Autor: Andrzej Tucholski | 6 maja 2015 | Komentarze:

Świetne gry komputerowe po 1zł? Jasne, czeka na Ciebie 400 kodów

Dobre gry wideo to świetny sposób na udany odpoczynek. Łączą historie rodem z książek, spektakularność godną filmów, rozwiązania graficzne właściwe komiksom, często fenomenalną muzykę a przede wszystkim, i to zawsze, grywalność właściwą tylko im.

W duże produkcje, takie jak Wiedźmin, można “wrzucić” całe wolne popołudnie i dostanie się w zamian masę przygód, sporo emocji i poczucie, że był to świetnie spędzony czas. A na co dzień mocno docenia się tytuły małe, takie jak Planetary Annihilation. Jedna rozgrywka trwa maksymalnie pół godziny.

To dokładnie tyle, ile najczęściej potrzebuję “podładować baterie” pomiędzy poważnymi obowiązkami :)

Masę takich konkretnych tytułów – i dużych i małych – możesz w trakcie kilku nadchodzących dni wyrwać w piątej edycji akcji Gry za 1 zł. To organizowany przez KodyRabatowe.pl i CDP.pl konkurs połączony z pasmem licznych promocji. Największa akcja Internetu Wiosna 2015.

[button open_new_tab=”true” color=”extra-color-1″ hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”http://bit.ly/gz1button” text=”Weź udział w konkursie!” color_override=”” image=”icon-trophy”]

Potrwa ona przez tydzień, od szóstego do dwunastego maja (6.05 – 12.05). Każda osoba, która w tym terminie kreatywnie odpowie na pytanie konkursowe i zapisze się na newsletter będzie mieć szansę wygrać jeden z czterystu kodów “na 1 zł”. Kod będzie można wymienić na pełne wersje gier.

Czekają na Ciebie tytuły takie jak :

 • Wiedźmin 3: Dziki Gon – preorder hitu, na który czekam od dwóch lat!
 • Wiedźmin 1-2 – RPGi polskiej produkcji, które wzięły świat z zaskoczenia i stawiane są na równi z najlepszymi produkcjami zachodnich gigantów
 • Assassin’s Creed IV – przez wielu uznawana za najlepszą część całej sagi!
 • Heroes of Might and Magic III HD (!!!) – powód wielu zawalonych nocy w młodości. Wydaje mi się, że dzisiaj wpadłbym w “jeszcze tylko jedną turę” z dokładnie takim samym skutkiem :)
 • Medal of Honor – odświeżona, nowa wersja kultowego tytułu dla fanów strzelania
 • Gothic Universe – długie tygodnie wciągającej przygody, która przekonała do siebie miliony graczy na całym świecie
 • Planetary Annihilation – cichy i mało znany tytuł, w który swego czasu zainwestowałem ponad 30 godzin

Wzięcie udziału trwa chwilę moment, gry są dobre a newsletter przydaje się na przyszłość.

Klikajcie i życzę powodzenia!

Ciao,

Andrzej Tucholski

///

PS: Wpis jest efektem owocnej współpracy z KodyRabatowe.pl. Zabawną sprawą jest fakt, że pomijając nawet wspólną akcję, sam od paru dni mam już odłożoną pewną sumę pieniędzy na ciekawe tytuły, które mogą się pojawić w promocjach tej edycji :))

Mój pierwszy e-book: “Pomysł na siebie w tydzień 21 narzędzi, by osiągnąć cel” już w sprzedaży! Jeśli szukasz pomysłu na siebie, kręcisz się w kółko lub potrzebujesz zmiany – przywożę rozwiązanie. A raczej: 140 stron rozwiązań.

Pomysł na siebie w tydzień - 21 narzędzi, by osiągnęć cel. E-book Andrzeja Tucholskiego.

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

 • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
 • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
 • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
 • moją prezentację z TEDx
 • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!