Narzędzie w prezencie

Czas czytania: około 3 minut • Współprace
 

Końcówka roku to tradycyjny czas pomagania innym. Można zaangażować się w parę akcji, można w stu procentach skupić tylko na jednej. Twój wybór. Mój za to jest taki, by pokazać Ci pewną fajną opcję, która inaczej mogłaby do Ciebie nie dotrzeć :)

Akcja #dladzieciakow jest autorską inicjatywą, której celem jest zebranie pieniędzy na zakup sprzętu komputerowego dla domów dziecka z różnych części Polski. Organizatorzy wierzą, że dzięki temu da się dzieciakom narzędzia, które pozwolą im rozwinąć ich pasje i marzenia. Jednocześnie zaś sprawią, że będą miały możliwość nabrać umiejętności, które przydadzą im się w późniejszym życiu.

Innymi słowy: wędka zamiast ryby.

Co się dzieje teraz?

Stajemy na głowie, by uzbierać jak najwięcej pieniędzy.

Promujemy akcję i zbieramy gdzie możemy. I tak aż do drugiego grudnia 2016 (to jest ostatni dzień akcji). Pomóż nam uzbierać jak największą kwotę. Dołóż się do puli (każde parę złotych się liczy!) i powiedz znajomym o akcji. Nie tylko my, ale przede wszystkim dzieciaki, dla których to kupujemy — wszyscy będziemy Ci niesamowicie wdzięczni.

Czym jest #dladzieciaków?

W tym roku już po raz trzeci pomagamy dzieciakom z domów dziecka z całej Polski. W akcji bierze udział 15 placówek zlokalizowanych w różnych częściach Polski. Do uzbierania mamy ponad 36 000 złotych, co pozwoli na zakup sprzętu, z którego będzie mogło korzystać kilkaset dzieciaków.

Jak możesz pomóc?

Opcje są dwie. Pisząc o #dladzieciaków dalej, lub wpłacając pieniądze.

Tutaj znajdziesz potrzebne info.

To co, działamy? :)

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies