Autor: Andrzej Tucholski | 23 listopada 2016 | Komentarze:
Czas czytania: około 3 minut

Narzędzie w prezencie

Końcówka roku to tradycyjny czas pomagania innym. Można zaangażować się w parę akcji, można w stu procentach skupić tylko na jednej. Twój wybór. Mój za to jest taki, by pokazać Ci pewną fajną opcję, która inaczej mogłaby do Ciebie nie dotrzeć :)

Akcja #dladzieciakow jest autorską inicjatywą, której celem jest zebranie pieniędzy na zakup sprzętu komputerowego dla domów dziecka z różnych części Polski. Organizatorzy wierzą, że dzięki temu da się dzieciakom narzędzia, które pozwolą im rozwinąć ich pasje i marzenia. Jednocześnie zaś sprawią, że będą miały możliwość nabrać umiejętności, które przydadzą im się w późniejszym życiu.

Innymi słowy: wędka zamiast ryby.

Co się dzieje teraz?

Stajemy na głowie, by uzbierać jak najwięcej pieniędzy.

Promujemy akcję i zbieramy gdzie możemy. I tak aż do drugiego grudnia 2016 (to jest ostatni dzień akcji). Pomóż nam uzbierać jak największą kwotę. Dołóż się do puli (każde parę złotych się liczy!) i powiedz znajomym o akcji. Nie tylko my, ale przede wszystkim dzieciaki, dla których to kupujemy — wszyscy będziemy Ci niesamowicie wdzięczni.

Czym jest #dladzieciaków?

W tym roku już po raz trzeci pomagamy dzieciakom z domów dziecka z całej Polski. W akcji bierze udział 15 placówek zlokalizowanych w różnych częściach Polski. Do uzbierania mamy ponad 36 000 złotych, co pozwoli na zakup sprzętu, z którego będzie mogło korzystać kilkaset dzieciaków.

Jak możesz pomóc?

Opcje są dwie. Pisząc o #dladzieciaków dalej, lub wpłacając pieniądze.

Tutaj znajdziesz potrzebne info.

To co, działamy? :)

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 
Bądźmy w kontakcie:
  • Przyłączam się! Będzie post i wpłata! :)

  • Agnieszka Dudek

    Fajna akcja. Ja będę miała pieniądze dopiero 15 grudnia. A co mogę napisać w poście na temat akcji?

    • @disqus_gVOUUmGA3e:disqus super! Bardzo się cieszę i dziękuję! Napisać możesz cokolwiek uznasz za wartościowe. Ty znasz najlepiej swoich ‘odbiorców’, więc wiesz najlepiej co będzie dla nich najlepsze :) A dodatkowo może Ci się przyda coś z tego: http://akcjadladzieciakow.pl/materialy-tekstowe

  • Takie akcje są naprawdę dobre i fajnie jest pomagać ;)

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i miło mi Cię tu widzieć!

Jestem dyplomowanym menedżerem i magistrem psychologii biznesu.

Lubię dobre praktyki i interesuję się szukaniem wspólnych mianowników w filozofii i nauce.

Prowadzę bloga i kanał video poświęcone strategiom projektowania fajnego, udanego życia.

Organizuję polecenia #NiedzielaDzielenia, serię #SąSuper oraz akcję SHARE WEEK.

Przygotowuję kawę w Sekretnej Kawiarni oraz ukrywam przed światem Tajemną Listę.

Facebook

Na fanpage wrzucam informacje o nowych premierach i statusy tak długie że same powinny być artykułami. Uwaga: polecam dużo fajnych ludzi i często zachęcam do chwalenia się.

YouTube

Od czasu do czasu montuję na statywie kamerkę i opowiadam jej coś o skuteczności, podejmowaniu decyzji lub stoicyzmie. Uwaga: bywa nieostro, bo sporo macham rękoma.

Instagram

Kulisy mojej pracy, ładne ujęcia Warszawy, spore ilości książek, kawy i podróży archiwizuję amatorskimi fotkami na Instagramie. Uwaga: zdarzają się selfie.

Instagram

Pierwszy raz?

Prowadzę tego bloga od 2009 roku. Opublikowałem tu ponad 1000 wpisów. To dużo treści, więc przygotowałem dla Ciebie drobne wsparcie. Przeczytaj o czym jest to miejsce, kim jestem ja i od czego warto zacząć lekturę na specjalnej stronie powitalnej.

Dołącz do 11 000+ Czytelników
I zapisz się do Tajemnej Listy

Każdy odbiorca newslettera dostaje w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do nowych artykułów
  • skoroszyty Excel pomocne w organizacji życia
  • plakaty i prezentacje z najważniejszymi informacjami

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to blog dla ludzi, którzy chcą więcej. Prowadzony przeze mnie od 2009 roku należy od lat do najbardziej wpływowych w Polsce. Lubię dobre praktyki i interesuję się szukaniem wspólnych mianowników w filozofii i nauce. Wierzę, że niezależnie od tego co lubi się w życiu robić, można to robić skuteczniej, spokojniej oraz czerpać z tego więcej frajdy. Nie lubię mówić innym co mają robić, więc staram się korzystać z przykładów z literatury oraz z własnego doświadczenia. Każdy wyciągnie z nich tyle, ile uzna za stosowne.

Informacje

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

Niektóre linki na blogu mogą być linkami afiliacyjnymi.

Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie gra :)