Autor: Andrzej Tucholski | 14 marca 2015 | Komentarze:

Polecamy najlepsze blogi – SHARE WEEK 2015

Hejże! Idzie piękna wiosna, więc najwyższa pora startować nasze coroczne pasmo polecania najwartościowszych autorów, czyli SHARE WEEK! To będzie już czwarta edycja i zaplanowałem z tej okazji sporo zmian oraz udogodnień. 

Historia

SHARE WEEK to mój pomysł polecania sobie nawzajem autorów przez autorów. W ten sposób otwieramy się nawzajem jako piszący i nagrywający koledzy oraz koleżanki a także pokazujemy naszym Czytelnikom, kogo cenimy lub kim się inspirujemy :)

Zasady

Nie jest ich dużo, ale skoro akcja ma w tym roku szanse przebić ćwierć tysiąca uczestników (a ja organizuję ją sam i póki co bez żadnej zewnętrznej pomocy) to będę bardzo wdzięczny za ich przestrzeganie:

  1. Na swoim blogu / vlogu publikujesz materiał, w którym polecasz trzech innych autorów
  2. Kryterium jest jakość, “ważność” danego blogera w Twoim życiu, jego lub jej wpływ na Twoje życie, efekt “wow” i inne niezwiązane z zasięgami sprawy
  3. Link do swojego materiału-polecenia wrzucasz do komentarzy pod tym wpisem
  4. Swoje polecenia z Twojego bloga/vloga przepisujesz też do formularza w tym wpisie
  5. Dobrze się bawisz :)

Akcja trwa od 14 do 21 marca a podsumowanie opublikuję pewnie po tygodniu, maksymalnie dwóch. W podsumowaniu zostaną ujęte wyłącznie blogi, które przeszły przez formularz. Jeśli chcesz faktycznie pomóc polecanym autorom – pamiętaj, by doprowadzić proces do samego końca :)

Dla powtórzenia: Przygotowujesz listę trzech cenionych autorów, wrzucasz ją do siebie na bloga lub vloga, link do niej wklejasz do komentarzy pod tym wpisem a same polecenia jeszcze dodatkowo wrzucasz do mojego formularza.

Dzięki!

Moje polecenia

AgnieszkaMaciag.pl – to autorski, prywatny blog tej popularnej polskiej modelki, aktorki i dziennikarki. Gdy pierwszy raz na niego trafiłem to niesamowicie się zdziwiłem, jak bardzo to miejsce jest… normalne. Powiedziałbym nawet: domowe. Pisane przez mądrą kobietę na różne tematy, na piękny, ciepły i życzliwy sposób. Masa świetnych zdjęć, klasyczne przepisy, przyjemne przemyślenia. Nie wiadomo kiedy stałem się całkiem oddanym fanem. A chyba nawet nie należę do grupy docelowej :)

Zrzut ekranu 2015-03-11 o 15.26.45

JakOszczędzaćPieniądze.pl – nie wydaje mi się, bym musiał Wam przedstawiać Michała. To wielki człowiek o jeszcze większym sercu. Ekspert bardzo wielu dziedzin, znany ze swojego rozeznania na polu finansów. Niesamowicie inspirująca postać, której wiedza i przykład pomogły mi już nie raz. I nie dwa razy. I nie trzy razy. Cieszę się, że dzieli się z nami swoimi myślami. Takich ludzi w blogosferze trzeba bardzo cenić. Nie zdarzają się często.

Tasteaway.pl – tak jak generalnie nie jestem przesadnym fanem czytania w sieci o jedzeniu tak styl, luz, pomysł i wszechstronność bloga Natalii i Łukasza kupiły mnie z miejsca. Jeśli nie znasz – poznaj. Podziękujesz mi po paru tygodniach :)

Formularz na Twoje zgłoszenie

Gdy już opublikujesz na swoim blogu / vlogu materiał z poleceniami i podlinkujesz go w komentarzach pod tym wpisem, pamiętaj by trzy najważniejsze adresy wrzucić również do tego formularza:

*** Formularz wyłączony ***

Q&A

Q: Czy mogę polecić więcej niż trzech autorów?

A: W swoim wpisie czy filmie rób co chcesz, ale do formularza wrzuć wyłącznie trzech, których polecasz NAJBARDZIEJ. W zeszłym roku były takie kwiatki, jak blogi polecające dwadzieścia innych blogów. Zależy mi na jakości i selekcji, a nie na wymienianiu wszystkich znanych adresów :)

Q: Czy mogę zaprosić swoich Czytelników do tworzenia własnych list?

A: Jak najbardziej – im nas więcej, tym weselej! Przypomnij im jednak, że aby ich głosy były liczone, muszą trzy najważniejsze polecenia przepuścić przez formularz w tym wpisie.

Q: Czy mogę poinformować poleconych przeze mnie autorów, że to zrobiłem?

A: Tak, ale nie nagabuj ich, by sami wzięli udział. SHARE WEEK to nie łańcuszek. Jeśli będą chcieli to będzie super, ale jeśli ktoś ma inne priorytety lub po prostu nie czuje tego ruchu to nikogo do niczego nie zmuszamy :)

Q: A co jeśli bloga, którego chcę polecić, czyta mało ludzi?

A: To dobrze, pomożesz mu się wypromować :) SHARE WEEK ma pokazywać treści wysokiej jakości i na przestrzeni ostatnich trzech lat widzę, że większość uczestników akcji wychodzi z założenia “duży sobie sam poradzi” i właśnie skupia się na mniej znanych autorach. Bardzo mnie to cieszy.

Q: Chcę Cię podlinkować – jaki adres użyć?

A: Dzięki! Jeśli mogę prosić, to ten: http://bit.ly/ShareWeek2015 – dzięki niemu będę mógł lepiej monitorować jak to wszystko się rusza i wzajemnie na siebie wpływa :)

Q: Czy jest jakiś banner tej akcji?

A: Tak, przygotowałem w tym roku prostu banner, który możesz wrzucić do swojego sidebara i podlinkować np. do swojego polecenia. Użyłem w tle zdjęcia z serwisu Unsplash.com (CC0) i choć żaden ze mnie grafik, to lody są fajne, więc chyba nie jest tak znowu najgorzej ;)

Jeśli chcesz podlinkować ten obrazek do mnie – dziękuję! Użyj tego linka: http://bit.ly/ShareWeek2015

Teraz Ty!

Tyle ode mnie. Trzy polecenia i zaproszenie do dzielenia się tym, co wartościowe.

Czekam na Twoje zgłoszenie!

Ciao,

Andrzej Tucholski

Jeszcze dzisiaj przerwij stagnację i zmień swoje życie na lepsze!

Proponuję Ci dwie przełomowe książki. „Pomysł na siebie w tydzień” to 21 narzędzi, dzięki którym szybko znajdziesz nową koncepcję na to, co chcesz robić i kim chcesz być. Te wnioski przekujesz w rzeczywistość dzięki „#mikronawykom” – to kompletne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz skuteczny system mikronawyków prowadzących Cię przez wszystkie wymarzone plany.

Razem ponad 340 stron wiedzy, narzędzi, ćwiczeń i arkuszy. Zaufało im już ponad 1000 Klientów!

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!