Pierwsza sonda Czytelników bloga jestKultura – edycja 2014

 

Cześć. Jesteśmy rozstrzeleni po naprawdę dużym obszarze. Ty, ja, pozostali Czytelnicy. Jak każda poważna społeczność. W ostatnich tygodniach coraz częściej zaczęły pojawiać się na moich mapach nawet kropki spoza granic Europy, ale to będzie pytanie dopiero w edycji kolejnej :)

Bo widzisz, istnieje w polskiej blogosferze bardzo mądra tradycja zapoczątkowana przez Kominka. Chodzi o zbieranie danych dotyczących swoich Czytelników. Anonimowych danych, niepowiązanych z niczym adresowym – chodzi tylko o wyłapanie opinii. Trendów. Pomysłów. Dowiedzenie się, co w trawie piszczy.

Szczerze mówiąc, podobne sondy przeprowadził już dosłownie każdy znany mi większy bloger. Wielu z nich dba o ten zwyczaj wręcz od kilku lat. Tylko ja się jakoś długo wzbraniałem. Ale nawet na największych uparciuchów przychodzi pora – jak widać :) Ostatecznie zainspirowała mnie Riennahera.

Dlatego oto przed Tobą pierwsza sonda Czytelników bloga jestKultura, edycja 2014! Możesz na nią odpowiedzieć w poniższym formularzu. Pytań nie ma za dużo, a każda przesłana odpowiedź pomaga mi robić to, co kocham robić o jedno oczko lepiej. Będę Ci bardzo wdzięczny za wsparcie :)

Jeśli nie masz teraz czasu – nie ma sprawy, ankietę potrzymam otwartą tydzień (do końca dnia 17 maja 2014). Potem ją zamykam i nie ma opcji dosłania dalszych odpowiedzi.

Mam nadzieję, że będziesz się przy niej dobrze bawić :)

Oto ona:

Wyniki za tydzień!

Ciao,

Andrzej Tucholski


///

PS: A korzystając z okazji: gorąco zapraszam na kawowe spotkanie w Warszawie! 13 maja o godzinie 16:00 organizuję razem z COSTA COFFEE posiadówkę w lokalu w Arkadii. Będą niepublikowane zdjęcia z Londynu, będzie trochę prezentów, będzie fajnie :) Tutaj można się zapisać na oficjalne wydarzenie na fejsie. 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies