć swoje działanie o nowy segment wiedzy, możesz spróbować swoich sił w influencerce, możesz zaryzykować i zacząc budować kompetencje pod awans zawodowy, możesz potem wykorzystać te umiejętności jak tylko Ci się żywnie podoba.

Ale najpierw je zdobądź i sprawdź, jak się z nimi czujesz.

Być może pójdziesz w ślady jednej z naszych cudownych ekspertek i ekspertów, i po latach zorientujesz się, że żyjesz dokładnie takie życie, jakie Cię od dawna intuicyjnie intrygowało. A może już teraz jesteś na właściwym miejscu w życiu i po prostu czeka Cię mega ciekawa przygoda.

Tak czy inaczej – jako ambasador i opiekun części edukacyjnej – zapraszam.

Wiem, że będzie to bardzo dobra inwestycja Twojego czasu.

Widzimy się na wykładach!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

PS: To pewnie wynika z kontekstu, ale lubię być transparentny, więc dopiszę. Oczywiście ten tekst powstał we współpracy z Gizmi.io :D

Jeszcze dzisiaj przerwij stagnację i zmień swoje życie na lepsze!

Proponuję Ci dwie przełomowe książki. „Pomysł na siebie w tydzień” to 21 narzędzi, dzięki którym szybko znajdziesz nową koncepcję na to, co chcesz robić i kim chcesz być. Te wnioski przekujesz w rzeczywistość dzięki „#mikronawykom” – to kompletne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz skuteczny system mikronawyków prowadzących Cię przez wszystkie wymarzone plany.

Razem ponad 340 stron wiedzy, narzędzi, ćwiczeń i arkuszy. Zaufało im już ponad 1000 Klientów!

Możliwość komentowania została wyłączona.

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!