KURS MATURALNY – powrót do promocyjnych cen!

Czas czytania: około 6 minut • Autorskie
 

Hej, czołem! Kurs maturalny “Ogarnij maturę w tydzień!” na krótką chwilę wraca do promocyjnych cen! Jest to pierwsze takie okienko sprzedażowe w tym roku szkolnym (z zaplanowanych trzech) i jeśli szukacie najlepszej oferty na rzetelny system nauki do matur…

Warto zainteresować się właśnie teraz :)

Kurs powstał tak: zebrałem wszystko co wiem z ponad dziesięciu lat zdobywania doświadczenia na temat zarządzania projektami oraz psychologii uczenia się i stworzyłem materiał, który kompleksowo uczy budowania własnego systemu pracy (bo w przypadku matur sama nauka to za mało – bez odpowiedniej organizacji człowiek polegnie gorzej niż po pojedynku z pięcioma słoikami nutelli) oraz przyspiesza & zwiększa efektywność samej nauki wewnątrz tego systemu, żeby nerwy nie puszczały a wyniki były jak najlepsze!

Mówiąc w skrócie:

Ten kurs uczy jak się uczyć + jak nie marnować czasu + jak zachowywać spokój, nawet w trudnych sytuacjach!

W przygotowaniach do zeszłorocznych matur pomógł już kilkudziesięciu osobom.

92% z nich mówi, że poleciłoby go swoim znajomym.

No to skoro tak mówią :D to ja też z wielką radochą ogłaszam, że startujemy z drugim rokiem szkolnym sprzedaży!

Bibliografia oraz pełne info czeka tutaj!

Co znajdziecie w środku kursu?

Po pierwsze, uczę organizacji. Przekazuję metody zarządzania projektowego stosowanego w firmach na całym świecie. Przystosowuję je do realiów szkolnych i pokazuję jak stworzyć sobie otoczenie sprzyjające nauce, w którym sytuacje losowe nie przeszkadzają a maturzysta zawsze wie, co musi zrobić, by dobrze wypaść na egzaminie.

Tutaj znajdziecie najwięcej ekonomii i optymalizacji procesów.

Po drugie, uczę, no wiecie, samego „uczenia się”! :) Na bazie podstaw psychologii poznawczej i mechanizmów działania pamięci przedstawiam najlepsze sprawdzone metody kodowania oraz przechowywania informacji w głowie tak, by potem bez problemu odtworzyć to, co jest potrzebne do odpowiedzenia na pytanie na arkuszu egzaminacyjnym.

Tutaj znajdziecie najwięcej dobrych praktyk i psychologii.

Po trzecie, uczę zachowania spokoju. Żaden system i żadna mnemotechnika nie wytrzyma ciężkiego, długofalowego stresu. Mówiąc prosto, takie nerwy to zabójca dla myśli i tyle. Obniżają skupienie, psują nastrój, przeszkadzają w wielu mechanizmach pamięciowych. Przede wszystkim jednak, strasznie męczą. A każdy maturzysta potrzebuje tyle zdrowego, regeneracyjnego snu, ile tylko uda mu się zaplanować – w końcu to wtedy mózg najchętniej „ogarnia” to, co przyjął w trakcie nauki.

Tutaj znajdziecie najwięcej psychologii i filozofii.

A wszystko zostanie Wam podane w prostych słowach i tak, że skorzystacie z porad nawet tego samego dnia :)

Klikajcie tutaj, by poznać opcje – do wyboru są trzy różne pakiety kursu.

Czy są efekty?

Sami zobaczcie!

Z sondy, którą przygotowałem dla absolwentów zeszłorocznej edycji wyszło, że w przypadku matur podstawowych ludzie po moim kursie średnio ogarnęli wszystkie tematy o ponad 15% lepiej niż średnia krajowa! To OGROMNA różnica!

Dane średnich wyników matur pobrałem w dniu 1.09.2018 ze strony CKE (link). Dane średnich wyników matur absolwentów kursu uzyskałem z ankiety ewaluacyjnej wysyłanej uczestnikom po skończeniu kursu. Wszystkie wyniki przedstawione powyżej dotyczą matur na poziomie podstawowym. Pod rubryką “język obcy” zostały uśrednione wyniki z j. angielskiego i j. francuskiego, bo takie języki zgłosili uczestnicy kursu w ankiecie :)

Gwarantowana jakość

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS. A także cieszy się wieloma pozytywnymi recenzjami – jedną z nich umieściłem powyżej. Autorką tych słów jest fantastyczna kobieta, Nauczycielka, której dostęp do “Ogarnij maturę!” przyznałem w celach recenzenckich.

Podsumowując: wierzę, że kurs “Ogarnij maturę w tydzień!” to kompleksowe rozwiązanie, które sprawia, że późniejsza praca nad nauką do matur będzie przebiegać o wiele skuteczniej!

I aktualnie można go dostać w dobrej ofercie!

Promocyjne ceny – tylko teraz!

Od poniedziałku 3.09 do końca niedzieli 16.09 kurs będzie można kupić w wyjątkowych, promocyjnych cenach.

Choć pewnie zarobiłbym więcej sprzedając kurs po niższej cenie przez cały rok (zadziałałby wtedy efekt skali) to zdecydowałem się oferować lepsze warunki wyłącznie raz na jakiś czas. Dlaczego? Zależy mi na kontakcie z Klientami i zawsze chcę mieć pewność, że gdy ktoś będzie czegoś ode mnie potrzebował, to znajdę moment, by zastanowić się i mądrze odpisać :)

A zatem: do końca niedzieli 16.09 można złapać kurs w lepszej cenie – takiej samej, jak na premierze w zeszłym roku szkolnym! Gdy to okienko promocyjne się skończy to znowu podniosę ceny do regularnego poziomu i obniżę z powrotem dopiero przy kolejnej okazji!

A więc, jeśli:

– Nie wiesz w pełni jak ogarnąć matury
– Nie chcesz marnować czasu na nieskuteczną naukę
– Chcesz mieć w sobie dużo motywacji i skupienia
– Martwisz się, że wszystko zapomnisz przed egzaminem
– Chcesz osiągnąć dobry wynik na maturze
– Nie chcesz się denerwować egzaminami
– Nie wiesz do końca jakie wybrać studia

… to wierzę, że mogę Ci pomóc :)

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

Zdjęcie: Easton Oliver ze zbiorów Unsplash.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies