Autor: Andrzej Tucholski | 3 września 2018 | Komentarze:
Czas czytania: około 6 minut

KURS MATURALNY – powrót do promocyjnych cen!

Hej, czołem! Kurs maturalny “Ogarnij maturę w tydzień!” na krótką chwilę wraca do promocyjnych cen! Jest to pierwsze takie okienko sprzedażowe w tym roku szkolnym (z zaplanowanych trzech) i jeśli szukacie najlepszej oferty na rzetelny system nauki do matur…

Warto zainteresować się właśnie teraz :)

Kurs powstał tak: zebrałem wszystko co wiem z ponad dziesięciu lat zdobywania doświadczenia na temat zarządzania projektami oraz psychologii uczenia się i stworzyłem materiał, który kompleksowo uczy budowania własnego systemu pracy (bo w przypadku matur sama nauka to za mało – bez odpowiedniej organizacji człowiek polegnie gorzej niż po pojedynku z pięcioma słoikami nutelli) oraz przyspiesza & zwiększa efektywność samej nauki wewnątrz tego systemu, żeby nerwy nie puszczały a wyniki były jak najlepsze!

Mówiąc w skrócie:

Ten kurs uczy jak się uczyć + jak nie marnować czasu + jak zachowywać spokój, nawet w trudnych sytuacjach!

W przygotowaniach do zeszłorocznych matur pomógł już kilkudziesięciu osobom.

92% z nich mówi, że poleciłoby go swoim znajomym.

No to skoro tak mówią :D to ja też z wielką radochą ogłaszam, że startujemy z drugim rokiem szkolnym sprzedaży!

Bibliografia oraz pełne info czeka tutaj!

Co znajdziecie w środku kursu?

Po pierwsze, uczę organizacji. Przekazuję metody zarządzania projektowego stosowanego w firmach na całym świecie. Przystosowuję je do realiów szkolnych i pokazuję jak stworzyć sobie otoczenie sprzyjające nauce, w którym sytuacje losowe nie przeszkadzają a maturzysta zawsze wie, co musi zrobić, by dobrze wypaść na egzaminie.

Tutaj znajdziecie najwięcej ekonomii i optymalizacji procesów.

Po drugie, uczę, no wiecie, samego „uczenia się”! :) Na bazie podstaw psychologii poznawczej i mechanizmów działania pamięci przedstawiam najlepsze sprawdzone metody kodowania oraz przechowywania informacji w głowie tak, by potem bez problemu odtworzyć to, co jest potrzebne do odpowiedzenia na pytanie na arkuszu egzaminacyjnym.

Tutaj znajdziecie najwięcej dobrych praktyk i psychologii.

Po trzecie, uczę zachowania spokoju. Żaden system i żadna mnemotechnika nie wytrzyma ciężkiego, długofalowego stresu. Mówiąc prosto, takie nerwy to zabójca dla myśli i tyle. Obniżają skupienie, psują nastrój, przeszkadzają w wielu mechanizmach pamięciowych. Przede wszystkim jednak, strasznie męczą. A każdy maturzysta potrzebuje tyle zdrowego, regeneracyjnego snu, ile tylko uda mu się zaplanować – w końcu to wtedy mózg najchętniej „ogarnia” to, co przyjął w trakcie nauki.

Tutaj znajdziecie najwięcej psychologii i filozofii.

A wszystko zostanie Wam podane w prostych słowach i tak, że skorzystacie z porad nawet tego samego dnia :)

Klikajcie tutaj, by poznać opcje – do wyboru są trzy różne pakiety kursu.

Czy są efekty?

Sami zobaczcie!

Z sondy, którą przygotowałem dla absolwentów zeszłorocznej edycji wyszło, że w przypadku matur podstawowych ludzie po moim kursie średnio ogarnęli wszystkie tematy o ponad 15% lepiej niż średnia krajowa! To OGROMNA różnica!

Dane średnich wyników matur pobrałem w dniu 1.09.2018 ze strony CKE (link). Dane średnich wyników matur absolwentów kursu uzyskałem z ankiety ewaluacyjnej wysyłanej uczestnikom po skończeniu kursu. Wszystkie wyniki przedstawione powyżej dotyczą matur na poziomie podstawowym. Pod rubryką “język obcy” zostały uśrednione wyniki z j. angielskiego i j. francuskiego, bo takie języki zgłosili uczestnicy kursu w ankiecie :)

Gwarantowana jakość

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS. A także cieszy się wieloma pozytywnymi recenzjami – jedną z nich umieściłem powyżej. Autorką tych słów jest fantastyczna kobieta, Nauczycielka, której dostęp do “Ogarnij maturę!” przyznałem w celach recenzenckich.

Podsumowując: wierzę, że kurs “Ogarnij maturę w tydzień!” to kompleksowe rozwiązanie, które sprawia, że późniejsza praca nad nauką do matur będzie przebiegać o wiele skuteczniej!

I aktualnie można go dostać w dobrej ofercie!

Promocyjne ceny – tylko teraz!

Od poniedziałku 3.09 do końca niedzieli 16.09 kurs będzie można kupić w wyjątkowych, promocyjnych cenach.

Choć pewnie zarobiłbym więcej sprzedając kurs po niższej cenie przez cały rok (zadziałałby wtedy efekt skali) to zdecydowałem się oferować lepsze warunki wyłącznie raz na jakiś czas. Dlaczego? Zależy mi na kontakcie z Klientami i zawsze chcę mieć pewność, że gdy ktoś będzie czegoś ode mnie potrzebował, to znajdę moment, by zastanowić się i mądrze odpisać :)

A zatem: do końca niedzieli 16.09 można złapać kurs w lepszej cenie – takiej samej, jak na premierze w zeszłym roku szkolnym! Gdy to okienko promocyjne się skończy to znowu podniosę ceny do regularnego poziomu i obniżę z powrotem dopiero przy kolejnej okazji!

A więc, jeśli:

– Nie wiesz w pełni jak ogarnąć matury
– Nie chcesz marnować czasu na nieskuteczną naukę
– Chcesz mieć w sobie dużo motywacji i skupienia
– Martwisz się, że wszystko zapomnisz przed egzaminem
– Chcesz osiągnąć dobry wynik na maturze
– Nie chcesz się denerwować egzaminami
– Nie wiesz do końca jakie wybrać studia

… to wierzę, że mogę Ci pomóc :)

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

Zdjęcie: Easton Oliver ze zbiorów Unsplash.

Jeszcze dzisiaj przerwij stagnację i zmień swoje życie na lepsze!

Proponuję Ci dwie przełomowe książki. „Pomysł na siebie w tydzień” to 21 narzędzi, dzięki którym szybko znajdziesz nową koncepcję na to, co chcesz robić i kim chcesz być. Te wnioski przekujesz w rzeczywistość dzięki „#mikronawykom” – to kompletne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz skuteczny system mikronawyków prowadzących Cię przez wszystkie wymarzone plany.

Razem ponad 340 stron wiedzy, narzędzi, ćwiczeń i arkuszy. Zaufało im już ponad 1000 Klientów!

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!