Świetne prezenty i wielkie rabaty z usługą MasterPass

 

Namastē, drodzy Odważni Marzyciele! Mam dziś dla Was naprawdę porządną akcję. Możecie dzięki niej ugrać dużo dobrego dla siebie. Czasowo wpasowuje się idealnie w okres przed Świętami (został niecały miesiąc!) + filozofia za nią stojąca jest bardzo zbieżna z wydźwiękiem bloga. Plus, plus oraz plus.

Uwielbiam ogłaszać takie hity :)

O co chodzi z MasterPass?

Widzicie ruszyło w Polsce coś takiego, jak usługa MasterPass. To nowy, wygodny sposób płacenia za różne rzeczy w Internecie, czy to w Polsce czy na świecie. Zakłada się tam konto, weryfikuje wszystko dla dodatkowego bezpieczeństwa, łączy z kartą i… gotowe. Można spokojnie czuwać na fajne promocje lub do upojenia zaopatrywać się w kolejne dostawy ulubionych czekoladek. (Zimą czekolada się nie liczy, nie wiedzieliście?).

Nasza akcja wspiera tymczasowo wyłącznie karty MasterCard, ale generalnie z MasterPassa będzie można korzystać podpinając do niego dowolną kartę. Aby założyć konto w MasterPass wystarczy, że klikniecie na ten link bądź ściągniecie aplikację mobilną uPaid Wallet i dokonacie rejestracji za jej pośrednictwem.

[button open_new_tab=”true” color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”https://upaid.pl/” text=”Załóż konto MasterPass” color_override=”” image=”linecon-icon-fire”]

Jaka stoi za tą zabawą filozofia?

Po pierwsze, jest mi bardzo bliskie podejście do życia prezentowane przez Dale’a Coopera, jednego z głównych bohaterów serialu Twin Peaks. Spośród wielu jego świetnych wypowiedzi (a także jednego dowcipu o pingwinku) szczególnie zapadła mi w pamięć ta o codziennych prezentach. Tutaj macie fragment odcinka:

Po drugie, zbliża się 24 grudnia, więc myślenie o sprawianiu sobie przyjemności powinno być podkręcone na maksa. Stąd taka a nie inna formuła tej współpracy. Razem z MasterPass postanowiliśmy bowiem “postawić” dla Was… tymczasowy sklepik!

Chcę, byście sprawili sobie, lub swoim bliskim, prezent.

Ale wyjątkowo niech nie będzie to wyłącznie dobra kawa (no dobra, a przynajmniej *nie tylko*), lecz coś naprawdę odjechanego. Coś godnego Odważnych Marzycieli. Coś objętego niesamowitą zniżką :>

Co trzeba wiedzieć?

Poniżej czeka na Was lista dziesięciu wybranych przeze mnie rzeczy bądź usług. Przy jej zamykaniu kierowałem się prostym kryterium: poziomem zainteresowania, które poszczególne tematy budziły, gdy o nich wspominałem w sieci. Są tam wyłącznie produkty i imprezy, które sam wspieram / używam / lubię / polecam / wiem, że dostarczą co trzeba.

Wybrałem: Kartę prezentową do Empiku o wartości 100zł, fenomenalny kalendarz Moleskine, zestaw czterech przepysznych kaw, pakiet pięciu podwójnych zaproszeń do kina, czytnik e-booków Kindle, voucher na koncert lub do teatru o wartości 250zł, papierowe wydanie mojej Admiralette, słuchawki AKG K518 DJ, bon prezentowy o wartości 200zł na gry planszowe, podwójny bilet na trzy dni Orange Warsaw Festival 2015.

To wyjątkowy dobór – przykładowo biletów na OVF nie da się w tej chwili prawie nigdzie złapać.

A u nas będą :)

Wybieracie!

Macie teraz DWA DNI (od dzisiaj do 23:59 w niedzielę 14 grudnia) na oddawanie swoich głosów. Głosami są facebookowe lajki pod zdjęciami przedmiotów w galerii. Można głosować na dowolną ilość przedmiotów. Z poniższej dyszki tylko PIĘĆ najwyżej ocenianych produktów pojawi się w sklepiku i od ich cen zostaną odjęte naprawdę sute rabaty. Sklepik potrwa tylko i wyłącznie 24h, od poniedziałku (15.12) od godz. 15:00 do wtorku (16.12) do godz. 14:59. Szybka akcja, szybkie strzały. Wielkie możliwości.

Galeria jest dostępna w całości pod tym linkiem, lecz możecie też wykorzystać wersję wklejonej poniżej:

Nasz własny, jestKulturowy, grudniowy kiermasz :-)

Gdyby był fizyczny, to byłby z drewna.

Ważna informacja: każdego z produktów będzie przynajmniej kilkanaście sztuk, lecz ich liczba będzie ograniczona, zatem kto pierwszy, ten lepszy. Jeżeli traficie na produkty wyprzedane, warto za jakąś chwilę zerknąć do sklepu ponownie – produkty są rezerwowane i jeżeli ktoś nie wykona płatności, to wracają z powrotem do sklepu :) Jest też ograniczenie jednego zakupu na jednego użytkownika – zależy mi, by jak najwięcej Czytelników mogło z tej akcji wynieść coś dla siebie.

Przypomnę jeszcze, że do późniejszego zakupu potrzebne będzie konto MasterPass. Jest darmowe i zakładacie je tutaj.

Sklep JEST!!! aktywny pod tym adresem.

[button open_new_tab=”true” color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”http://www.masterpass.pl/katalog” text=”Przejdź do sklepu” color_override=”” image=”linecon-icon-truck”]

Ciao,

Andrzej Tucholski

///

PS: Wpis jest efektem współpracy z MasterPass. Moja charytatywna składka wynikła z przeprowadzenia na blogu akcji leci dla Stowarzyszenia Wiosna. Też im możecie pomóc, tutaj czekają potrzebne dane.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies