Narzędzie w prezencie

Czas czytania: około 3 minut • Współprace
 

Końcówka roku to tradycyjny czas pomagania innym. Można zaangażować się w parę akcji, można w stu procentach skupić tylko na jednej. Twój wybór. Mój za to jest taki, by pokazać Ci pewną fajną opcję, która inaczej mogłaby do Ciebie nie dotrzeć :)

Akcja #dladzieciakow jest autorską inicjatywą, której celem jest zebranie pieniędzy na zakup sprzętu komputerowego dla domów dziecka z różnych części Polski. Organizatorzy wierzą, że dzięki temu da się dzieciakom narzędzia, które pozwolą im rozwinąć ich pasje i marzenia. Jednocześnie zaś sprawią, że będą miały możliwość nabrać umiejętności, które przydadzą im się w późniejszym życiu.

Innymi słowy: wędka zamiast ryby.

Co się dzieje teraz?

Stajemy na głowie, by uzbierać jak najwięcej pieniędzy.

Promujemy akcję i zbieramy gdzie możemy. I tak aż do drugiego grudnia 2016 (to jest ostatni dzień akcji). Pomóż nam uzbierać jak największą kwotę. Dołóż się do puli (każde parę złotych się liczy!) i powiedz znajomym o akcji. Nie tylko my, ale przede wszystkim dzieciaki, dla których to kupujemy — wszyscy będziemy Ci niesamowicie wdzięczni.

Czym jest #dladzieciaków?

W tym roku już po raz trzeci pomagamy dzieciakom z domów dziecka z całej Polski. W akcji bierze udział 15 placówek zlokalizowanych w różnych częściach Polski. Do uzbierania mamy ponad 36 000 złotych, co pozwoli na zakup sprzętu, z którego będzie mogło korzystać kilkaset dzieciaków.

Jak możesz pomóc?

Opcje są dwie. Pisząc o #dladzieciaków dalej, lub wpłacając pieniądze.

Tutaj znajdziesz potrzebne info.

To co, działamy? :)

Ciao ,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies