Pierwsza sonda Czytelników bloga jestKultura – edycja 2014

 

Cześć. Jesteśmy rozstrzeleni po naprawdę dużym obszarze. Ty, ja, pozostali Czytelnicy. Jak każda poważna społeczność. W ostatnich tygodniach coraz częściej zaczęły pojawiać się na moich mapach nawet kropki spoza granic Europy, ale to będzie pytanie dopiero w edycji kolejnej :)

Bo widzisz, istnieje w polskiej blogosferze bardzo mądra tradycja zapoczątkowana przez Kominka. Chodzi o zbieranie danych dotyczących swoich Czytelników. Anonimowych danych, niepowiązanych z niczym adresowym – chodzi tylko o wyłapanie opinii. Trendów. Pomysłów. Dowiedzenie się, co w trawie piszczy.

Szczerze mówiąc, podobne sondy przeprowadził już dosłownie każdy znany mi większy bloger. Wielu z nich dba o ten zwyczaj wręcz od kilku lat. Tylko ja się jakoś długo wzbraniałem. Ale nawet na największych uparciuchów przychodzi pora – jak widać :) Ostatecznie zainspirowała mnie Riennahera.

Dlatego oto przed Tobą pierwsza sonda Czytelników bloga jestKultura, edycja 2014! Możesz na nią odpowiedzieć w poniższym formularzu. Pytań nie ma za dużo, a każda przesłana odpowiedź pomaga mi robić to, co kocham robić o jedno oczko lepiej. Będę Ci bardzo wdzięczny za wsparcie :)

Jeśli nie masz teraz czasu – nie ma sprawy, ankietę potrzymam otwartą tydzień (do końca dnia 17 maja 2014). Potem ją zamykam i nie ma opcji dosłania dalszych odpowiedzi.

Mam nadzieję, że będziesz się przy niej dobrze bawić :)

Oto ona:

Wyniki za tydzień!

Ciao,

Andrzej Tucholski


///

PS: A korzystając z okazji: gorąco zapraszam na kawowe spotkanie w Warszawie! 13 maja o godzinie 16:00 organizuję razem z COSTA COFFEE posiadówkę w lokalu w Arkadii. Będą niepublikowane zdjęcia z Londynu, będzie trochę prezentów, będzie fajnie :) Tutaj można się zapisać na oficjalne wydarzenie na fejsie. 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies