Świetne gry komputerowe po 1zł? Jasne, czeka na Ciebie 400 kodów

Gry
 

Dobre gry wideo to świetny sposób na udany odpoczynek. Łączą historie rodem z książek, spektakularność godną filmów, rozwiązania graficzne właściwe komiksom, często fenomenalną muzykę a przede wszystkim, i to zawsze, grywalność właściwą tylko im.

W duże produkcje, takie jak Wiedźmin, można “wrzucić” całe wolne popołudnie i dostanie się w zamian masę przygód, sporo emocji i poczucie, że był to świetnie spędzony czas. A na co dzień mocno docenia się tytuły małe, takie jak Planetary Annihilation. Jedna rozgrywka trwa maksymalnie pół godziny.

To dokładnie tyle, ile najczęściej potrzebuję “podładować baterie” pomiędzy poważnymi obowiązkami :)

Masę takich konkretnych tytułów – i dużych i małych – możesz w trakcie kilku nadchodzących dni wyrwać w piątej edycji akcji Gry za 1 zł. To organizowany przez KodyRabatowe.pl i CDP.pl konkurs połączony z pasmem licznych promocji. Największa akcja Internetu Wiosna 2015.

[button open_new_tab=”true” color=”extra-color-1″ hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”http://bit.ly/gz1button” text=”Weź udział w konkursie!” color_override=”” image=”icon-trophy”]

Potrwa ona przez tydzień, od szóstego do dwunastego maja (6.05 – 12.05). Każda osoba, która w tym terminie kreatywnie odpowie na pytanie konkursowe i zapisze się na newsletter będzie mieć szansę wygrać jeden z czterystu kodów “na 1 zł”. Kod będzie można wymienić na pełne wersje gier.

Czekają na Ciebie tytuły takie jak :

  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – preorder hitu, na który czekam od dwóch lat!
  • Wiedźmin 1-2 – RPGi polskiej produkcji, które wzięły świat z zaskoczenia i stawiane są na równi z najlepszymi produkcjami zachodnich gigantów
  • Assassin’s Creed IV – przez wielu uznawana za najlepszą część całej sagi!
  • Heroes of Might and Magic III HD (!!!) – powód wielu zawalonych nocy w młodości. Wydaje mi się, że dzisiaj wpadłbym w “jeszcze tylko jedną turę” z dokładnie takim samym skutkiem :)
  • Medal of Honor – odświeżona, nowa wersja kultowego tytułu dla fanów strzelania
  • Gothic Universe – długie tygodnie wciągającej przygody, która przekonała do siebie miliony graczy na całym świecie
  • Planetary Annihilation – cichy i mało znany tytuł, w który swego czasu zainwestowałem ponad 30 godzin

Wzięcie udziału trwa chwilę moment, gry są dobre a newsletter przydaje się na przyszłość.

Klikajcie i życzę powodzenia!

Ciao,

Andrzej Tucholski

///

PS: Wpis jest efektem owocnej współpracy z KodyRabatowe.pl. Zabawną sprawą jest fakt, że pomijając nawet wspólną akcję, sam od paru dni mam już odłożoną pewną sumę pieniędzy na ciekawe tytuły, które mogą się pojawić w promocjach tej edycji :))

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies