Autor: Andrzej Tucholski | 13 grudnia 2014 | Komentarze:

Świetne prezenty i wielkie rabaty z usługą MasterPass

Namastē, drodzy Odważni Marzyciele! Mam dziś dla Was naprawdę porządną akcję. Możecie dzięki niej ugrać dużo dobrego dla siebie. Czasowo wpasowuje się idealnie w okres przed Świętami (został niecały miesiąc!) + filozofia za nią stojąca jest bardzo zbieżna z wydźwiękiem bloga. Plus, plus oraz plus.

Uwielbiam ogłaszać takie hity :)

O co chodzi z MasterPass?

Widzicie ruszyło w Polsce coś takiego, jak usługa MasterPass. To nowy, wygodny sposób płacenia za różne rzeczy w Internecie, czy to w Polsce czy na świecie. Zakłada się tam konto, weryfikuje wszystko dla dodatkowego bezpieczeństwa, łączy z kartą i… gotowe. Można spokojnie czuwać na fajne promocje lub do upojenia zaopatrywać się w kolejne dostawy ulubionych czekoladek. (Zimą czekolada się nie liczy, nie wiedzieliście?).

Nasza akcja wspiera tymczasowo wyłącznie karty MasterCard, ale generalnie z MasterPassa będzie można korzystać podpinając do niego dowolną kartę. Aby założyć konto w MasterPass wystarczy, że klikniecie na ten link bądź ściągniecie aplikację mobilną uPaid Wallet i dokonacie rejestracji za jej pośrednictwem.

[button open_new_tab=”true” color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”https://upaid.pl/” text=”Załóż konto MasterPass” color_override=”” image=”linecon-icon-fire”]

Jaka stoi za tą zabawą filozofia?

Po pierwsze, jest mi bardzo bliskie podejście do życia prezentowane przez Dale’a Coopera, jednego z głównych bohaterów serialu Twin Peaks. Spośród wielu jego świetnych wypowiedzi (a także jednego dowcipu o pingwinku) szczególnie zapadła mi w pamięć ta o codziennych prezentach. Tutaj macie fragment odcinka:

Po drugie, zbliża się 24 grudnia, więc myślenie o sprawianiu sobie przyjemności powinno być podkręcone na maksa. Stąd taka a nie inna formuła tej współpracy. Razem z MasterPass postanowiliśmy bowiem “postawić” dla Was… tymczasowy sklepik!

Chcę, byście sprawili sobie, lub swoim bliskim, prezent.

Ale wyjątkowo niech nie będzie to wyłącznie dobra kawa (no dobra, a przynajmniej *nie tylko*), lecz coś naprawdę odjechanego. Coś godnego Odważnych Marzycieli. Coś objętego niesamowitą zniżką :>

Co trzeba wiedzieć?

Poniżej czeka na Was lista dziesięciu wybranych przeze mnie rzeczy bądź usług. Przy jej zamykaniu kierowałem się prostym kryterium: poziomem zainteresowania, które poszczególne tematy budziły, gdy o nich wspominałem w sieci. Są tam wyłącznie produkty i imprezy, które sam wspieram / używam / lubię / polecam / wiem, że dostarczą co trzeba.

Wybrałem: Kartę prezentową do Empiku o wartości 100zł, fenomenalny kalendarz Moleskine, zestaw czterech przepysznych kaw, pakiet pięciu podwójnych zaproszeń do kina, czytnik e-booków Kindle, voucher na koncert lub do teatru o wartości 250zł, papierowe wydanie mojej Admiralette, słuchawki AKG K518 DJ, bon prezentowy o wartości 200zł na gry planszowe, podwójny bilet na trzy dni Orange Warsaw Festival 2015.

To wyjątkowy dobór – przykładowo biletów na OVF nie da się w tej chwili prawie nigdzie złapać.

A u nas będą :)

Wybieracie!

Macie teraz DWA DNI (od dzisiaj do 23:59 w niedzielę 14 grudnia) na oddawanie swoich głosów. Głosami są facebookowe lajki pod zdjęciami przedmiotów w galerii. Można głosować na dowolną ilość przedmiotów. Z poniższej dyszki tylko PIĘĆ najwyżej ocenianych produktów pojawi się w sklepiku i od ich cen zostaną odjęte naprawdę sute rabaty. Sklepik potrwa tylko i wyłącznie 24h, od poniedziałku (15.12) od godz. 15:00 do wtorku (16.12) do godz. 14:59. Szybka akcja, szybkie strzały. Wielkie możliwości.

Galeria jest dostępna w całości pod tym linkiem, lecz możecie też wykorzystać wersję wklejonej poniżej:

Nasz własny, jestKulturowy, grudniowy kiermasz :-)

Gdyby był fizyczny, to byłby z drewna.

Ważna informacja: każdego z produktów będzie przynajmniej kilkanaście sztuk, lecz ich liczba będzie ograniczona, zatem kto pierwszy, ten lepszy. Jeżeli traficie na produkty wyprzedane, warto za jakąś chwilę zerknąć do sklepu ponownie – produkty są rezerwowane i jeżeli ktoś nie wykona płatności, to wracają z powrotem do sklepu :) Jest też ograniczenie jednego zakupu na jednego użytkownika – zależy mi, by jak najwięcej Czytelników mogło z tej akcji wynieść coś dla siebie.

Przypomnę jeszcze, że do późniejszego zakupu potrzebne będzie konto MasterPass. Jest darmowe i zakładacie je tutaj.

Sklep JEST!!! aktywny pod tym adresem.

[button open_new_tab=”true” color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”http://www.masterpass.pl/katalog” text=”Przejdź do sklepu” color_override=”” image=”linecon-icon-truck”]

Ciao,

Andrzej Tucholski

///

PS: Wpis jest efektem współpracy z MasterPass. Moja charytatywna składka wynikła z przeprowadzenia na blogu akcji leci dla Stowarzyszenia Wiosna. Też im możecie pomóc, tutaj czekają potrzebne dane.

Jeszcze dzisiaj przerwij stagnację i zmień swoje życie na lepsze!

Proponuję Ci dwie przełomowe książki. „Pomysł na siebie w tydzień” to 21 narzędzi, dzięki którym szybko znajdziesz nową koncepcję na to, co chcesz robić i kim chcesz być. Te wnioski przekujesz w rzeczywistość dzięki „#mikronawykom” – to kompletne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz skuteczny system mikronawyków prowadzących Cię przez wszystkie wymarzone plany.

Razem ponad 340 stron wiedzy, narzędzi, ćwiczeń i arkuszy. Zaufało im już ponad 1000 Klientów!

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!