Pyszne przepisy i fajne nagrody w Piwnej Bitwie BeerLovers.pl

 

Zawsze chciałem umieć przygotować kilka prostych, spektakularnych potraw dla znajomych. Na szczęście zaangażowałem się w piwną bitwę BeerLovers.pl i łączę przyjemne z pożytecznym. Paulina Wnuk uczy mnie fenomenalnych przepisów a Wy możecie zgarnąć pakiety prezentów :)

— UWAGA: Wpis przeznaczony wyłącznie dla Czytelników powyżej osiemnastego roku życia. 

W skrócie: o co chodzi?

Piwo to bogaty, stary i pełen różnych odcieni świat. Są w nim zarówno festiwale rockowe, jak i wiosenne wiecozry, jak i letnie pikniki, jak i granie w planszówki, jak i tysiące innych scen. Rozejrzałem się po jego przedsionku dzięki znanemu mi dość dobrze małżeństwu kiperów piwnych i raz na jakiś czas, gdy inne obowiązki pozwolą, kontynuuję tę przygodę dalej.

Teraz przyszła pora na gotowanie (!) razem z Pauliną Wnuk :)

Żeby było ciekawiej, nie bawimy się w gotowanie *po prostu*. Jesteśmy stroną w Piwnej Bitwie BeerLovers.pl! To serwis poświęcony takiemu samemu podejściu do piwa jakie sam wyznaję – rozlegle i z ciekawością.

Rzućcie okiem, bo warto :)

Aaaaa gdy już będziecie sobie tam gdzieś klikać, to nie zapomnijcie oddać na mnie i na Paulinę głosu! W Piwnej Bitwie może wygrać tylko jedna drużyna i razem z Pauliną doszliśmy do wniosku, że powinniśmy to być my.

Stoi za nami powaga dobranych potraw. Naszymi argumentami w Bitwie są: pyszna zupa, fachowe hot dogi i absolutnie zdmuchujące czapki, gruszkowe racuchy! Te ostatnie zamierzam wkrótce przygotować na deser dla mojej dziewczyny, ale nic jej nie mówcie.

Za lojalność odwdzięczymy się nagrodami dla wybranych szczęśliwców :)

Przepisy

Żeby je poznać, wpadnij na stronę BeerLovers.pl i poklikaj w przygotowane przez nas propozycje.

Głosowanie

Trwa do 9 czerwca. W tym czasie możecie zapoznać się zarówno z naszymi przepisami jak i z propozycjami łączącej wdzięk z brodą (?) konkurencji. Jeśli po porównaniu obu ofert uznacie, że Białe Fartuchy (to my!) ogarnęły temat lepiej, przyznany w nagrodę głos będzie więcej niż mile widziany.

Zwycięzcami konkursu są wybrańcy ze społeczności ekipy, która zdobyła więcej punktów :) Także, innymi słowy, pracujecie na własne nagrody! Więcej info na samym BeerLovers.pl.

To co, pogotujecie trochę z nami?

Paulina tak fajnie wszystko wyjaśnia… :D

[button open_new_tab=”true” color=”extra-color-1″ hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”http://beerlovers.pl/piwna-bitwa?utm_campaign=piwna-bitwa&utm_source=jestkultura” text=”Weź udział w Piwnej Bitwie!” color_override=”” image=”icon-beer”]

Ciao,

Andrzej Tucholski

///

PS: Wpis przygotowany we współpracy z BeerLovers.pl. Przy okazji chcę gorąco podziękować ekipie artystyczno-technicznej odpowiedzialnej za przeprowadzenie naszego dnia nagraniowego. Świetnie się razem pracowało! :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies