Świetne prezenty i wielkie rabaty z usługą MasterPass

 

Namastē, drodzy Odważni Marzyciele! Mam dziś dla Was naprawdę porządną akcję. Możecie dzięki niej ugrać dużo dobrego dla siebie. Czasowo wpasowuje się idealnie w okres przed Świętami (został niecały miesiąc!) + filozofia za nią stojąca jest bardzo zbieżna z wydźwiękiem bloga. Plus, plus oraz plus.

Uwielbiam ogłaszać takie hity :)

O co chodzi z MasterPass?

Widzicie ruszyło w Polsce coś takiego, jak usługa MasterPass. To nowy, wygodny sposób płacenia za różne rzeczy w Internecie, czy to w Polsce czy na świecie. Zakłada się tam konto, weryfikuje wszystko dla dodatkowego bezpieczeństwa, łączy z kartą i… gotowe. Można spokojnie czuwać na fajne promocje lub do upojenia zaopatrywać się w kolejne dostawy ulubionych czekoladek. (Zimą czekolada się nie liczy, nie wiedzieliście?).

Nasza akcja wspiera tymczasowo wyłącznie karty MasterCard, ale generalnie z MasterPassa będzie można korzystać podpinając do niego dowolną kartę. Aby założyć konto w MasterPass wystarczy, że klikniecie na ten link bądź ściągniecie aplikację mobilną uPaid Wallet i dokonacie rejestracji za jej pośrednictwem.

[button open_new_tab=”true” color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”https://upaid.pl/” text=”Załóż konto MasterPass” color_override=”” image=”linecon-icon-fire”]

Jaka stoi za tą zabawą filozofia?

Po pierwsze, jest mi bardzo bliskie podejście do życia prezentowane przez Dale’a Coopera, jednego z głównych bohaterów serialu Twin Peaks. Spośród wielu jego świetnych wypowiedzi (a także jednego dowcipu o pingwinku) szczególnie zapadła mi w pamięć ta o codziennych prezentach. Tutaj macie fragment odcinka:

Po drugie, zbliża się 24 grudnia, więc myślenie o sprawianiu sobie przyjemności powinno być podkręcone na maksa. Stąd taka a nie inna formuła tej współpracy. Razem z MasterPass postanowiliśmy bowiem “postawić” dla Was… tymczasowy sklepik!

Chcę, byście sprawili sobie, lub swoim bliskim, prezent.

Ale wyjątkowo niech nie będzie to wyłącznie dobra kawa (no dobra, a przynajmniej *nie tylko*), lecz coś naprawdę odjechanego. Coś godnego Odważnych Marzycieli. Coś objętego niesamowitą zniżką :>

Co trzeba wiedzieć?

Poniżej czeka na Was lista dziesięciu wybranych przeze mnie rzeczy bądź usług. Przy jej zamykaniu kierowałem się prostym kryterium: poziomem zainteresowania, które poszczególne tematy budziły, gdy o nich wspominałem w sieci. Są tam wyłącznie produkty i imprezy, które sam wspieram / używam / lubię / polecam / wiem, że dostarczą co trzeba.

Wybrałem: Kartę prezentową do Empiku o wartości 100zł, fenomenalny kalendarz Moleskine, zestaw czterech przepysznych kaw, pakiet pięciu podwójnych zaproszeń do kina, czytnik e-booków Kindle, voucher na koncert lub do teatru o wartości 250zł, papierowe wydanie mojej Admiralette, słuchawki AKG K518 DJ, bon prezentowy o wartości 200zł na gry planszowe, podwójny bilet na trzy dni Orange Warsaw Festival 2015.

To wyjątkowy dobór – przykładowo biletów na OVF nie da się w tej chwili prawie nigdzie złapać.

A u nas będą :)

Wybieracie!

Macie teraz DWA DNI (od dzisiaj do 23:59 w niedzielę 14 grudnia) na oddawanie swoich głosów. Głosami są facebookowe lajki pod zdjęciami przedmiotów w galerii. Można głosować na dowolną ilość przedmiotów. Z poniższej dyszki tylko PIĘĆ najwyżej ocenianych produktów pojawi się w sklepiku i od ich cen zostaną odjęte naprawdę sute rabaty. Sklepik potrwa tylko i wyłącznie 24h, od poniedziałku (15.12) od godz. 15:00 do wtorku (16.12) do godz. 14:59. Szybka akcja, szybkie strzały. Wielkie możliwości.

Galeria jest dostępna w całości pod tym linkiem, lecz możecie też wykorzystać wersję wklejonej poniżej:

Nasz własny, jestKulturowy, grudniowy kiermasz :-)

Gdyby był fizyczny, to byłby z drewna.

Ważna informacja: każdego z produktów będzie przynajmniej kilkanaście sztuk, lecz ich liczba będzie ograniczona, zatem kto pierwszy, ten lepszy. Jeżeli traficie na produkty wyprzedane, warto za jakąś chwilę zerknąć do sklepu ponownie – produkty są rezerwowane i jeżeli ktoś nie wykona płatności, to wracają z powrotem do sklepu :) Jest też ograniczenie jednego zakupu na jednego użytkownika – zależy mi, by jak najwięcej Czytelników mogło z tej akcji wynieść coś dla siebie.

Przypomnę jeszcze, że do późniejszego zakupu potrzebne będzie konto MasterPass. Jest darmowe i zakładacie je tutaj.

Sklep JEST!!! aktywny pod tym adresem.

[button open_new_tab=”true” color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”http://www.masterpass.pl/katalog” text=”Przejdź do sklepu” color_override=”” image=”linecon-icon-truck”]

Ciao,

Andrzej Tucholski

///

PS: Wpis jest efektem współpracy z MasterPass. Moja charytatywna składka wynikła z przeprowadzenia na blogu akcji leci dla Stowarzyszenia Wiosna. Też im możecie pomóc, tutaj czekają potrzebne dane.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies