Playlista do pracy nocą – 3 godziny muzyki

Czas czytania: około 1 minuta • Inspiracje
 

Wy też lubicie raz na jakiś czas olać wszystko, wmówić sobie, że rano na pewno uda się wstać, zaparzyć ogrom kawy, mrugnąć okiem do Spotify odpalonego na “playlista do pracy nocą”, kliknąć play i zasiedzieć się nad projektem do pierwszej, drugiej, trzeciej, czwartej, o, jak różowo, chyba świta?

Wiem, że lubicie.

Dlatego mam coś dla Was.

Ostatnio pracuję nocami częściej niż rzadziej. Plan jest taki, by wkrótce z tej spirali się wytrącić i spróbować przypomnieć sobie własne słowa o zaletach życia zrównoważonego i wyspanego, ale… wiecie jak jest. Mam trochę zbyt ciekawe rzeczy na stole, by móc sobie pozwolić na pełną noc snu.

Może, jak skończę to, co zaplanowałem.

Może.

Jest to sytuacja, której ze szczerego serca życzę każdemu, kto odnalazł to, co lubi robić. I zarazem wierzę, że się kiedyś wszyscy ogarniemy i jednak zaśniemy przed północą, jak grzeczni ludzie :)

Ale do tej pory musimy sobie pomagać.

Przygotowałem dla nas playlistę.

Dawno żadnej nie było – ostatnio lecieliśmy z piosenkami na poprawę humoru – ale to było jesienią. Tym razem wsiadłem w trochę mocniejsze klimaty. Sporo elektroniki. Tej łagodniejszej też, choć tylko na obrzeżach. W centrum powstrzymałem się przed hardstylem, więc musicie mi uznać chociaż ten dobry uczynek.

Za resztę mogę odpowiadać publicznie. Wiem, czego potrzeba potrzeba ludziom, którzy kłócą się ze słońcem.

Playlista nazywa się Late Night Soundtrack i znajdziecie ją na Spotify.

Mam nadzieję, że się Wam przyda.

Niech się Wam wiedzie.

Ciao,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies