Autor: Andrzej Tucholski | 20 maja 2015 | Komentarze:

Pyszne przepisy i fajne nagrody w Piwnej Bitwie BeerLovers.pl

Zawsze chciałem umieć przygotować kilka prostych, spektakularnych potraw dla znajomych. Na szczęście zaangażowałem się w piwną bitwę BeerLovers.pl i łączę przyjemne z pożytecznym. Paulina Wnuk uczy mnie fenomenalnych przepisów a Wy możecie zgarnąć pakiety prezentów :)

— UWAGA: Wpis przeznaczony wyłącznie dla Czytelników powyżej osiemnastego roku życia. 

W skrócie: o co chodzi?

Piwo to bogaty, stary i pełen różnych odcieni świat. Są w nim zarówno festiwale rockowe, jak i wiosenne wiecozry, jak i letnie pikniki, jak i granie w planszówki, jak i tysiące innych scen. Rozejrzałem się po jego przedsionku dzięki znanemu mi dość dobrze małżeństwu kiperów piwnych i raz na jakiś czas, gdy inne obowiązki pozwolą, kontynuuję tę przygodę dalej.

Teraz przyszła pora na gotowanie (!) razem z Pauliną Wnuk :)

Żeby było ciekawiej, nie bawimy się w gotowanie *po prostu*. Jesteśmy stroną w Piwnej Bitwie BeerLovers.pl! To serwis poświęcony takiemu samemu podejściu do piwa jakie sam wyznaję – rozlegle i z ciekawością.

Rzućcie okiem, bo warto :)

Aaaaa gdy już będziecie sobie tam gdzieś klikać, to nie zapomnijcie oddać na mnie i na Paulinę głosu! W Piwnej Bitwie może wygrać tylko jedna drużyna i razem z Pauliną doszliśmy do wniosku, że powinniśmy to być my.

Stoi za nami powaga dobranych potraw. Naszymi argumentami w Bitwie są: pyszna zupa, fachowe hot dogi i absolutnie zdmuchujące czapki, gruszkowe racuchy! Te ostatnie zamierzam wkrótce przygotować na deser dla mojej dziewczyny, ale nic jej nie mówcie.

Za lojalność odwdzięczymy się nagrodami dla wybranych szczęśliwców :)

Przepisy

Żeby je poznać, wpadnij na stronę BeerLovers.pl i poklikaj w przygotowane przez nas propozycje.

Głosowanie

Trwa do 9 czerwca. W tym czasie możecie zapoznać się zarówno z naszymi przepisami jak i z propozycjami łączącej wdzięk z brodą (?) konkurencji. Jeśli po porównaniu obu ofert uznacie, że Białe Fartuchy (to my!) ogarnęły temat lepiej, przyznany w nagrodę głos będzie więcej niż mile widziany.

Zwycięzcami konkursu są wybrańcy ze społeczności ekipy, która zdobyła więcej punktów :) Także, innymi słowy, pracujecie na własne nagrody! Więcej info na samym BeerLovers.pl.

To co, pogotujecie trochę z nami?

Paulina tak fajnie wszystko wyjaśnia… :D

[button open_new_tab=”true” color=”extra-color-1″ hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”http://beerlovers.pl/piwna-bitwa?utm_campaign=piwna-bitwa&utm_source=jestkultura” text=”Weź udział w Piwnej Bitwie!” color_override=”” image=”icon-beer”]

Ciao,

Andrzej Tucholski

///

PS: Wpis przygotowany we współpracy z BeerLovers.pl. Przy okazji chcę gorąco podziękować ekipie artystyczno-technicznej odpowiedzialnej za przeprowadzenie naszego dnia nagraniowego. Świetnie się razem pracowało! :)

Mój pierwszy e-book: “Pomysł na siebie w tydzień 21 narzędzi, by osiągnąć cel” już w sprzedaży! Jeśli szukasz pomysłu na siebie, kręcisz się w kółko lub potrzebujesz zmiany – przywożę rozwiązanie. A raczej: 140 stron rozwiązań.

Pomysł na siebie w tydzień - 21 narzędzi, by osiągnęć cel. E-book Andrzeja Tucholskiego.

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!