Autor: Andrzej Tucholski | 28 sierpnia 2014 | Komentarze:

Ostatni dzień Wielkiej Premiery Admiralette

Menu Wielkiej Premiery: Dzień 1 Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 – pożegnanie (na trochę)

Słucham przygotowanej przez Was ścieżki dźwiękowej i coraz mocniej przekonuję się, że marzenie o odkrywaniu świata żyje i ma się naprawdę dobrze. Same celne kawałki. To przy tych brzmieniach Flota opuszcza swój pierwszy przystanek i rusza dalej.

Premiera mojego debiutu jest już za nami i pora zająć się innymi rzeczami.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować zbiorczo wszystkim, którzy mnie w tym ważnym wydarzeniu wsparli. Pod wieloma względami. Od osób, które wprost lub mimochodem sugerowały zorganizowanie wielodniowej, pełnej atrakcji premiery, przez wszystkich, którzy w tej imprezie wzięli udział i dołączyli do dialogu, aż po wielokrotnie już wspominaną ekipę – choć im nie będę w stanie odwdzięczyć się należycie jeszcze przez długi czas – pomagających mi we wszystkim artystów i profesjonalistów.

You’re the best! :)

Wyniki konkursu

Nagrody-niespodzianki łapią:

– Magda – za Angelicę i Gotye. Czuję te sceny :-)

– Bartosz Ostrowski – za Lindsey Stirling. Mam takie marzenie, że kiedyś będę mógł podarować jej moją książkę :)

– Magdalena Agnieszka Banasiak – od Twoich typów zacząłem przesłuchiwanie i tak już zostało :)

– marcinmichon – za Charlesa Bradleya.

Odezwijcie się proszę do mnie mailem, by ustalić dostarczenie nagród!

Od nas, dla nas: dwie playlisty na Spotify

W zależności od nastroju, możesz posłuchać jedną z dwóch ścieżek dźwiękowych:

– Waves & Winds | Admiralette’s Official Soundtrak 1

Nostalgia Bay | Admiralette’s Official Soundtrack 2

Mnie pasują obie. Teraz siedzę przy pierwszej, ale wieczorem pewnie przełączą na drugą :)

Co teraz?

Przede wszystkim książka powędrowała do drukarni. Do ostatniej chwili trwały prace nad różnymi drobnymi zmiennymi, ale wydanie papierowe będzie dostępne tak, jak wspominałem wcześniej – w początku września. W środku czeka kilka niespodzianek, ale o nich opowiem w swoim czasie. Hej, w końcu są niespodziankami, tak? ;-)

Na blogu spadnie częstotliwość wpisów poświęconych Admiralette, bo ile można. Ale spokojnie, od czasu do czasu będą pojawiać się nadal. Na przykład przy premierze dwójki.

No i właśnie. Ostatnie z ogłoszeń kategorii “icoteras”.

Siadam do pisania drugiego tomu. Na przestrzeni minionych dni dużo się nauczyłem, co cieszy mnie dodatkowo, bo mogę zaaplikować tę wiedzę od razu do prac nad drugą częścią. Już się nie mogę jej doczekać :D

Bohaterowie odpoczęli, statki naprawiono, żagle uprano i zszyto. Sephira już od paru chwil stoi oparta o tylni reling czerwonego smoka i z całej siły wytęża umysł, by jakimś cudem “zmniejszyć” jestKulturowy port, do którego wielotysięczne mrowie stało zacumowane stanowczo za długo. Arneh po raz ostatni przegląda listy przehandlowanych towarów, Straże dbają, czy na barkach transportowych nie zalęgł się ani jeden przemytnik.

Po chwili w niebo lecą dwie rozchodzące się promieniście, złote strzały. Wiatr narusza ich kształt.

Woda przy sterze Queillinu zaczyna wrzeć, żagle pęcznieją od wiatru.

Flota rusza dalej.

Ku dalszym przygodom.

Których treść poznasz w swoim czasie :)

Zapisz się do Tajemnej Listy, by dowiedzieć się o nim z absolutnym pierwszeństwem.

Ciao,

Andrzej Tucholski

Mój pierwszy e-book: “Pomysł na siebie w tydzień 21 narzędzi, by osiągnąć cel“już w sprzedaży! Jeśli szukasz pomysłu na siebie, kręcisz się w kółko lub potrzebujesz zmiany – przywożę rozwiązanie. A raczej: 140 stron rozwiązań.

Pomysł na siebie w tydzień – 21 narzędzi, by osiągnąć cel (e-book)

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!