Mam dziś urodziny i chcę Ci pomóc (WIELKIE Q&A)

 

Mam dziś urodziny :) Zastanawiałem się przez jakiś czas, co w związku z tym faktem dla Ciebie przygotować… aż odpowiedź, jak to dobre odpowiedzi często mają w zwyczaju, przyszła sobie sama. Parę dni temu, przed snem.

Bo widzisz – chcę Ci pomóc.

Po prostu.

Nie wiem jaka tam kwestia chodzi Ci po głowie, ale jeśli masz poczucie, że mógłbym w jakikolwiek sposób Cię wesprzeć, to dawaj. Może robiłem coś, co i Ty chcesz zrobić? Może nie wiesz, jak zacząć się interesować jakimś gatunkiem muzycznym? Może jest szansa, że dysponuję rada na jakiś temat, który sprawiał Ci ostatnio problem? A może po prostu chcesz pogadać i komentarz pozbawiony będzie jakichkolwiek pytań?

Ja tu jestem dla Ciebie – korzystaj jak chcesz.

Prezenty z zeszłych lat

Jeśli ominęły Cię moje wpisy urodzinowe z lat 2012 i 2013 (wcześniej podobnych nie robiłem) to gorąco Cię zapraszam do nadrobienia. W ramach gratisu dorzucam też notkę z okresu świątecznego 2013, do dzisiaj najchętniej czytany wpis w historii jestKultury :)

Nie ma nikogo poza Tobą (lipiec 2012)

22 lekcje życia przywiezione z Porto (lipiec 2013)

35 prostych pomysłów na fajniejsze życie (grudzień 2013)

Muzyczne interludium

Od mojego ulubionego TToM.

(Link do Youtube)

Parę zasad, żeby wszystko grało

Aha, no i żeby nie było problemów, trzy proste ustalenia:

1. Pytania/prośby/rzeczy poproszę w komentarzach pod tym wpisem. Jeśli Twoja sprawa nie nadaje się do publicznego komentarza, to być może ja jako osoba trzecia też nie powinienem jej znać.

2. Okienko na zgłoszenia jest otwarte przez trzy dni. Od 18 lipca rano do 20 lipca wieczorem.

3. Dokładnie te same widełki czasowe zamierzam poświęcać bliskim, więc na komentarze będę potem odpowiadał sukcesywnie, partiami i w miarę możliwości :) Nie zajmie mi to pewnie stu lat, ale raczej na pełną pulę zwrotną w poniedziałek rano nie ma co liczyć.

Mam nadzieję, że fajnie wyjdzie :-)

Dzięki, że jesteś!

I wszystkiego najlepszego!

Ciao,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies