Dawno nie widziałem równie rzeczywistego filmu

 

Rzadko zdarzają się filmy tak rzeczywiste, że aż człowiek zastanawia się: a gdybym bohaterem był ja? Jak wyglądałoby moje życie, gdyby to wszystko spotykało mnie na codzień?

Dokładnie taką produkcją jest “Mamy Czas”.

Nie opowiada nie wiadomo jak oryginalnej historii, ale w moim odczuciu to akurat zaleta. Występują w niej znani aktorzy i chyba szczególnie Agnieszka Dygant zasługuje na pochwałę za świetne poniesienie odpowiedzialności, za prezentowaną postać.

Jeśli musiałbym znaleźć jedną wadę, to trochę nie pamiętam muzyki. Chociaż, może taki był zamysł reżysera. Nie zawsze w życiu człowieka gra muzyka, czasem po prostu staje on naprzeciwko ciszy i myśli, jak ją obejść.

Cytat z innej recenzji: Jest to kolejny, świetny przykład na to, że jak chcemy, to możemy nakręcić coś, co poruszy, skłoni do refleksji i sprawi, że człowiek zobaczy coś więcej na tym świecie niż drogę przed siebie.

Gdzie możecie go obejrzeć?

[divider line_type=”No Line” custom_height=”10″]

No… cóż.

Trochę Was wkręciliśmy.

“Mamy czas” to nie film. To błyskotliwa i fenomenalnie przeprowadzona akcja Szlachetnej Paczkiktórą uwielbiam i wspieram i, mam taką nadzieję, że choć trochę umiem jej pomóc przez mojego bloga :)

Jeśli podoba się Wam to, co robi Paczka, klikajcie:

[button open_new_tab=”true” color=”extra-color-1″ hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”http://www.szlachetnapaczka.pl/wiecejpaczki/krok1?action=box1slide_wplacam_buttonwplata&place=szp_sg&utm_source=AndrzejTucholski&utm_medium=text&utm_campaign=SzlachetnaPaczka2015″ text=”Chcę pomóc Szlachetnej Paczce!” color_override=”” image=”linecon-icon-heart”]

Ciao,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies