13 filmów z 2013 roku, które TRZEBA nadrobić

 

Ponad dwieście. Według IMDB tyle filmów miało premierę w 2013 roku. Jeśli jednak – jak ja – nie masz czasu na oglądanie każdego jednego z osobna to przygotowałem dla Ciebie listę najważniejszych trzynastu. Wystarczy nadrobić tylko te i jest się partnerem do 95% filmowych rozmów!

Przy okazji spełniam jedno ze swoich marzeń. Od paru lat chodziło mi po głowie szczególne nagradzanie Czytelników, z którymi mam najbliższy kontakt. Dzisiaj taka okazja świetnie się nadarza. Otóż tego krótkiego ebooka w formacie PDF dostaną tylko odbiorcy zapisani na newsletter jestKultury. To prezent :)

Publikacja ma 12 stron z okładką i waży niecałe 120 kilobajtów.

Najlepsze filmy 2013

Pozostaje jednak pytanie – skąd tego krótkiego pdfa wziąć?

Jeśli już bierzesz udział w naszej wspólnej, newsletterowej przygodzie to nie musisz nic więcej robić. Dostaniesz link do ebooka od razu w wiadomości informującej o tym wpisie. Trochę to zakrzywia czasoprzestrzeń, ale kto by się tam przejmował.

Jeśli jednak dopiero chcesz się zapisać do regularnych, pisanych przeze mnie ręcznie maili powiadamiających o nowych notkach na blogu to możesz to zrobić tutaj lub naciskając guzik poniżej. W takim przypadku ebook w prezencie powinien do Ciebie dolecieć na przestrzeni paru godzin od rejestracji.

Pamiętaj tylko, żeby głośno i wyraźnie powiedzieć:

No dawajże mnie te filmy!

Już nieaktualne!

23 kwietnia upłynął termin akcji z ebookiem.

Autorem zdjęcia jest Jeff Meyer.

Ciao,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies