Życzenia Świąteczne

 

Cześć. Już jutro zaczynają się Święta Bożego Narodzenia. Szczególny czas spokoju i wyciszenia. Chcę z ich okazji życzyć Ci paru krótkich rzeczy. Obiecuję długo nie trzymać, w końcu nie ma co tyle siedzieć na czyimś blogu gdy dookoła zimno i pięknie :)

Życzę Ci, aby najbliższe dni były dla Ciebie późniejszym wzorcem “czasu idealnego”. Jeśli lubisz spędzać czas z ludźmi, niech obfitują w rozmowy, gry, dyskusje i wspólne milczenie. Jeśli wolisz pobyć samemu, niech uda Ci się wreszcie nadrobić te wszystkie książki i filmy, które czekają od wakacji :)

Życzę Ci, aby nadchodzące tygodnie pozwoliły Ci na spokojne przemyślenie swojego życia, priorytetów, marzeń i planów. Czasem dobrze jest zadać sobie parę pytań, a czasem po prostu zaangażować do codziennej rutyny parę śmiesznych, prostych rozwiązań. Święta to piękny czas, by “zniknąć” sobie na trochę (nawet jeśli uda Ci się zaaranżować tylko kwadrans samotności) i razem z kartką papieru porozmawiać o tym, po co tak w ogóle warto codziennie wstawać z łóżka. Życzę Ci, aby Cię te rozmowy pozytywnie zaskoczyły :)

Życzę Ci, żeby nadchodzący rok był dla Ciebie dobry pod kątem kultury i podróży. Niech książki, filmy, gry, komiksy, wydawnictwa, premiery, na które czekasz, przebiły najśmielsze oczekiwania. A linie lotnicze niech dbają, by w każdej interesujące Cie miejsce dało się dolecieć tanio i bezpiecznie.

Nam razem życzę z kolei spokoju i stabilizacji na świecie i w Europie. To nie jest zupełnie cichy, dobry, spokojny czas. Wierzę jednak, że jeśli wystarczająco dużo jednostek zadba o spokój i stabilizację samych siebie, to znienacka i całe kontynenty zaczną przejmować to podejście. Kto wie. Może tak będzie?

Życzę nam tego.

Trzymaj się ciepło i dziękuję Ci, że tu zaglądasz :)

Ciao,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies