Życzenia Świąteczne

 

Cześć. Już jutro zaczynają się Święta Bożego Narodzenia. Szczególny czas spokoju i wyciszenia. Chcę z ich okazji życzyć Ci paru krótkich rzeczy. Obiecuję długo nie trzymać, w końcu nie ma co tyle siedzieć na czyimś blogu gdy dookoła zimno i pięknie :)

Życzę Ci, aby najbliższe dni były dla Ciebie późniejszym wzorcem “czasu idealnego”. Jeśli lubisz spędzać czas z ludźmi, niech obfitują w rozmowy, gry, dyskusje i wspólne milczenie. Jeśli wolisz pobyć samemu, niech uda Ci się wreszcie nadrobić te wszystkie książki i filmy, które czekają od wakacji :)

Życzę Ci, aby nadchodzące tygodnie pozwoliły Ci na spokojne przemyślenie swojego życia, priorytetów, marzeń i planów. Czasem dobrze jest zadać sobie parę pytań, a czasem po prostu zaangażować do codziennej rutyny parę śmiesznych, prostych rozwiązań. Święta to piękny czas, by “zniknąć” sobie na trochę (nawet jeśli uda Ci się zaaranżować tylko kwadrans samotności) i razem z kartką papieru porozmawiać o tym, po co tak w ogóle warto codziennie wstawać z łóżka. Życzę Ci, aby Cię te rozmowy pozytywnie zaskoczyły :)

Życzę Ci, żeby nadchodzący rok był dla Ciebie dobry pod kątem kultury i podróży. Niech książki, filmy, gry, komiksy, wydawnictwa, premiery, na które czekasz, przebiły najśmielsze oczekiwania. A linie lotnicze niech dbają, by w każdej interesujące Cie miejsce dało się dolecieć tanio i bezpiecznie.

Nam razem życzę z kolei spokoju i stabilizacji na świecie i w Europie. To nie jest zupełnie cichy, dobry, spokojny czas. Wierzę jednak, że jeśli wystarczająco dużo jednostek zadba o spokój i stabilizację samych siebie, to znienacka i całe kontynenty zaczną przejmować to podejście. Kto wie. Może tak będzie?

Życzę nam tego.

Trzymaj się ciepło i dziękuję Ci, że tu zaglądasz :)

Ciao,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies