Autor: Andrzej Tucholski | 15 kwietnia 2014 | Komentarze:

Najlepsze vlogi na początek 2014 – YOUTUBE MIX

Postanowiłem raz na jakiś czas przygotowywać zestawienie moich najlepszych vlogów z ostatnich miesięcy i publikować tutaj, na jestKulturze. Lubię jak moje projekty uzupełniają się wzajemnie. Blog wspominałem przed kamerą często, teraz pora na balans w drugą stronę :-)

Subscribe

Zanim zaczniemy to będzie super, jak mnie subniesz. Czy to dzięki temu ogromnemu guzikowi czy to klasycznie, przez przejście na kanał AndrzejTucholski po regularnym linku. Mam ochotę rozwijać to nowe dla mnie medium mocno i namiętnie, będę więc wdzięczny za każde wsparcie :)

(A jeśli już to robisz to serdecznie dziękuję! <3)

1. Ważne czy pilne

Przede wszystkim przywitałem Nowy Rok schowaniem do plecaka lustrzanki. Zdecydowałem się zachować wysoką jakość dźwięku, ale z powodów ekonomicznych przerzucić się na nagrywanie wizji od razu macbookiem. Efekty? Na szczęście bardzo pozytywne :)

2. Wywiad z Hugh Howeyem

No, po drugie to zasiliłem mój kanał pierwszy materiałem nie-po-polsku! Transkrypcję rozmowy ze światowej sławy mistrzem science-fiction opublikowałem jako jedną z lepszych notek w historii bloga, oryginał nagrania postanowiłem dorzucić jako bonus dla płynnych w języku!

3. Książki szybkie czy książki wolne?

Kolejnym fajnym vlogiem była krótka myśl o tym, czego tak naprawdę wymagamy od czytanych książek. Warto przenieść się na stronę filmiku na samym YouTube, bo widzowie kanału doprowadzili tam do dyskusji bijącej na głowę sam przyczynek mojego autorstwa!

4. Nudne i wkurzające gry wideo? JASNE, POPROSZĘ!

Dokładnie w taki sposób chciałbym ogrywać na YT wątek gier. Akurat tej konkretnej tematyki jest wśród vlogów OGROM, dlatego trochę szukałem swojego oryginalnego podejścia i wydaje mi się, że takie meta-rozkminy mogą zostać :)

Aha, na miniaturce wyglądam jak bardzo niewyspany bej, ale to nieprawda.

5. W jaki sposób GRY mogą poprawić swój wizerunek?

To nagranie miało poruszyć trochę inny temat, ale niestety byłem świeżo po imprezie Intel Extreme Masters Katowice 2014 i… no cóż. Zjechało mi się odrobinkę w jej stronę. Ale ostatecznie fajnie wyszło, więc wrzuciłem jak jest :)

6. … a mogłem zostać u kumpla! (PYRKON VLOG)

Ostatni wrzut marca. Świeżutko po poznańskim konwencie, którego skala, dopracowanie, jakość i “fajność” położyły mnie doszczętnie. Trochę się chyba przesadnie podniecam, ale kto był ten zrozumie :>

Kolejny wpis tego sortu pewnie za parę miesięcy :)

Trzymajcie się super-ciepło!

Ciao,

Andrzej Tucholski

Mój pierwszy e-book: “Pomysł na siebie w tydzień 21 narzędzi, by osiągnąć cel“już w sprzedaży! Jeśli szukasz pomysłu na siebie, kręcisz się w kółko lub potrzebujesz zmiany – przywożę rozwiązanie. A raczej: 140 stron rozwiązań.

Pomysł na siebie w tydzień – 21 narzędzi, by osiągnąć cel (e-book)

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!