Pielęgnowanie bliskości dzięki prawdziwym kartkom na Święta

 

Lubię świąteczne tradycje. Lubię tę szczególną muzykę, wystrój, kolory, słowa życzeń i tempo dni. Ale jednej tradycji jest na świecie coraz mniej. Dzisiaj, dzięki nam, może jej być znowu dużo. Mówię o kartkach na Święta :)

Nie da się ukryć, że należę do “ludzi mieszkających w internecie”. E-maile, smsy, cyfrowe kalendarze i rozmowy video z ludźmi po drugiej stronie globu są bardzo wygodne. Ale tak jak bardzo sobie cenię mój papierowy kalendarz, tak samo widzę piękno i warty szacunku “wysiłek” w komunikacji “papierowej”.

Według ostatnich badań ponad połowa Polaków lubi dostawać kartki świąteczne, ale wysyłamy ich coraz mniej. Nie wierzę, że stoi za tym coś prawdziwie złego lub leniwego. Moim zdaniem przeżywamy teraz po prostu chwilę fascynacji nowymi formami kontaktu. A potrzeba tradycji nigdzie się przecież nie wybiera.

Teraz nasza w tym głowa, by dodać jej sił i przywrócić dawny blask :)

Jak możesz sprawić radość bliskim?

NIVEA przygotowała dla nas wyjątkowy prezent (i to nie pierwszy raz). Każdy będzie mógł stworzyć świąteczne kartki ze swoimi zdjęciami. NIVEA wydrukuje je i wyśle z małą niespodzianką, a listonosz dostarczy na podany adres. Przewidziano aż 50 000 kartek. Gdyby ułożyć je jedna za drugą w długiej linii to miałyby ona kilka ładnych kilometrów :)

Wystarczy wejść tutaj, wgrać zdjęcie, wpisać życzenia i podać adres.

Resztą zajmują się Świąteczni Pomocnicy!

[button open_new_tab=”true” color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”http://www.nivea.pl/swieta” text=”Pielęgnuj bliskość z NIVEA” color_override=”” image=”linecon-icon-star”]

Dlaczego warto?

Gdy siadłem do pisania tego akapitu chciałem podzielić się z Wami obserwacjami dotyczącymi tego, że NIVEA bierze na siebie koszty całego przedsięwzięcia lub faktem dodania do kartek upominków, które się zimą każdemu przydadzą… ale wiesz co? Jest jeden argument, który w mojej opinii przyćmiewa pozostałe.

Możesz wysłać komuś na Święta kartkę, na której “przodzie” będzie Wasze wspólne zdjęcie. Jeśli taka niespodzianka czekająca w skrzynce na listy nie wywołuje uśmiechu, to ja już nie wiem co wywołuje :)

Co zrobiłem ja?

Wybrałem kilka zdjęć, NIVEA zrobiła z nich pocztówki i teraz kończę je adresować :)

Wkrótce polecą do bliskich mi osób.

Co możesz teraz zrobić?

Od teraz do 20 grudnia włącznie wejść na Świąteczną Stronę NIVEA i sprawić prezent swoim bliskim! Jak wspomniałem na początku: wszystko co wymaga wysiłku bierze na siebie NIVEA, dzięki czemu Ty możesz poświęcić 100% uwagi wymyślaniu najpiękniejszych życzeń dla bliskich:

[button open_new_tab=”true” color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”http://www.nivea.pl/swieta” text=”Obdaruj bliskich wyjątkową kartką!” color_override=”” image=”linecon-icon-star”]

A jeśli zainteresowały Cię wspominane we wstępie badania – łap w prezencie całość :)

Ciao,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Artykuł przygotowany we współpracy z NIVEA.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies