Świetne gry komputerowe po 1zł? Jasne, czeka na Ciebie 400 kodów

Gry
 

Dobre gry wideo to świetny sposób na udany odpoczynek. Łączą historie rodem z książek, spektakularność godną filmów, rozwiązania graficzne właściwe komiksom, często fenomenalną muzykę a przede wszystkim, i to zawsze, grywalność właściwą tylko im.

W duże produkcje, takie jak Wiedźmin, można “wrzucić” całe wolne popołudnie i dostanie się w zamian masę przygód, sporo emocji i poczucie, że był to świetnie spędzony czas. A na co dzień mocno docenia się tytuły małe, takie jak Planetary Annihilation. Jedna rozgrywka trwa maksymalnie pół godziny.

To dokładnie tyle, ile najczęściej potrzebuję “podładować baterie” pomiędzy poważnymi obowiązkami :)

Masę takich konkretnych tytułów – i dużych i małych – możesz w trakcie kilku nadchodzących dni wyrwać w piątej edycji akcji Gry za 1 zł. To organizowany przez KodyRabatowe.pl i CDP.pl konkurs połączony z pasmem licznych promocji. Największa akcja Internetu Wiosna 2015.

[button open_new_tab=”true” color=”extra-color-1″ hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”http://bit.ly/gz1button” text=”Weź udział w konkursie!” color_override=”” image=”icon-trophy”]

Potrwa ona przez tydzień, od szóstego do dwunastego maja (6.05 – 12.05). Każda osoba, która w tym terminie kreatywnie odpowie na pytanie konkursowe i zapisze się na newsletter będzie mieć szansę wygrać jeden z czterystu kodów “na 1 zł”. Kod będzie można wymienić na pełne wersje gier.

Czekają na Ciebie tytuły takie jak :

  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – preorder hitu, na który czekam od dwóch lat!
  • Wiedźmin 1-2 – RPGi polskiej produkcji, które wzięły świat z zaskoczenia i stawiane są na równi z najlepszymi produkcjami zachodnich gigantów
  • Assassin’s Creed IV – przez wielu uznawana za najlepszą część całej sagi!
  • Heroes of Might and Magic III HD (!!!) – powód wielu zawalonych nocy w młodości. Wydaje mi się, że dzisiaj wpadłbym w “jeszcze tylko jedną turę” z dokładnie takim samym skutkiem :)
  • Medal of Honor – odświeżona, nowa wersja kultowego tytułu dla fanów strzelania
  • Gothic Universe – długie tygodnie wciągającej przygody, która przekonała do siebie miliony graczy na całym świecie
  • Planetary Annihilation – cichy i mało znany tytuł, w który swego czasu zainwestowałem ponad 30 godzin

Wzięcie udziału trwa chwilę moment, gry są dobre a newsletter przydaje się na przyszłość.

Klikajcie i życzę powodzenia!

Ciao,

Andrzej Tucholski

///

PS: Wpis jest efektem owocnej współpracy z KodyRabatowe.pl. Zabawną sprawą jest fakt, że pomijając nawet wspólną akcję, sam od paru dni mam już odłożoną pewną sumę pieniędzy na ciekawe tytuły, które mogą się pojawić w promocjach tej edycji :))

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies