Pierwszy krok jest najważniejszy – wygraj zestawy Kindle w konkursie STR8

 

Siedzisz na ławce, patrzysz się w dal. Ostro wieje, ale można przeżyć, w końcu wiosna idzie. Myślisz o swoim największym marzeniu. Teraz wydaje się super odległe i w sumie to można by się tego dystansu nawet wystraszyć. Ale Ciebie to nie rusza.

Wiesz, że ten czas i tak minie. Wiesz, że jesteś w stanie osiągnąć wszystkie zamierzone sobie cele. Zaczynasz zatem myśleć od końca. Na początku wizja mistrzostwa. Potem wizje finalnych zmagań.

Trochę się z całym procesem schodzi, ale to przyjemne myśli.

Dochodzisz wreszcie do pierwszego kroku. Do początku całej tej ogromnej przygody, której początek masz jeszcze przed sobą. Tej prostej, najprawdopodobniej prościutkiej rzeczy, którą możesz zrobić dziś lub na przestrzeni paru dni. Może to wykonanie telefonu, może zapisanie się na jakiś kurs. A może próba zrobienia pierwszej pompki czy naskrobanie pierwszego, strasznie nudnego dialogu. Nie wiem. Wystarczy mi, że Ty wiesz :)

I to właśnie ten pierwszy krok chcę u Ciebie dziś nagrodzić.

A o co dokładnie chodzi?

BOOYAA! O najlepszy konkurs! Oparty o jedną z najważniejszych spraw na świecie. Marzenia. Ale nie tam jakoś zwyczajnie czy teoretycznie, bo w silnym i skutecznym kontekście. Oraz z dobrą zachętą. Do wygrania czekają bowiem cztery kundelki w super Pakietach Nauki :-)

Widzisz, marka STR8 wchodzi odważnie do polskiego internetu. Lubię ich, mam na półce jedną dobrze pachnącą wodę kolońską tej marki już od wielu lat i przyjemnie mi się kojarzy.

W ramach tych premierowych aktywności odezwali się zatem do różnych blogerów, czy nie chcemy może zrobić… czegokolwiek. Co tylko sobie zechcemy. A jak być może wiesz, ja bardzo lubię robić cokolwiek sobie tylko zechcę :>

Postanowiłem zatem ustalić reguły i nagrody swojego własnego konkursu tak, by pozwoliły jak najbardziej wesprzeć prywatne dążenia każdego z Was, Czytelników tego bloga.

PONIEWAŻ MOGĘ :D

Nagrody

Jak mawiają mądrzy ludzie – szczęście dziwnym trafem najczęściej spotyka tych dobrze przygotowanych. Dlatego ustaliłem, że nagrodami w tym konkursie będą Pakiety Nauki Kindle. Wymyśliłem je trzy godziny temu :-) Dzięki takiemu zestawowi nauka jakichkolwiek nowych umiejętności będzie czystą przyjemnością. Co więcej, sponsorujący nagrody STR8 identycznych pakietów przygotował dla Was aż cztery!

Każdy Pakiet Nauki zawiera:

Czytnik Kindle Paperwhite (aby się dokształcać w swoim marzeniu)

Estetyczny notes (aby notować wszystkie kwestie dotyczące marzenia)

Prosty długopis (aby mieć *czym* notować te wszystkie sprawy)

Upominkowy zestaw STR8 (aby w trakcie ładnie pachnieć lub mieć prezent dla faceta, by okazał wyrozumiałość :D)

Zadanie

Konkurs jest bardzo prosty. Taki jak lubię najbardziej. Wystarczą cztery kroki.

1. Pokaż mi swój PIERWSZY KROK KU MARZENIU. Może być tekst, może być zdjęcie, może być filmik.

2. Liczy się kreatywność, skuteczność i pasja :)

3. Wyślij mi swój tekst/zdjęcie/filmik razem z krótkim wyjaśnieniem na adres STR8@jestKultura.pl. Duże pliki poproszę wcześniej uploadować na coś zewnętrznego i wysyłanie mi samego linka

4. Daj znak w komentarzu pod tym wpisem, że puszczasz zgłoszenie

Masz na to wszystko czas do końca dnia 25 marca. Tu jest regulamin. Wyniki oraz wybrane prace opublikuję w osobnym wpisie. Nagrodzę 3 najbardziej kreatywne, skuteczne i pełne pasji zgłoszenia. Nagrodzę też jedno najbardziej porąbane, jest więc nadzieja dla każdego :D

Twoje marzenie może być materialne, niematerialne, sportowe, kulturowe, biznesowe, podróżnicze, modowe, zwierzęce, naukowe, miłosne, artystyczne, designerskie, żywieniowe – jakiekolwiek. Ja nie oceniam. Interesuje mnie za to, jak planujesz się do niego zabrać. I tylko o to chodzi w tym konkursie :)

Gotowi, do biegu…

No to co. Chyba pora bym przestał gadać a zaczęła się na dobre Twoja kreatywność. Warto jeszcze tylko przytulić się do fanpage’a STR8 Polska, bo z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że na dniach ruszy równie odjechany konkurs i u nich. Podobną odwagę bardzo pochwalam.

Zachęcam też do popatrzenia co przygotowali w tej akcji pozostali blogerzy – np. Tomasz z FacetemJestem.pl. Ale to dopiero po podesłaniu porządnego zgłoszenia u mnie :>

Powodzenia więc. Czekam na pierwsze PIERWSZE KROKI! :-)

Ciao,

Andrzej Tucholski


///

PS: Wpis jest efektem współpracy ze STR8 Polska. Tradycyjna już na jestKulturze, charytatywna składka wynikła z przeprowadzenia na blogu akcji leci dla Katarzyny Hawryło. Też jej możesz pomóc przez tę specjalną stronę. Bardzo miła dziewczyna :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies