13 filmów z 2013 roku, które TRZEBA nadrobić

 

Ponad dwieście. Według IMDB tyle filmów miało premierę w 2013 roku. Jeśli jednak – jak ja – nie masz czasu na oglądanie każdego jednego z osobna to przygotowałem dla Ciebie listę najważniejszych trzynastu. Wystarczy nadrobić tylko te i jest się partnerem do 95% filmowych rozmów!

Przy okazji spełniam jedno ze swoich marzeń. Od paru lat chodziło mi po głowie szczególne nagradzanie Czytelników, z którymi mam najbliższy kontakt. Dzisiaj taka okazja świetnie się nadarza. Otóż tego krótkiego ebooka w formacie PDF dostaną tylko odbiorcy zapisani na newsletter jestKultury. To prezent :)

Publikacja ma 12 stron z okładką i waży niecałe 120 kilobajtów.

Najlepsze filmy 2013

Pozostaje jednak pytanie – skąd tego krótkiego pdfa wziąć?

Jeśli już bierzesz udział w naszej wspólnej, newsletterowej przygodzie to nie musisz nic więcej robić. Dostaniesz link do ebooka od razu w wiadomości informującej o tym wpisie. Trochę to zakrzywia czasoprzestrzeń, ale kto by się tam przejmował.

Jeśli jednak dopiero chcesz się zapisać do regularnych, pisanych przeze mnie ręcznie maili powiadamiających o nowych notkach na blogu to możesz to zrobić tutaj lub naciskając guzik poniżej. W takim przypadku ebook w prezencie powinien do Ciebie dolecieć na przestrzeni paru godzin od rejestracji.

Pamiętaj tylko, żeby głośno i wyraźnie powiedzieć:

No dawajże mnie te filmy!

Już nieaktualne!

23 kwietnia upłynął termin akcji z ebookiem.

Autorem zdjęcia jest Jeff Meyer.

Ciao,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies