Autor: Andrzej Tucholski | 3 września 2014 | Komentarze:

Najlepszy temat przewodni imprezy – konkurs Somersby!

Tak sobie myślę, że ostatnie dni przed październikiem to będzie perfekcyjna pora na prężny soul z mocno wyczuwalną nutą popu. Albo odwrotnie. W gronie przyjaciół i tak będzie ciężko się do takich niuansów przyczepić, więc nazwijmy fakty po imieniu: zbliża się Wielkie Wydarzenie, Którego Warto Być Częścią. 

Do ludzi znów wychodzi ze swojej posiadłości Lord Somersby i przy pomocy internetu (który wszak wynalazł) rozsyła (rysowane przez trenowane wróbelki) zaproszenia. Zaproszenia drogą lądową dostarczają powozy zaprzęgnięte w jednorożce, drogą morską podróżują narwale, a na niebie… No cóż. Powiedzmy, że w nadchodzących tygodniach generalnie okulary przeciwsłoneczne to lepiej mieć, niż nie mieć.

Trochę szybkich faktów:

Kiedy: sobota 27 września

Gdzie: Instytut Wysokich Napięć w Warszawie (ulica Mory 8)

Kto: Najlepsi ludzie internetów, spora część blogosfery, piękni Czytelnicy oraz w ramach utrzymania zdrowego balansu względem tej całej fajności: niżej podpisany. Podobno bycie pisarzem skreśla umiejętności społeczne, ale na taką okazję obiecuję się ogolić ;-)

Bilety: nie ma. Istnieją wyłącznie w formie rysowanych przez trenowane wróbelki nagród-zaproszeń czekających w konkursach takich jak ten.

Gość wieczoru: Ella Eyre!!!

(Link do Youtube)

No dobra! To pora na konkurs!

Lord Somersby puścił mi rano telegram o następującej treści:

Masz pięć podwójnych zaproszeń STOP możesz je rozdać osobom pełnoletnim STOP które są super fajne.

Lord dobrze wie, że co jak co, ale dwanaścioro reprezentantów jestKultury to pewny przepis na udaną imprezę. Zrobimy sobie na miejscu ogromne #Frendsie i potem pokolenia będą mówiły: o kurczę, ale dobre frendsie. Poważnie.

Termin: odpowiedzi przesyłacie do końca dnia 14 września.

Co trzeba zrobić: Zadaniem konkursowym jest napisanie w komentarzu pod tym wpisem swojego pomysłu na najlepszy motyw przewodni imprezy razem z uzasadnieniem.

Może być domówka, może być wielki lokal. Mogą być “Lata Siedemdziesiąte”, może być “Wszyscy Przebierają Się Za Hagridów”. Lord Somersby to człowiek o otwartym umyśle i choć teraz wybrał sobie motyw przewodni “Fajni Ludzie Z Internetu (No I Ten Cały Tucholski)” to lubi być na bieżąco z naprawdę odjechanymi pomysłami.

Już się nie mogę doczekać Waszych propozycji :)

Biorąc udział w konkursie potwierdzasz swoją pełnoletność oraz akceptujesz regulamin.

Wydaje mi się, że z ważnych rzeczy to tyle. Przed Wami szansa wbicia na świetną imprezę i fenomenalny koncert. Równolegle z moim konkursem na czadowy motyw przewodni imprezy trwają też zabawy u grona innych blogerów (m.in. u Janka ze Stay Fly) i, jakże by inaczej, u samego Lorda.

To co?

Działamy, nie? :))

UWAGA: Laureaci to Magdalena Banasiak, agt, Katarzyna Adamska i Aleksander Balicki. Sprawdźcie maile :>

Ciao,

Andrzej Tucholski


///

PS: Wpis jest efektem współpracy z Somersby. Tradycyjna już na jestKulturze, charytatywna składka wynikła z przeprowadzenia na blogu akcji leci dla fundacji SynapsisW swoim ALS Ice Bucket Challenge polecił ją Jurek Owsiak (którego, swoją drogą, nominowałem m.in. ja!) więc zaczynam pomagać już dzisiaj. Ty też możesz.

Mój pierwszy e-book: “Pomysł na siebie w tydzień 21 narzędzi, by osiągnąć cel“już w sprzedaży! Jeśli szukasz pomysłu na siebie, kręcisz się w kółko lub potrzebujesz zmiany – przywożę rozwiązanie. A raczej: 140 stron rozwiązań.

Pomysł na siebie w tydzień – 21 narzędzi, by osiągnąć cel (e-book)

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!