Influencer Boot Camp – za miesiąc możesz być w zupełnie innym miejscu, niż teraz

Łoo, ale to jest dla mnie ciekawa chwila. Rusza właśnie potężna akcja, w której nie dość, że pomagam świetnej polskiej firmie zaistnieć na rynku influencerskim, to jeszcze jestem odpowiedzialny za…
Czas czytania: około 4 minuty • Autorskie
 

Łoo, ale to jest dla mnie ciekawa chwila. Rusza właśnie potężna akcja, w której nie dość, że pomagam świetnej polskiej firmie zaistnieć na rynku influencerskim, to jeszcze jestem odpowiedzialny za opiekę merytoryczną całości segmentu edukacyjnego. A z kolei Wy możecie za darmo nauczyć się ogromu przydatnych rzeczy, a potem wygrać dziesięć tysięcy złotych :D

Zacznę tak – parę tygodni temu miał premierę mój nowy ebook. Część z Was zauważyła, że można go kupić w dziwny sposób, a mianowicie jak się kliknie na mobile’u w ten link to przenosi nas do “rozmowy na czacie na fejsie” i tam na miejscu w parę sekund można ode mnie kupić książkę, a ja Wam – NADAL NA CZACIE – po prostu w sekundę wysyłam i tyle :D Wygodne tak, że hej!

(A przy okazji bezpieczne – to “okienko”, w którym się załatwia zakup, pomimo bycia na czacie na fejsie jest “odcięte” od fejsa – podajecie dane wyłącznie polskiej firmie, do której zaraz przejdę, a także mega zaufanej firmie ogarniającej płatności wszędzie na świecie.)

No więc ta usługa sprzedaży poprzez chat-commerce nazywa się Gizmi.io i jest to polska firma chcąca uprościć relacje influencer-odbiorca poprzez zaoferowanie wygodnego, bezpiecznego, szybkiego sposobu na etyczną monetyzację wiedzy lub światopoglądów w takiej “mikro” skali. Jeśli działacie w necie jako twórczyni internetowa, albo ekspertka, albo po prostu sprzedajecie digitalowe produkty – oj, nie można przegapić startu tego rozwiązania. Gdy Kevin Kelly formułował legendarną już koncepcję “1000 prawdziwych fanów” miał na myśli dokładnie tego typu mechanizm.

Ale, ja dziś nie o tym miałem.

W ramach “przywitania się” świetni ludzie odpowiedzialni za Gizmi.io postanowili zorganizować dla swoich przyszłych, potencjalnych klientów wyjątkową akcję – INFLUENCER BOOT CAMP – czyli połączenie naprawdę wspaniałego segmentu edukacyjnego z konkretnym konkursem.

Co to jest Influencer Boot Camp?

Jest to duża akcja edukacyjna połączona z konkursem. Zapisujecie się do niej ZA DARMO (no serio) i macie potem dostęp do 10 wykładów, których wspólny cel jest tylko jeden: nauczyć Was, w jaki sposób skutecznie, etycznie i zgodnie z własnymi wartościami działać w sieci i zarabiać na swoich produktach!

Nauczymy Was prowadzić fanpage, konto na insta, YouTube’a, lepiej myśleć o grafikach, zdjęciach i filmach, skutecznie się reklamować, szykować e-booki i kursy on-line, a także złapiecie wszystkie potrzebne fundamenty psychologii biznesu.

Jako ambasador akcji i opiekun części edukacyjnej dostałem od organizatorów absolutnie wolną rękę w doborze osób prowadzących kolejne tematy i wiecie co? Nie mogę się nacieszyć tym, jak to wszystko ładnie wyszło. W toku swoich kilkunastu lat w branży poznałem wiele wyjątkowych osób, wspaniałych umysłów, wielkich serc. I skorzystałem teraz z tego ogromnego przywileju i do wybranych napisałem i razem stworzyliśmy taki program, że mucha nie siada!

Każdej z tych ekspertek i ekspertów zaufałbym z własnym biznesem.

Co więcej – mimo tego, że to sam ogarniam, to i tak na większość wykładów wpadnę posłuchać :D

(A wszystkie ekspertki i eksperci wrócą potem na dedykowane sesje Q&A – zapisz się, by nie przegapić.)

No dobra, edukacja edukacją, a co z tym hajsem?

W tej części akcji INFLUENCER BOOT CAMP nie brałem aktywnego udziału, ale jest ściśle związana z wątkiem edukacyjnym. Pomysł na całość jest mianowicie taki: w ciągu 10 dni uczymy Was WSZYSTKIEGO co trzeba wiedzieć o robieniu własnego mikroproduktu, a potem dołączacie do Mistrzostw E-Sprzedaży i konkurujecie w jednej z dwóch kategorii i wygrywacie jedną z wielu nagród pieniężnych.

Dlaczego warto spróbować?

Jeśli działasz w sieci i masz swój produkt – aplikuj. Nic nie tracisz, a możesz zgarnąć dodatkowe pieniądze.

Jeśli działasz w sieci i jeszcze nie masz swojego produktu – skorzystaj z naszej wiedzy, a potem przygotuj mikroprodukt i przetestuj zupełnie nowy ocean możliwości.

Jeśli nie działasz w sieci to przynajmniej skorzystaj z części edukacyjnej. Wiesz czemu? Mam dla Ciebie prosty powód.

Do końca roku zostało jeszcze kilka tygodni. Jeśli dobrze rozegrasz tę szansę możesz za miesiąc być w ZUPEŁNIE innym miejscu niż teraz. Możesz uruchomić na boku dodatkowy biznes, możesz zacząć budować nową bazę kliencką, możesz rozszerzyć swoje działanie o nowy segment wiedzy, możesz spróbować swoich sił w influencerce, możesz zaryzykować i zacząc budować kompetencje pod awans zawodowy, możesz potem wykorzystać te umiejętności jak tylko Ci się żywnie podoba.

Ale najpierw je zdobądź i sprawdź, jak się z nimi czujesz.

Być może pójdziesz w ślady jednej z naszych cudownych ekspertek i ekspertów, i po latach zorientujesz się, że żyjesz dokładnie takie życie, jakie Cię od dawna intuicyjnie intrygowało. A może już teraz jesteś na właściwym miejscu w życiu i po prostu czeka Cię mega ciekawa przygoda.

Tak czy inaczej – jako ambasador i opiekun części edukacyjnej – zapraszam.

Wiem, że będzie to bardzo dobra inwestycja Twojego czasu.

Widzimy się na wykładach!

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

PS: To pewnie wynika z kontekstu, ale lubię być transparentny, więc dopiszę. Oczywiście ten tekst powstał we współpracy z Gizmi.io :D

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies