Autor: Andrzej Tucholski | 24 grudnia 2014 | Komentarze:

Życzenia na Święta i Nowy Rok

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Cześć, Odważni Marzyciele! Co roku nie mam pojęcia, czego tak naprawdę można życzyć równie różnorodnej, równie dużej, równie niesamowitej grupie ludzi co Wy, ale w praktyce to tylko tak się zgrywam ;) Uwielbiam pisać Świąteczne Wpisy. Bardzo się cieszę, że już pora na nowy.

Co prawda śniegu za oknem pewnie nie macie (a jeśli macie to mogę jedynie pogratulować strategicznego dobrania miejsca pobytu :>), ale nastrój Bożego Narodzenia nie płynie z takich zewnętrznych drobnostek jak pogoda. Nie jest zależny od światełek, ścieżki dźwiękowej czy też zapachu piernika. Wszystkie te rzeczy pomagają, jasne, ale w praktyce chodzi o coś zupełnie innego.

Ten nastrój jest w nas.

W relacjach z bliskimi.

W spokoju, któremu wreszcie można pozwolić na beztroską wizytę.

W składaniu sobie nawzajem szczerych, przemyślanych życzeń:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][fancy-ul icon_type=”font_icon” icon=”linecon-icon-star” color=”Extra-Color-1″ enable_animation=”true”]

 • zdrowia godnego naprawdę prężnego byka
 • pomyślności w każdym projekcie, któremu pisane jest się udać
 • świetnych chwil spędzonych z bliskimi
 • samych udanych randek <3
 • genialnych filmów od ulubionych reżyserów
 • pięknych książek od ulubionych pisarzy
 • skrajnych promocji na ukochane gry
 • dużo odwagi w codziennym życiu
 • wspierającego otoczenia
 • chłodnego osądu przy każdym wyzwaniu
 • oraz dużo uśmiechu na co dzień!

[/fancy-ul][/vc_column][/vc_row]

A oprócz tego, oczywiście, łapcie śnieg w nagłówku i nastrojową piosenkę poniżej ;)

~ Chwila ogłoszeń ~

Przez Święta na blogu zamierzam publikować trochę mniej niż zwykle, ale pustego tygodnia nie będzie. Powodem chwilowego zmniejszenia obrotów jest zbieranie energii na drugiego stycznia. Drugiego stycznia zapowiem jak będzie wyglądał ciąg dalszy transformacji bloga; tej samej, którą zacząłem w końcówce września. Spośród kilku zapowiedzi przynajmniej dwie mogą być niezłymi niespodziankami. Coś się przekształci, coś się połączy, coś powstanie. Już nie mogę się doczekać :)

Aby nie przegapić zmian warto zapisać się na newsletter i od razu po rejestracji dodać mój mail do książki kontaktowej/listy akceptowanej/maili “lubianych” przez skrzynkę. Mogę chyba uchylić rąbka tajemnicy, że jeszcze silniejszy nacisk postawiony na tę formę budowania relacji raczej znajdzie swoje miejsce wśród styczniowych zapowiedzi.

Chcę, by rok 2015 był i dla mnie i dla Was najlepszym rokiem w historii.

Wiem, że nam się to uda.

Dzięki, że jesteście i trzymajcie się ciepło :)

Ciao,

Andrzej Tucholski

Jeszcze dzisiaj przerwij stagnację i zmień swoje życie na lepsze!

Proponuję Ci dwie przełomowe książki. „Pomysł na siebie w tydzień” to 21 narzędzi, dzięki którym szybko znajdziesz nową koncepcję na to, co chcesz robić i kim chcesz być. Te wnioski przekujesz w rzeczywistość dzięki „#mikronawykom” – to kompletne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz skuteczny system mikronawyków prowadzących Cię przez wszystkie wymarzone plany.

Razem ponad 340 stron wiedzy, narzędzi, ćwiczeń i arkuszy. Zaufało im już ponad 1000 Klientów!

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

 • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
 • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
 • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
 • moją prezentację z TEDx
 • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!