Pyszne przepisy i fajne nagrody w Piwnej Bitwie BeerLovers.pl

 

Zawsze chciałem umieć przygotować kilka prostych, spektakularnych potraw dla znajomych. Na szczęście zaangażowałem się w piwną bitwę BeerLovers.pl i łączę przyjemne z pożytecznym. Paulina Wnuk uczy mnie fenomenalnych przepisów a Wy możecie zgarnąć pakiety prezentów :)

— UWAGA: Wpis przeznaczony wyłącznie dla Czytelników powyżej osiemnastego roku życia. 

W skrócie: o co chodzi?

Piwo to bogaty, stary i pełen różnych odcieni świat. Są w nim zarówno festiwale rockowe, jak i wiosenne wiecozry, jak i letnie pikniki, jak i granie w planszówki, jak i tysiące innych scen. Rozejrzałem się po jego przedsionku dzięki znanemu mi dość dobrze małżeństwu kiperów piwnych i raz na jakiś czas, gdy inne obowiązki pozwolą, kontynuuję tę przygodę dalej.

Teraz przyszła pora na gotowanie (!) razem z Pauliną Wnuk :)

Żeby było ciekawiej, nie bawimy się w gotowanie *po prostu*. Jesteśmy stroną w Piwnej Bitwie BeerLovers.pl! To serwis poświęcony takiemu samemu podejściu do piwa jakie sam wyznaję – rozlegle i z ciekawością.

Rzućcie okiem, bo warto :)

Aaaaa gdy już będziecie sobie tam gdzieś klikać, to nie zapomnijcie oddać na mnie i na Paulinę głosu! W Piwnej Bitwie może wygrać tylko jedna drużyna i razem z Pauliną doszliśmy do wniosku, że powinniśmy to być my.

Stoi za nami powaga dobranych potraw. Naszymi argumentami w Bitwie są: pyszna zupa, fachowe hot dogi i absolutnie zdmuchujące czapki, gruszkowe racuchy! Te ostatnie zamierzam wkrótce przygotować na deser dla mojej dziewczyny, ale nic jej nie mówcie.

Za lojalność odwdzięczymy się nagrodami dla wybranych szczęśliwców :)

Przepisy

Żeby je poznać, wpadnij na stronę BeerLovers.pl i poklikaj w przygotowane przez nas propozycje.

Głosowanie

Trwa do 9 czerwca. W tym czasie możecie zapoznać się zarówno z naszymi przepisami jak i z propozycjami łączącej wdzięk z brodą (?) konkurencji. Jeśli po porównaniu obu ofert uznacie, że Białe Fartuchy (to my!) ogarnęły temat lepiej, przyznany w nagrodę głos będzie więcej niż mile widziany.

Zwycięzcami konkursu są wybrańcy ze społeczności ekipy, która zdobyła więcej punktów :) Także, innymi słowy, pracujecie na własne nagrody! Więcej info na samym BeerLovers.pl.

To co, pogotujecie trochę z nami?

Paulina tak fajnie wszystko wyjaśnia… :D

[button open_new_tab=”true” color=”extra-color-1″ hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”http://beerlovers.pl/piwna-bitwa?utm_campaign=piwna-bitwa&utm_source=jestkultura” text=”Weź udział w Piwnej Bitwie!” color_override=”” image=”icon-beer”]

Ciao,

Andrzej Tucholski

///

PS: Wpis przygotowany we współpracy z BeerLovers.pl. Przy okazji chcę gorąco podziękować ekipie artystyczno-technicznej odpowiedzialnej za przeprowadzenie naszego dnia nagraniowego. Świetnie się razem pracowało! :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies