Dawno nie widziałem równie rzeczywistego filmu

 

Rzadko zdarzają się filmy tak rzeczywiste, że aż człowiek zastanawia się: a gdybym bohaterem był ja? Jak wyglądałoby moje życie, gdyby to wszystko spotykało mnie na codzień?

Dokładnie taką produkcją jest “Mamy Czas”.

Nie opowiada nie wiadomo jak oryginalnej historii, ale w moim odczuciu to akurat zaleta. Występują w niej znani aktorzy i chyba szczególnie Agnieszka Dygant zasługuje na pochwałę za świetne poniesienie odpowiedzialności, za prezentowaną postać.

Jeśli musiałbym znaleźć jedną wadę, to trochę nie pamiętam muzyki. Chociaż, może taki był zamysł reżysera. Nie zawsze w życiu człowieka gra muzyka, czasem po prostu staje on naprzeciwko ciszy i myśli, jak ją obejść.

Cytat z innej recenzji: Jest to kolejny, świetny przykład na to, że jak chcemy, to możemy nakręcić coś, co poruszy, skłoni do refleksji i sprawi, że człowiek zobaczy coś więcej na tym świecie niż drogę przed siebie.

Gdzie możecie go obejrzeć?

[divider line_type=”No Line” custom_height=”10″]

No… cóż.

Trochę Was wkręciliśmy.

“Mamy czas” to nie film. To błyskotliwa i fenomenalnie przeprowadzona akcja Szlachetnej Paczkiktórą uwielbiam i wspieram i, mam taką nadzieję, że choć trochę umiem jej pomóc przez mojego bloga :)

Jeśli podoba się Wam to, co robi Paczka, klikajcie:

[button open_new_tab=”true” color=”extra-color-1″ hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”http://www.szlachetnapaczka.pl/wiecejpaczki/krok1?action=box1slide_wplacam_buttonwplata&place=szp_sg&utm_source=AndrzejTucholski&utm_medium=text&utm_campaign=SzlachetnaPaczka2015″ text=”Chcę pomóc Szlachetnej Paczce!” color_override=”” image=”linecon-icon-heart”]

Ciao,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies