Najlepsze vlogi na początek 2014 – YOUTUBE MIX

 

Postanowiłem raz na jakiś czas przygotowywać zestawienie moich najlepszych vlogów z ostatnich miesięcy i publikować tutaj, na jestKulturze. Lubię jak moje projekty uzupełniają się wzajemnie. Blog wspominałem przed kamerą często, teraz pora na balans w drugą stronę :-)

Subscribe

Zanim zaczniemy to będzie super, jak mnie subniesz. Czy to dzięki temu ogromnemu guzikowi czy to klasycznie, przez przejście na kanał AndrzejTucholski po regularnym linku. Mam ochotę rozwijać to nowe dla mnie medium mocno i namiętnie, będę więc wdzięczny za każde wsparcie :)

(A jeśli już to robisz to serdecznie dziękuję! <3)

1. Ważne czy pilne

Przede wszystkim przywitałem Nowy Rok schowaniem do plecaka lustrzanki. Zdecydowałem się zachować wysoką jakość dźwięku, ale z powodów ekonomicznych przerzucić się na nagrywanie wizji od razu macbookiem. Efekty? Na szczęście bardzo pozytywne :)

2. Wywiad z Hugh Howeyem

No, po drugie to zasiliłem mój kanał pierwszy materiałem nie-po-polsku! Transkrypcję rozmowy ze światowej sławy mistrzem science-fiction opublikowałem jako jedną z lepszych notek w historii bloga, oryginał nagrania postanowiłem dorzucić jako bonus dla płynnych w języku!

3. Książki szybkie czy książki wolne?

Kolejnym fajnym vlogiem była krótka myśl o tym, czego tak naprawdę wymagamy od czytanych książek. Warto przenieść się na stronę filmiku na samym YouTube, bo widzowie kanału doprowadzili tam do dyskusji bijącej na głowę sam przyczynek mojego autorstwa!

4. Nudne i wkurzające gry wideo? JASNE, POPROSZĘ!

Dokładnie w taki sposób chciałbym ogrywać na YT wątek gier. Akurat tej konkretnej tematyki jest wśród vlogów OGROM, dlatego trochę szukałem swojego oryginalnego podejścia i wydaje mi się, że takie meta-rozkminy mogą zostać :)

Aha, na miniaturce wyglądam jak bardzo niewyspany bej, ale to nieprawda.

5. W jaki sposób GRY mogą poprawić swój wizerunek?

To nagranie miało poruszyć trochę inny temat, ale niestety byłem świeżo po imprezie Intel Extreme Masters Katowice 2014 i… no cóż. Zjechało mi się odrobinkę w jej stronę. Ale ostatecznie fajnie wyszło, więc wrzuciłem jak jest :)

6. … a mogłem zostać u kumpla! (PYRKON VLOG)

Ostatni wrzut marca. Świeżutko po poznańskim konwencie, którego skala, dopracowanie, jakość i “fajność” położyły mnie doszczętnie. Trochę się chyba przesadnie podniecam, ale kto był ten zrozumie :>

Kolejny wpis tego sortu pewnie za parę miesięcy :)

Trzymajcie się super-ciepło!

Ciao,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies